Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

479 000 zł47,26 m² 10 135,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z dużym strychem. Przestronny ok. 100 m2 ogródek oraz 3 miejsca postojowe. Kameralne osiedle w super lokalizacji. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stronno,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 273 m² 85,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1273 m | Stronno, ul. Koronowska (dk56), gm. Dobrcz | 109 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1273 m , położona bezpośrednio przy ul. Koronowskiej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł209,18 m² 6 931,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

| do sprzedania pięknie położony dom jednorodzinny w Mogilanach. Przedstawiona do sprzedaży oferta to nowy budynek jednorodzinny wybudowany w 2025 roku, przeznaczony do wykończenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 332 m² 51,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6716 Polecamy do sprzedania działkę o powierzchni 3332m2 z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, położoną w zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36,12 zł/m²52,60 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa 52,6 m | Żory, kleszczówka Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia powierzchnię biurową 52,6 m , zlokalizowaną w Żorach (dzielnica Kleszczówka), na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowocześnie wyremontowanego mieszkania 2-pokojowego, usytuowanego na pierwszym piętrze odnowionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł3 734 m² 160,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 3734m2, zlokalizowana w Kostomłotach Pierwszych, tuż obok Kielc. Działka o nieregularnych wymiarach ok. 46x42x16x45x42x69m, nieogrodzona, niezagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł7 310 m² 88,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego Własny staw.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł414 m² 712,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka budowlana W lubinie o pow. 4,14 ara pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z wbudowanymi usługami. Działka zlokalizowana w Lubinie przy ul. Kaletniczej -.

Szczegóły ogłoszenia

899 040 zł7 492 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka inwestycyjna, zlokalizowana w Boleminie, powiat gorzowski, gmina Deszczno, obręb: bolemin. Działka o powierzchni 0,7492 ha Położenie - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł3 379 m² 102,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka w miejscowości Kociszew, obok Grójca. Jej powierzchnia to 3379m2. Obecnie działka ma przeznaczenie jako "sady", jest osadzona czereśniami. Można wystąpić do Urządu Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł160 m² 9 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie na 1 piętrze + lokal usługowy na parterze w stanie deweloperskim budynku w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej. Na piętrze mieszkanie 83m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł132,58 m² 6 260,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Krakowska, rzeszów Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale - idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

11,29 zł/m²700 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| bez prowizji- do wynajęcia hale magazynowo- produkcyjne o łącznej pow. ok. 1500 m 2. Ogrzewanie centralne- piec w kotłowni. Powierzchnia budynku podzielona na kilka części: magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 160 zł42 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,00 m, położone na Osiedlu Literatów jednym z najbardziej atrakcyjnych i nowoczesnych osiedli w Kościanie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł123,93 m² 5 568 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

"Nieruchomości Apartament" Anna Krawiec   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Oferty dotyczy sprzedaży jednego z dwóch mieszkań w domu dwulokalowym położonym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 807 966 zł121,34 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kraków | Wola Justowska | Królowej Jadwigi 307 | apartament 121,34 m Dostępnych 8 apartamentów. Zakończenie budowy połowa 2027. Są nieruchomości, które wyglądają dobrze na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł99,09 m² 8 265,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 99,09m2 w miejscowości Laszczki, gmina Raszyn. Realizowany projekt domu - Dom w tunbergiach 2 (r2a). Powierzchnia działki do.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Witamy w wymarzonym zaciszu w samym sercu malowniczych bieszczadzkich krajobrazów. Do sprzedania osada leżąca w Bieszczadach na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego nad.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł1 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł64,90 m² 10 785,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Poczuj bryzę spokoju na własnym pokładzie. Twoje nowe terytorium otacza morze zieleni. To w pełni bezpieczna przystań dla poszukiwaczy absolutnej ciszy. Zielone płuca miasta oddychają tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 300 m² 96,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-usługowa w Brzezince w drugiej linii zabudowy od ul. Sportowej, gmina Zabierzów. Działka z drogą dojazdową ma powierzchnię 33 a. Kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

115 000 zł450 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna z małym domkiem letniskowym tuż nad samą Brdą na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "radość" idealną dla miłośników odpoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70,01 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wygodne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gocław o powierzchni 70 m2 - 4 pokoje z widną, oddzielną kuchnią, oddzielne łazienka i wc. Stan mieszkania - do remontu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 900 zł64 m² 7 029,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Złotoryja, wilków-Osiedle, mieszkanie, sprzedaż. Ostatnie dwa mieszkania W ofercie - zadzwoń już dziś   Mieszkanie położone w nowej inwestycji Leśny Zakątek w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 241 863 zł46,87 m² 26 495,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny w sercu Gdańska | 46,87 m | 2 pokoje Apartament zlokalizowany na Wyspie Spichrzów - w ścisłym centrum Gdańska, w prestiżowej inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł29,96 m² 24 032,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja: położenie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł29 000 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna i urokliwie położona, działka rolna o powierzchni 2,9 ha w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Sapy. Nieruchomość znajduje się przy gminnej drodze asfaltowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł151 m² 4 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. 151m2 to inwestycja dwukondygnacyjna z wydzielonymi strefami nocną na poddaszu i dzienną na parterze. Atutem budynku są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59,35 m² 6 470,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,35 m , położone na 9. piętrze budynku z windą. Dwustronny układ (wschód zachód) zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zawały

Zawały,kujawsko-pomorskie

449 000 zł45,36 m² 9 898,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż Mam przyjemność zaprezentować Państwu kameralny dom wolnostojący na sprzedaż, położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Zawały. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 058 m² 151,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka zaraz przy zejściu do rzeki Brdy nieopodal lasu w Tryszczynie! Polecamy kilka działek o powierzchniach od 1058 m2 do 3 438 m2 blisko Bydgoszczy w przepięknej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w urokliwym Bielkowie, w gminie Kolbudy. W mojej ofercie dostępne są również inne działki o różnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł680 m² 1 764,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 2,18 ha zabudowaną domem mieszkalnym 130m2 i budynkami produkcyjno-magazynowymi o powierzchni 550 m2. Bardzo dobre miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

41,82 zł/m²110 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Stylowy lokal 110 m przy Sokołowskiej- idealny pod beauty, medycynę lub biuro! Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojego biznesu? Mam do zaoferowania przestronny, wyremontowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,30 m² 82,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 180 m² 598,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4180 m2 położonej w cichej i malowniczej miejscowości Majerczykówka gmina Poronin. Działka widokowa, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł55 m² 10 673 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o dostępność! Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł1 621 m² 29,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb3/2026 Oferujemy do sprzedaży działkę leśna położoną w spokojnej i cichej okolicy Syski gmina Mniszków. Działka położona w niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

42,55 zł/m²47 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo dobrze usytuowany lokal do wynajmu, położony na parterze w budynku w Centrum Pisarzowic. Co istotne: duży parking, lokal monitorowany.