Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

24 000 zł235,32 m² 101,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł33,67 m² 4 395,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 33,67m2. Chorzów Centrum przy Klimzowcu i Parku Róż. Lokal nr. 7 w kamienicy przy ul.Cmentarnej 20 Mieszkanie w stanie dobrym do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 547 zł53,12 m² 9 310 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową Inwestycję w Oleśnicy na ul. Leśnej 6! Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

36 169 zł1 205,63 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

Rezydencja idealna pod ambasadę, placówkę dyplomatyczną, dom opieki, pensjonat lub spa. W jednej z najbardziej prestiżowych i zamkniętych enklaw Konstancina Jeziorny Królewskiej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36,36 zł/m²110 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

agencja nieruchomości Lublin* Oferujemy do wynajmu komfortowy lokal użytkowy w ścisłym centrum Lublina - na dowolną działalność biurową typu biuro podatkowe, kancelaria prawna, usługi doradcze,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²120 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia biurowa *** *** lokal do adaptacji pod najemcę 100-500m2*** *** Z parkingiem *** Polecam do wynajmu powierzchnię biurową zlokalizowaną na pierwszym piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł908 m² 247,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedna z sześciu działek na sprzedaż Lewickie, gm. Juchnowiec Kościelny Na sprzedaż działka o powierzchni 908 m , w kształcie prostokąta idealna pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł54,15 m² 15 678,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż - komfortowy apartament Z tarasem przy bulwarze portowym ustka | 54,15 m | parter taras Z widokiem na nabrzeże portowe | 300 m do plaży Oferta sprzedaży apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł62,70 m² 79,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Obejrzyj krótki film video! Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, ulica Nowogrodzka 38, tuż obok hotelu Metropol (wspólne podwórko), empiku w byłej Cepelii, na przeciw Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł60 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poznań, ul. Błażeja 15 3 pokoje, 60 m , gotowe do wprowadzenia, dwa miejsca postojowe Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł207,10 m² 5 794,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:731 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykłą nieruchomość usytuowaną w Ochli przy ul. Stamma, wybudowaną w 1999 roku o powierzchni użytkowej 207,10m2 położonej na działce.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł84 m² 5 476,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To mieszkanie dla osób, które chcą wejść i od razu poczuć się u siebie , bez stresu związanego z remontem i dodatkowymi kosztami. Przestrzeń, funkcjonalność i lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską na warszawskiej Pradze Północ. Lokal na 7 piętrze w wysokim budynku z 1969roku. W budynku wyremontowane klatki schodowe, dwie windy na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 877 m² 157,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1877 m z budynkiem mieszkalnym Łapy-Osse Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1877 m , położona w miejscowości Łapy-Osse.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

43,75 zł/m²64 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| wyremontowany lokal handlowo-usługowy W tychach! nowa oferta! Cena najmu: 2800 zł + vat/m-c + media (woda i ścieki, śmieci, ogrzewanie gazowe - ryczałt 600 zł + vat/m-c, prąd - umowa.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł5 648 m² 91,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dzialka w Lesku. Działka ma powierzchnie 56,48a (192m długość, 49 szerokość), z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej, jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

14 250 zł570 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrzewany magazyn 570 m kw., wysokość ok. 6 m, posadzka przemysłowa niepylna, duża brama rozładunkowa z poziomu zero, świetliki. Na terenie magazynu pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł264,12 m² 7 155,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Świetna lokalizacja w cichym otoczeniu na willowym osiedlu nowych domów: oleśnica l Lucień l Rzepakowa 20 Wspaniały dom l Wysoki standard Dębowe parkiety l Trzy łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 021 m² 91,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Rymanowie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

1 697 000 zł165,11 m² 10 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na Sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej okolicy Krakowa, idealny dla rodziny ceniącej prywatność oraz możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku we.

Szczegóły ogłoszenia

57,78 zł/m²45 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| bez prowizji: do wynajmu dwa sąsiadujące lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 45 m 2 z przyłączem wodociągowym , w wysokim standardzie wykończenia, położone w Centrum Zgierza,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

510 000 zł3 668 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy bardzo atrakcyjną nieruchomość gruntową, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji Koszalina - Jamno, w pobliżu nowo powstającego osiedla domków jednorodzinnych w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł195 m² 8 712,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok.195 m, położony w spokojnej i zielonej części Osowca, na działce o powierzchni 1050 m. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł2 743 m² 68,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w wgn! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 2700 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kamyk, gmina Kłobuck, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł44,50 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44,5 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy Racławickiej 5 w Świdniku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gradki

Gradki,warmińsko-mazurskie

476 000 zł47 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna w miejscowości Gradki, gmina Dywity. Działka o powierzchni 4,76 hektara. W chwili obecnej uprawiana. - powierzchnia 47600 m2 - położona: 20km od Olsztyna, 13km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł105,01 m² 23 712,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament 4-pokojowy o powierzchni aż 105 m2 usytuowany na 12. piętrze z panoramicznym widokiem na Wrocław! nieruchomość ma 105 m2 I składa się.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł92,20 m² 8 242,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone na nowoczesnym osiedlu w Świebodzicach. Idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł29,50 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poziom: parter. Powierzchnia: 29,50 m2. Pomieszczenia: pokój - 14,7 m2 łazienka - 3,0 m2 kuchnia - 8.75 m2 korytarz 2,55 m2 Powierzchnia przynależne: dwa pomieszczenia w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 900 zł43,62 m² 16 779 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł270 m² 814,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   prawomocne pozwolenie na budowę/ idealne położenie Do sprzedania działka budowlana na cichym osiedlu Darłowa o powierzchni 270 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł150 000 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

***dzuża działka 15 ha Z linią brzegową nad jeziorem rajgrodzkim*** Zapraszamy na prezentację działki o powierzchni 15 ha z własną linią brzegową umiejscowioną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 492 zł45,60 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 170 m² 341,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych z dobrym dojazdem - Bojano! lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Bojano. W pobliżu znajduje dobrze rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł112,63 m² 9 766,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony na kameralnym osiedlu w Kątach Wrocławskich - idealna alternatywa dla mieszkania, z własnym ogrodem i niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia budynek wolnostojący o powierzchni 120 m 2 , położony w dzielnicy Stradom, przy jednej z głównych ulic. Lokal z przeznaczeniem na handel, usługi, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na II piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,56 m² 11 963,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w cichej i zielonej okolicy. I pcc! Inwestycja składa się z trzech budynków wielorodzinnych. Niska zabudowa i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 474 m² 71,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Twoje miejsce na Kaszubach - działka z klimatem, blisko jezior i lasów Są takie miejsca, do których wjeżdża się i od razu czuje, że chce się zostać dłużej. Cisza, śpiew ptaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł41,10 m² 16 763,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 600 zł39,19 m² 11 293,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.