Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

120 000 zł3 072 m² 38,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka rolno-budowlana 3,072 m2 Oferta sprzedaży działki rolno-budowlanej Białkowice, gmina Moszczenica Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3072 m2, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł15 700 m² 55,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej położonej w miejscowości Nekla (pomiędzy Poznaniem a Wrześnią) bezpośrednio przy dwupasmowej drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł120 m² 8 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 600 m²

Szukasz cichego spokojnego miejsca o dużej przestrzeni by stworzyć tam: - biznes związany z rekreacją/agroturystyką, odpoczynkiem od zgiełku miasta, - bezpieczną przystań w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 537 zł50,60 m² 9 556,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,60 m2 z balkonem o powierzchni 3,10 m2 zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

880 000 zł81 m² 10 864,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bezczynszowy, apartament czteropokojowy położony na pograniczu Mierzyna i Gumieniec. Do nieruchomości przynależy ogród o pow. ok. 120m2 oraz dwa miejsca parkingowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32,05 m² 22 464,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł81,30 m² 24 587,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni użytkowej 81,30 m , położony na pierwszym piętrze w kameralnym budynku prestiżowego osiedla Wzgórze Focha, zrealizowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł415 m² 4 024,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja w centrum Piotrkowa - obiekt z lokalami użytkowymi i restauracją na sprzedaż! Szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomości? Odkryj potencjał tego obiektu! Prezentujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł199 m² 1 703,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:599 m²

*** dom wolnostojący *** *** stan surowy *** *** pełne media *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Łapy woj.podlaskie. Nowa cena - 339.000 zł. Dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 913 zł42,56 m² 15 434,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na Warszawskich Szamotach w dzielnicy Ursus tuż przy stacji pkp Ursus Północny. Mieszkanie kupujesz od dewelopera - bez podatku 2%pcc czy prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł20 395 m² 421,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka na pograniczu kryspinowa I piekar Działka o powierzchni dwóch hektarów - przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Działka płaska, regularna. Wokół nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł46,94 m² 2 130,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 4 usytuowanego na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położnym.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł62,46 m² 4 947,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie z bardzo dobrym rozkładem poszczególnych pomieszczeń, zlokalizowane na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia tego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł50,70 m² 13 944,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

or English scroll down Proponujemy Państwu na wynajem Przestronny, jasny apartament 85m2 zlokalizowany na monitorowanym, zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł31,26 m² 14 715,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Eleganckie 1-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | Psie Pole ul. Gorlicka | 31,26 m Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 31,26 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice - ligota - ul. Zielonogórska - 52,7m - 2 pokoje - piwnica - umeblowane we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł47,33 m² 5 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Świecie ul. Polna. Lokal o powierzchni użytkowej 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 837 zł40,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł13 598 m² 62,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż siedlisko hippiczne pod Czerlejnem, stanowiące wyspę wśród pól po horyzont. Grunt od frontu zabudowany budynkiem mieszkalno-warsztatowym oraz wolnostojącą stajnią. Projekt zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł47,02 m² 11 675,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą nieruchomości w Szczecinie, która łączy nowoczesny standard z doskonałą lokalizacją. Oto kluczowe punkty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zielonka, ul. Ossowska, duże mieszkanie + poddasze do własnej aranżacji, garaż i miejsce postojowe Prezentujemy na sprzedaż duże mieszkanie w podwarszawskiej Zielonce. W okolicy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

2 397 000 zł99 390 m² 24,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nie kupujesz tu nieruchomości. Kupujesz spokój, wolność i przestrzeń na nowe życie! W Półcznie - niewielkiej kaszubskiej wsi otoczonej lasami, jeziorami i wzgórzami Pojezierza.

Szczegóły ogłoszenia

104 850 zł23 300 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy państwu dużą działkę rolno - leśną. Drzewa ponad 60-letnie, gotowe do wycinki. Ziemia rolna wciąż uprawiana. Skład: - las- 17100m2 -grunty orne -0,62ha, klasy rvib, rv, lsvi -.

Szczegóły ogłoszenia

276 000 zł1 200 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, położona w Goleniowie na tzw. Górce Radarowej. Dojazd do centrum miasta w kilka minut; dodatkowo komunikacja miejska, ścieżka pieszo-rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie | 73 m | Wrocław Gaj Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m , położone na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem | super lokalizacja | ul. Bukowska | bez kaucji | dostępna od 01.04.2026 r. Do wynajęcia Kawalerka, centrum obok Ronda Kaponiera. Około 18m2. Idealna dla 1 osoby studiującej.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł3 111 m² 47,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-rekreacyjna. Cena do negocjacji Działka o powierzchni 3111m2 14. Obszar a14zi,sm (powierzchnia - 4,86 ha) max intensywność zabudowy terenu - 0,3 minimalny procent powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* przestrzeń jak w domu, 6 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 samochody - apartament w Centrum Białegostoku * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60 m² 12 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Możliwa zamiana na dom w zabudowie szeregowej ( Chwarzno- wiczlino, bojano ) Do sprzedaży proponujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,74 m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²250 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Powierzchnia 250 mkw na parterze budynku usługowo- magazynowego. Duże witryny widoczne z ulicy. Lokal ma wysokość 4 m i jest bardzo dobrze doświetlony. Świetnie sprawdzi się jako showroom lub.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł612 m² 228,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działki zlokalizowane w miejscowości Dąbrówki, gmina Wasilków. Działki w kształcie prostokąta o powierzchni 612m2. Media(energia elektryczna, woda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

181 090 zł1 393 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1393 m , położona w malowniczej miejscowości Prądki , blisko prywatnego stawu. Aktualne warunki zabudowy. Prostokątny kształt umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł311,18 m² 9 447,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość łączy komfort, nowoczesność i prestiżową lokalizację. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36,20 m² 44,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Skierniewic 36,29 m Mam do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 36,29 m , położone na 1. piętrze w budynku w samym.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł1 600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa o powierzchni 1600 m2. Wysokość 5,10 m położenie nieruchomości media: energia elektr. Czynsz: 20 zł/ m2 zł netto + vat informacje dodatkowe Przed budynkiem dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

86 zł/m²110 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo ładny, nowy, wykończony lokal na parterze w nowym osiedlu. Lokal ma wysokość 3,40m, a wejście główne jest na równi z chodnikiem. Obiekt posiada także toaletę dostosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 189 m² 33,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*30 min od białegostoku* wz* Działka położona w bliskim sąsiedztwie rzeki Brzozówka, wśród pól, łąk i lasów. Idealna pod rekreację jak i całoroczny budynek. Parametry: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1400 m2 z decyzją o warunkach zabudowy - dla amatorów pięknych widoków i krystalicznie czystego powietrza. Nagórnik wieś położona 8 km od Bolkowa i od drogi szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Jedna z działek w bezpośrednim sąsiedztwie została już.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł17 252 m² 223,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną Wołczkowo, ul. Łanowa, gmina Dobra. Na sprzedaż kompleks gruntów inwestycyjnych położony w miejscowości Wołczkowo przy ul. Łanowej, w jednej.