Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 068 260 zł34,46 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność! Apartamenty Tetmajera 35 to inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Zakopanego, przy ulicy Kazimierza Przerwy Tetmajera 35, w cichej, pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 295 zł47,89 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł340 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom marzeń przy rezerwacie przyrody oaza spokoju w sercu natury, zaledwie 5 minut od centrum Gorzowa. Jeśli marzysz o domu, który stanie się Twoją prywatną oazą spokoju miejscem, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 006 m² 250,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł14 993 m² 79,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka z dużym potencjałem, zlokalizowana w miejscowości Dębówiec (gmina Gniezno). Posiadłość położona jest w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

137 560 zł724 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie pozostało 9 działek budowlanych idealnych pod budowę Twojego wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku. Oferowane nieruchomości położone są w spokojnej miejscowości Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,52 m² 10 284,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone w centrum Lublina, przy ul. Szczerbowskiego 4 (okolice ul. Piłsudskiego/lipowej/ Narutowicza) To propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł50,11 m² 13 171,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Piasecznie, które łączy wygodę miejskiego życia z przytulnością i dobrym nasłonecznieniem. Idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

409 408 zł31,96 m² 12 810 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin _____________szczegóły nieruchomości____________ Powierzchnia: 31,96 m Pokoje: 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł186,40 m² 9 066,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 405 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Głosków przy ul. Millenium. Działka o powierzchni 1405 m zapewnia dużo przestrzeni i prywatności, co.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 55 m, położony na parterze wolnostojącego budynku w dzielnicy Warszewo. Opis lokalu: - duża, otwarta przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

52,63 zł/m²19 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia lokal biurowy O powierzchni 19 M2, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze biurowym, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²25 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości w Nadarzynie oferuje do wynajęcia pomieszczenia od 25 m2 do 150 m2 w wolnostojącym budynku z bezpłatnym parkingiem dla klientów. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł51 m² 8 235,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie, po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym centrum Częstochowy - okolice Jasnej Góry. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,38 m² 8 451,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5m2 w spokojnej dzielnicy, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 639 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 3639 m2 znajdującą się w miejscowości Rudniki. Lokalizacja: woj. Śląskie, gmina Rędziny, miejscowość Rudniki ul. Rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z poddaszem użytkowym Standard deweloperski+, do wykonania pozostają jedynie typowe prace wykończeniowe ścian (malowanie) i podłóg Wysoki standard wykonania Ogrzewanie podłogowe - na.

Szczegóły ogłoszenia

61,50 zł/m²100 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedstawiam ofertę wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego zlokalizowanego w samym centrum Chełma. Lokal idealnie nadaje się na działalność biurową, usługową lub medyczną (gabinet lekarski,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²558 m² 33 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia usługowo-biurowa znajdująca się na parterze nowoczesnego biurowca z windą. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowanym przy ul. Rzemieślniczej w Sopocie,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł57 m² 16 403,51 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w najbliższą środę 13.05.2026 r, w godz. 17.00 - 18.30. Osoby zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 3 pokoje przy.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41 m² 9 231,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną w doskonałej lokalizacji przy ul. ks. Ignacego Skorupki na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy, zaledwie 1,5 km od Starego Rynku. To dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł80 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Najtańsze mieszkanie Na Ruczaju w Krakowie. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w doskonałym położeniu blisko centrum Krakowa. Zlokalizowane jest w kameralnym bloku przy ulicy Miłkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   przestronna działka na zagospodarowanym osiedlu W przytoku W ofercie sprzedaży posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł56,90 m² 14 938,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,9m2 (po podłodze 74m2), położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Wesele, bronowice. Blok bez windy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł184 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący w położony najlepszej części Chrzanowa. Lokalizacja: blisko 40-tysięczne miasto Chrzanów jest położone w strategicznej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 778,62 m² 53,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż udział w wysokości 32/512 w działce o pow. 2,8458 m2 w Zakopanym Działki nr 55 i 74 obręb 156 Wielkość udziału po przeliczeniu daje 1778.62 m2 Brak formalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł101 m² 14 158,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy. Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony. Działka w prostokącie o powierzchni 695.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Doskonała lokalizacja pod inwestycję. Blisko Centrum miasta ,szpital im dr Jurasza,galerii handlowych ,szkół. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł51,56 m² 7 660,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle horyzont to doskonały adres dla wszystkich, którzy cenią zaciszne, przyjazne otoczenie a jednocześnie bliskość infrastruktury miasta oraz osiedla Pyrzyckiego. To już 2 etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł123 m² 4 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 123 mkw w stanie surowym zamkniętym znajdujący się w Rogowie Sobóckim (ok. 25 mkw od Wrocławia i 3 km od Sobótki). Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

5 086 800 zł5 652 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek pod zabudowę mieszkaniową, piła, zielona Dolina. Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 działek budowlanych o łącznej powierzchni 5.652 m2 w Pile, na osiedlu Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 605 zł45,46 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

1 547 370 zł57,31 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Warmiński Port zamieszkaj tam, gdzie jezioro spotyka nowoczesność Wspaniała propozycja dla miłośników natury, wody i wysokiego standardu życia. Warmiński Port to już ukończona wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł823 m² 1 008,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 823 m2, położona w malowniczym Lusowie, w gminie Tarnowo Podgórne, zaledwie kilka kroków od Jeziora Lusowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²37 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 37,1 m2 przy ul. Wojska Polskiego w Koninie. Budynek położony jest przy głównej, przelotowej ulicy. Lokal posiadający dwa oddzielne pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł46 m² 25 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 46 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł68 638 m² 4,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę Leśno - Łąkową o powierzchni 68 638 m2 Warunki Zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną oraz pomieszczenia gospodarcze Lokalizacja: woj. Lubelskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł49 m² 14 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,65 m w nowej inwestycji przy ul. Słomczyńskiego, w dzielnicy Górka Narodowa. Linia tramwajowa oddalona o zaledwie 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł380 m² 4 369,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. użytkowej 180 m (pow. całkowita 380 m) położony na pięknej, dużej działce 3500 m z ogrodem i starodrzewem zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 547 m² 99,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Twój dom w sercu natury? Teraz to możliwe! Marzysz o własnym domu otoczonym zapierającymi dech w piersiach krajobrazami? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapraszam na prezentację.