Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł63,40 m² 7 870,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, bezczynszowe, lubin, ul. Wyszyńskiego Rezerwacja Nowa cena za mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie W nowym budownictwie w Lubinie na ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72 m² 6 097,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nowa cena! Mieszkanie 4-pokojowe 69,2 m , Mrągowo Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 69,2 m , położone na 4. piętrze ocieplonego bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 500 zł49,88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 49,98 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł661 m² 180,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w urokliwej części Ślemienia, w otoczeniu natury i z widokiem na góry. Lokalizacja zapewnia prywatność oraz komfort codziennego życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł4 620 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

nowa atrakcyjna cena tylko 43 zł za metr kwadratowy. Pięknie położona obszerna działka w obrębie nie objętym mpzp. sąsiednie działki zabudowa jednorodzinna. Działka ma dostęp do rzeczki.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł28,50 m² 22 632 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przytulne i nowocześnie wykończone 1-pokojowe mieszkanie położone w zielonej okolicy, w Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej, w niskim budynku z 2022 r. Lokal o powierzchni 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,11 m² 13 337,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

| na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,11 m2 z tarasem 14,36 m2 zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023 r. przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 175 zł50,79 m² 24 968,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,79 m , z antresolą i balkonem, zaprojektowany w stylu inspirowanym luksusowymi jachtami. Funkcjonalny układ łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny - Dom wolnostojący o powierzchni ok.300 m2, z ogrodem, usytuowany w Czarnym Lesie. Nieruchomość idealna dla miłośników natury - leśno-parkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 232 m² 1 096 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rembertów-wygoda. Przeznaczenie wg. Projektu ogólnego planu zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa jednorodzinna, nie wyklucza zabudowy bliźniaczej bądź szeregowej, - intensywność zabudowy 0,6, co.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł59,17 m² 7 588,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 59,17 m2 (całk. około 77 m2), dobrze doświetlone o funkcjonalnym układzie. Dzięki skosom wnętrze ma.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²455 m² 31 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowy o łącznej powierzchni 455 m2 znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku w podkrakowskim Cholerzynie, w pobliżu Balic. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

47,22 zł/m²18 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy od 18 m2 w biurowcu przy ul. Mełgiewskiej. Lokal o pow. 18 m2 wykończony w dobrym standardzie. Przed biurowcem parking, cena 850 pln netto Opis oferty zawarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

83 700 zł1 116 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, relaksacyjna działka budowlana o powierzchni 1116m 2 położona w Kętach na Podlesiu tuż przy ścianie lasu. Numer działki 980. Działka znajduje się w ostatniej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku Działka i otoczenie Powierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,76 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 45,76 m z balkonem i piwnicą w centrum Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,76 m , zlokalizowane na II piętrze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł2 216 m² 219,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Sasinie 5km od plaży pod lasem z widokiem na morze! Przeznaczenie działki to 3 mn,U teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usługowej. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł90 500 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni ponad 9ha, mieszcząca się we wsi Tąpadła, atrakcyjny rejon okolice Ślęży, czyste powietrze, tereny leśne. Działka płaska , regularna, częściowo zalesiona, ok 10%.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,61 m² 7 424,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Ustce o powierzchni 60,61 m2. W skład nieruchomości usytuowanej na parterze wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 300 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlana w Golędzinowie (gm. Oborniki Śląskie) 1300m2 zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza woda prąd przeznaczenie podstawowe: tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł41,01 m² 9 729,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w nowym budownictwie, które urządzisz dokładnie po swojemu? Zależy Ci na komforcie, prywatności i szybkiej przeprowadzce do własnego "M"? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł83,60 m² 4 174,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Gotowa inwestycja W sercu kłodzka Z widokiem na twierdzę! Szukasz pewnej i zyskownej inwestycji w nieruchomości? Prezentujemy wyjątkową ofertę w ścisłym centrum Kłodzka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 257 zł40,11 m² 9 330,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek gotowy możliwość obejrzenia mieszkania na żywo Oferta jest ograniczona czasowo. Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz brak podatku pcc 2%. Nowoczesna inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł29 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,9 m , położona na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Nad Jeziorem w Sztumie. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²169,43 m² 15 249 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu handlowo-usługowego nr 0.008 o powierzchni 169,43 m , który mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł51,20 m² 13 847,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m , położone na 2 piętrze w 3-piętrowym kameralnym budynku na zamkniętym Osiedlu Na Fali (deweloper: dekpol).

Szczegóły ogłoszenia

3 170 000 zł20 089 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż duża atrakcyjna działka nad jeziorem chrzypskim Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego terenu na sprzedaż. Teren o powierzchni 20 089 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł61 m² 11 295,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane przy ulicy szarych szeregów w Rzeszowie. Ulica Szarych szeregów posiada w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł52 m² 8 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Kosyl-Nieruchomości oferuje do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku przy ul. Wiosennej w Olsztynie. - na podłodze w pokoju, w kuchni i w.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,80 m² 13 370,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko z eproperties Osiedle Jerozolimskie, to jedne z lepszych osiedli w Warszawie. Osoby mieszkające tu bardzo chwalą sobie życie właśnie tu, a ci którzy się muszą wyprowadzić,.

Szczegóły ogłoszenia

4 842 880 zł15 134 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 15 134 mkw Możliwość zabudowy pod hale/magazyny/biura ok 7000 tyś m2. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł31,06 m² 20 283,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr A.0.06 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł160,79 m² 4 036,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Dom wolnostojący W stanie deweloperski krzewina (gm. Kaczory) o pow. użytkowej 130,5 m 2 , 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 236 m² 104,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży są ostatnie dwie działki budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działki o pow. 1247 m2 , 1236 m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy której.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Gdańsku Wrzeszczu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta W najbliższej okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo usługowe sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

26,01 zł/m²134,57 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Rynek 13, cieszyn Powierzchnia uż.: 134,57 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 134 o pow. 1 247 m2 Cena: 26,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 025 zł47,45 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy przestrzeń magazynową na parterze w magazynie o powierzchni łącznej 70 m2. Wysokość pomieszczenia 3,40m, pomieszczenie nie jest ogrzewane. Budynek znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 501 415 zł18 529 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 1,8529 ha, o kształcie wielokąta, znajdującą się na płaskim, nasłonecznionym terenie przy ul. Sportowej. Jeden bok całkowicie przylega do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł35 m² 20 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Luksusowy apartament nr 8 Z widokiem na karkonosze Dwupokojowy apartament z przestronnym i umeblowanym tarasem Szklarska Poręba, 300 m od centrum! Odkryj niepowtarzalną nieruchomość.