Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

460 000 zł189,74 m² 2 424,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Tylko U nas na spredaż dom. w stanie surowym zamkniętym. Lokalizacja: łopuszno, ul. Konecka Działka: 2161 m Powierzchnia użytkowa domu: 189,74 m Konstrukcja i materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gdańsk Siedlce | Stan pierwotny | Garaż | Ogródek Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł73,20 m² 12 281,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! Stylowe, 4-pokojowe, słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73,2 m2 na gdańskiej Morenie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Morena. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 200 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Interesująca propozycja dla marzących o własnym domu. Idealna propozycja dla rodziny chcącej uniknąć miejskiego hałasu. Oferowana do sprzedaży działka jest jedną z wielu mieszczących się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

427 986 zł54,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem w Rzeszowie - Lokalizacja: ul. Św. Walentego, rzeszów (matysówka) - Metraż: 54,87 m kw. - pokoje: salon z aneksem kuchennym + 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 500 m² 332,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia piękna działka otoczona terenami leśnymi i spacerowymi. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 37m x 40m. W drodze przy działce woda i prąd. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 552 m² 100,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości północ oferuje na sprzedaż działkę budowlaną (nr geod. nr 163/14) położone w malowniczej wsi Klimki, gm. Czarna Białostocka w cenie 100zł/m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przytulne mieszkanie Z balkonem! Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 35m2 położone na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37,90 m² 10 949,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Warzymice, tęczowe Ogrody, małe 2 pokojowe mieszkanie, balkon, pomieszczenie gospodarcze, osiedle zamknięte. Na sprzedaż, piękne, przytulne i ustawne mieszkanie 35,76 m2 z piwnicą na.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem gospodarczym w Świebodzicach. Powierzchnia działki 976 mkw, parter budynku około 100 mkw. Parter stanowi jedno duże pomieszczenie z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł65,33 m² 10 393,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny 4-pokojowy apartament | Widok na Wawel | 120 m | Po remoncie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł2 243 m² 253,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2243 m , położona w centrum nadmorskiej miejscowości Stegna przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł900 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 9 ar z widokiem na Jezioro Rożnowskie!. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? A może polujesz na.

Szczegóły ogłoszenia

7 890 000 zł1 050 000 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest spółka z o.o. i 105 ha gruntu oraz wszelkie umowy dzierżawy, kontrakty, projekty i zgody dotyczące plantacji i terenu. Teren składa się z 3 działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł211 m² 12 085,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - jest to połowa bliźniaka o bardzo wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia. Prezentowana nieruchomość posiada duszę i klimat domu rodzinnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł131,99 m² 10 372 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy i komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Dom spełnia oczekiwania klientów ceniących sobie przede wszystkim przestrzeń, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,98 m² 13 121,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 34,98 m , położonego na parterze apartamentowca na ogrodzonym osiedlu w Łodzi Górnej - Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 497 000 zł176 m² 8 505,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój i odpoczniesz po całym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł41,60 m² 13 918,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1969 roku, przy ul. Niegocińskiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu 4 piękne działki, łącznie ponad 4000metrów kwadratowych, położone w nietuzinkowej lokalizacji pojezierza kaszubskiego, brodnicy Górnej. Działki znajdują się na lekko.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 774 m² 222,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1774 m2, położona w Dolinie Wierzby, w Dorotowie, w gminie Stawiguda. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł500 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO wynajęcia działka pod reklamę W biskupicach radłowskich 250 metrów od ronda! Oferujemy do wynajęcia działkę o powierzchni 0,0500ha w miejscowości Biskupice Radłowskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 900 zł205 m² 23 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł46 m² 6 065,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest duża kawalerka nieopodal Manufaktury położona w niskim bloku z cegły na Żubardziu. Składa się z: pokoju z wyjściem na sporą loggię z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziekanowice. Działka budowlana o pow. 10,00a (1000m2) do wydzielenia z większej działki w m. Dziekanowice, gmina Dobczyce. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach ok. 27.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł210 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy dom typu bliźniak o pow. użytkowej 130m2 położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja najlepsza - blisko wszelkiej komunikacji miejskiej a jednak zacisznie.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł18 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni około 18.000 m2. Gaz i wodociąg miejski w drodze przy działkach. Wg mpzp dla Falęcic ustala się: w strefie rm/mn.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam super mieszkanie w Apartamentach Jagiellońskich na ostatniej 10 kondygnacji, z nietuzinkowym widokiem Dwa pokoje: kuchnia otwarta z salonem, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 424 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom zlokalizowany w Częstochowie w dzielnicy Dźbów (droga wojewódzka o nr 908 i oznaczeniu kd-Z1) ulica Powstańców Warszawy Nieruchomość doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł47,48 m² 12 847,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Są miejsca, które dają prawdziwy odpoczynek po intensywnym dniu ciche, zielone i jednocześnie świetnie skomunikowane z miastem. Takie właśnie jest to mieszkanie na osiedlu Villa Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł51,77 m² 13 308,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna Inwestycja która została zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców na Wyspie Sobieszewskiej. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26,5 m , położonej na 2. piętrze dwupiętrowego budynku, na rynku wtórnym. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 972 m² 50,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę o powierzchni 39,72 ar w miejscowości Kozice w sąsiedztwie granic miasta Legnicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować mieszkanie dwupokojowe (48m2) nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, znajdujące się na przedmieściach Bydgoszczy, w osielsku/myślęcinku. Wolne od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 995 m² 99,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż atrakcyjne 2 działki o łącznej powierzchni 1995 m2 w cenie 199 tys położone w miejscowości Strzeszowice. Znajdują się one przy drodze głównej. Kształt mają.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 993 m² 296,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę w linii zabudowy, usytuowaną w malowniczej miejscowości Pruszewiec (nr 93/12), o powierzchni 1993 m . To niepowtarzalna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 052 m² 52,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki przy lesie starochęciny / chęciny Na sprzedaż dwie działki położone w spokojnej i zielonej okolicy, na skraju lasu, w miejscowości Starochęciny, gmina Chęciny. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł115 442 m² 86,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta inwestycyjna 11,5442 ha przy S8 / mop III Restauracja mpzp Trafo Pozwolenie na pv 4 1 mw Przedstawiamy jedną z najbardziej atrakcyjnych nieruchomości komercyjnych

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,76 m² 10 591,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojwe mieszkanie o powierzchni 54,76m , położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku z 1979 roku. Nieruchomość położona jest przy ul. Laskowej w Wołominie,.