Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż pięć działek rolnych o powierzchni 30 arów, położoną w miejscowości Chełsty, gmina Różan, województwo mazowieckie. Szczegóły oferty: powierzchnia: 30 arów (3000.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł2 200 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Targowisko działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę gotowa do zabudowy Do sprzedania ogrodzona działka budowlana o powierzchni 22 arów, o wymiarach 15m x 145m.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31,50 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 31.5 m2 z ogródkiem 70 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze 3-piętrowego bloku z 2021r z windą. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł62,80 m² 5 398,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż lub zamiana na mniejsze! oferta na wyłączność. Mieszkanie położone na 4 piętrze 10-piętrowym budynku po termomodernizacji, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 3-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

509 000 zł48,90 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parterowy lokal z potencjałem - Mielno (unieście), ul. Pogodna Sprawdzona lokalizacja - druga linia zabudowy od morza, ok. 250 m do plaży - dostępny jest lokal na parterze, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

109 000 zł2 500 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową, o powierzchni całkowitej 2500 m2 , zlokalizowaną w miejscowości Maliszewo, gmina Lipno. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 170 m² 3 247,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 703 m²

Budynek biurowy (460m2), hala (380m2) oraz budynek magazynowo-garażowy (330m2) na działce o pow. 7703m2 w podbydgoskim Pawłówku przy trasie S5. Nieruchomość składająca się z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Poznań,wielkopolskie

2 698 600 zł206 m² 13 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal usługowy | centrum poznania Topowa lokalizacja | Duży ruch pieszy i samochodowy | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper | Idealnie pod gastronomię, usługi lub showroom Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49,20 m² 8 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 320 zł42,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa. Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł16 m² 4 313 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe o powierzchni 16 m, zlokalizowane w garażu podziemnym na osiedlu Nowe Forty w Szczecinie. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,90 m² 50,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne 2 pokoje z oddzielną kuchnią oraz piwnicą przy ul. Chrobrego we Wrocławiu (śródmieście - Nadodrze) lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Nadodrzu słynącym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 279 551 zł117,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet inwestycyjny obejmujący dwa niezależne apartamenty: 01a i 01b, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Broniewskiego 15. Układ lokali został zaprojektowany jako dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł17 400 m² 24,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta tylko W home park *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną w miejscowości Grzmiąca ok. 4 km od Brzezin w atrakcyjnej cichej lokalizacji przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 099 m² 76,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w malowniczej wsi Czarna Kolonia, w województwie mazowieckim. Lokalizacja: działka znajduje się w Czarna Kolonia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł8 950 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Błonie okolice na sprzedaż. Do sprzedaży stare siedlisko zlokalizowane 8km od Błonia na granicy dwóch sąsiadujących z Błoniem miejscowości Rochaliki i stary łuszczewek. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,67 m² 7 992,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego i bardzo przytulnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 48 m2, umiejscowiony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Radom,mazowieckie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal w centrum Radomia / 66 m /idealny na biuro lub mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowy, wielofunkcyjny lokal o powierzchni 66 m , położony w samym sercu Radomia.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działki w malowniczej części Wałbrzycha. Działki usytuowane są w dzielnicy Nowy Glinik. Oferujemy możliwość wykupienia działki o dowolnej powierzchni dla.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł868 m² 1 002,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:41 223 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: gospodarstwo rolne o powierzchni 4,1223 ha, położone w miejscowości Kamionka, gm. Smętowo Graniczne. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł68 m² 10 661,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Doskonałe miejsce do zamieszkania pod każdym względem. Niewielka odległość do Bulwaru Nadmorskiego, plaży, polanki Redłowskiej , kortów tenisowych oraz lasów czyni tę propozycję bardzo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

678 150 zł26,63 m² 25 465,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament W grano hotel na wyspie sobieszewskiej 26,63m | 1 pokój | Duży taras - ponad 22 m2 | Widok na marinę | Gwarantowany czynsz 8,33% | Model condohotelowy 50/50 | Pobyty właścicielskie.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł1 900 m² 217,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Drodzy Państwo, oferujemy do sprzedania dużą działkę o powierzchni 1900 m2 mieszczącą się w miejscowości Kozłów w gminie Sośnicowice powiat gliwicki. Działka ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł92,04 m² 4 997,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

92 m w samym centrum Lęborka przestrzeń z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym! Szukasz nieruchomości, która daje więcej niż standardowe mieszkanie? Ta oferta to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł159 m² 6 163,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   nowoczesny dom W stanie deweloperskim Z opcją wykończenia pod klucz międzyrzecze górne Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł9 600 m² 85,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w miejscowości Januszkowice, ul. Wierzbowa 1 (gmina Długołęka). Całość ma powierzchnię 96 ar (9600 m) i składa się z dwóch działek: - 139/3 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 414 zł46,51 m² 8 759,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkania W inwestycji pod poznaniem * zakup bezpośrednio od dewelopera * 0% prowizji * 0% podatku pcc Osiedle znajduje się w szybko rozwijającej się okolicy i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł249 m² 2 610,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Hala magazynowa 250 m na działce 1500 m Gołanice, gm. Święciechowa Oferta na wyłączność Power Invest Na sprzedaż funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni 250 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 005 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2005 m2 położoną w Grodźcu- gmina Zagrodno. Szczegóły oferty: - w miejscowym w studium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł1 110 m² 6,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania pracowniczego dostępne od 1 czerwca! Szukasz komfortowego miejsca dla pracowników w świetnej lokalizacji? Mam idealną ofertę! Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Rybaki. Składa się z dwóch pokoi, półotwartej kuchni, dużego przedpokoju z szafą zabudowaną, garderoby oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

934 915 zł85 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone w prestiżowej, willowej dzielnicy Zacisze we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 84,51 m składa się z: trzech.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²122,78 m² 5 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Do wynajęcia komfortowe i nowocześnie zaaranżowane pomieszczenia biurowe znajdujące się na 4 piętrze kamienicy odrestaurowanej w roku 2010, zlokalizowanej w Centrum Szczecina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł79,10 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, 5 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, zlokalizowanego w centrum, przy ulicy Rydygiera. Przepiękna kamienica z pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Rewal,zachodniopomorskie

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł63,10 m² 13 469,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Vincenta van Gogha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1998 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 221 m² 52,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. P. Niedurnego o powierzchni 4221 m , w skład której wchodzi działka gruntu 945 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł750 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działki rekreacyjne z możliwością budowy domu na zgłoszenie o powierzchni 0,075 ha w cenie 75 000 zł, 0,082 ha w cenie 82 000 zł, usytuowane w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 000 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 5000m2 w Gdakowie, gmina Prabuty. Na działce znajdują się trzy budynki: 1. Dom ok.180m2 2. Stara stajnia - do rozbiórki 3. Budynek gospodarczy - do rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł7 730 m² 129,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna o powierzchni ponad 77a , w tym część budowlana około 30a. Położona w bardzo spokojnym, cichym i zielonym rejonie gm. Kocmyrzów-Luborzyca,.