Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

760 000 zł59,40 m² 12 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: gotowy produkt inwestycyjny szybki termin wydania lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 396 m² 637,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:36 120 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt komercyjny usytuowany na terenie o powierzchni 3,6120 ha. Hala nr 1 o powierzchni zabudowy 1171 m2 stanowi w części dużą otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok. 110 m na działce 400 m duży potencjał. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 110 m, posadowiony na działce 400 m zlokalizowany w Żyrardowie (.

Szczegóły ogłoszenia

144 900 zł805 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną W dwóch lokalizacjach - blisko centrum oraz na obrzeżach strzegomia. Działka bliżej centrum posiada dodatkowo funkcję mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowym budynku Podjuchy Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na trzecim piętrze zabytkowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł70 m² 14 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ursynów | Bezpośrednio dojazd do trasy | Gotowe do Zamieszkania Wyobraź sobie spokojny poranek , siadasz z filiżanką aromatycznej kawy na własnym balkonie, wsłuchując się w poranny.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł37 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na swoją inwestycję ? Mamy to czego szukasz! Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok.3,7 ha znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Rzeszów,podkarpackie

49,28 zł/m²69 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 69 m , usytuowany w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł107 m² 3 457,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 700 m²

Jacków, gm. Kruszyna, pow. częstochowski, nieruchomość z budynkiem mieszkalnym i gospodarczym - na sprzedaż. Oferta na wyłączność dostępna tylko W wgn! Oferujemy do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 680 m² 124,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować piękną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzeszów (woj. podkarpackie), działka położona pod samym lasem. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż duże, nietuzinkowe mieszkanie z osobnym wejściem, położone na działce o powierzchni 248 m2 w Pieszycach, tuż pod Górami Sowimi. Bardzo dobra lokalizacja!oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²80 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Posiadamy do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany. Oprócz atrakcyjnej ceny wszystkie media są już wliczone w czynsz najmu! Doskonała rozpoznawalność lokalizacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 164 m² 198,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Elbląg ul. Lema Powierzchnia: 2164 m2 Działka budowlana w miejscowości Elbląg przy ul. Lema /krasny Las/ o powierzchni: 2164 m2. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Nadbrzeżna

Gryfice,zachodniopomorskie

33 000 zł22 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z lokalem niemieszkalnym położonym w Gryficach przy ul. Nadbrzeżnej. Garaż znajduje się w ciągu przedostatni, które stanowią zabudowę garaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 226 zł97,39 m² 27 725,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy apartament w warszawskim Wilanowie, który został zaprojektowany z jednym celem: maksymalna funkcjonalność i wysoki standard. Jeśli zależy Ci na mieszkaniu, które: nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem i klimatyzacją położone przy ulicy Ketlinga w Krakowie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ulicy Ketlinga w dzielnicy Dębniki. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł351,17 m² 2 335,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Poszukujesz wyjątkowej nieruchomości w której mógłbyś zamieszkać i równocześnie prowadzić swoją wymarzoną działalność? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90,20 m² 7 982,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lesko, ul. Konstytucji 3- go Maja, na sprzedaż lokal usługowy w centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 90,20 m2 położony na parterze budynku usługowo-mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 081 m² 161,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna w Zuzanowie - cisza, natura i wyjątkowy klimat Na sprzedaż wyjątkowo urokliwa działka położona w Zuzanowie, bezpośrednio przy lesie. Otoczona naturą, z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3-pokojowe w Rzeszowie w atrakcyjnej cenie! 0 zł podatku pcc | 0 zł prowizji | bez dopłat Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na osiedlu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł1 200 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa inwestycja, która może stać się Twoją prywatną sypialnią tuż obok Płocka - położona w jednej z najlepiej rozwijających się gmin regionu, gm. Słupno. Panorama 360 - sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł80,25 m² 124,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament w loftowym stylu, położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski. Surowe, metalowe elementy i przeszklenia doskonale komponują się z ocieplającym je.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ogłoszeniu należą do właściciela oferty królewska - krowodrza / u zbiegu ulic Królewskiej i Kazimierza Wielkiego Oferujemy do najmu mieszkanie o powierzchni 55 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

62 900 zł1 325 m² 47,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane nad jeziorem w miejscowości Okunino Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 900 zł199,20 m² 7 028 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.200 m2, położony na dużej działce ok. 850 m2, w bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł75 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż wykończone i gotowe do wprowadzenia 4 pokojowe mieszkanie na 4-tym ostatnim piętrze wykończony w bardzo wysokim standardzie. Obecnie mieszkanie jest w końcowej fazie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł30 m² 11 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 30 m - Zielone Tarasy, ul. Glinki, bydgoszcz Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 800 zł118,20 m² 7 417,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł45,65 m² 15 334,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 46 m2 z tarasem - 400 m od plaży | Darłówko Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie i spacer nad morze, który zajmuje zaledwie kilka minut. Ten komfortowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

18,48 zł/m²460 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena! Lokal użytkowy o powierzchni 460 mkw, w części dwupoziomowy. Stan lokalu bardzo dobry. Nie wymaga nakładów finansowych. Dwa niezależne wejścia, parking na około 10 aut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł105,32 m² 5 222,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:916 m²

Odkryj niezwykłą ofertę - komfortowe, nowoczesna nieruchomość bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo, zapewniamy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu, co czyni tę propozycję jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 960 zł116 m² 8 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Skrajny Segment 116m2 z największą dostępną działką 336m2. Zanim przewiniesz dalej zadzwoń. Pomogę Ci przy : Zakupie / Kredycie / Terminach / Sprzedaży / Wykończeniu / Dokumentach. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:856 m²

Są domy, które powstają z myślą o konkretnym stylu życia. Ta nieruchomość w Zielona Góra, a dokładniej w Przylepie, to propozycja dla osób, które szukają architektury.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł90,20 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

|na sprzedaż| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem, w Bilenach Wrocławskich, przy ul. Świerkowej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 844 m² 254,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana - Psary, powiat będziński - 1844 m Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1844 m , położona w miejscowości Psary (powiat będziński).

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł58,50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,5 m, położone na drugim piętrze kameralnego apartamentowca przy ul. Sienkiewicza 106 w Łodzi, na terenie zamkniętego i zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

120 800 zł1 208 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9 działek, blisko media, w pobliżu jezioro, rakowice Wielkie. Ogłoszenie dotyczy jednej działki. Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 1208 m2, położona w miejscowości Rakowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 500 zł53,24 m² 15 486,48 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak Podatku pcc! Brak Prowizji dla Biura! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,06 m² 10 936,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł120 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Na sprzedaż oferuję udziały w nieruchomości położonej w miejscowości Brynica, w gminie Łubniany, w odległości kilkunastu minut od Opola. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 769 m² 76,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do Rzeszowa i pełną dokumentacją gotową do działania? A może chcesz bezpiecznie zainwestować w grunt.