Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

! oferta dostępna wyłącznie W pepperhouse! Na sprzedaż przestronne mieszkanie znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy, zaledwie 16 minut spacerem od popularnej Gdańskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł637 m² 117,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy, kameralny kompleks 4 działek budowlanych, w malowniczej miejscowości, zaledwie 41 km od granic Krakowa. Kompleks położony jest przy drodze asfaltowej. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Chałupy,zachodniopomorskie

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2 (155 m2 + 75 m2), usytuowany na przestronnej działce 5444 m2. Nieruchomość zaprojektowana jako dwa niezależne segmenty mieszkalne z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł40,70 m² 41,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 20.05.2026r. Zamieszkaj jako pierwszy | nowe 2 pokoje | balkon + garaż | blisko szpitala kopernika Są mieszkania do wynajęcia i są takie, do których po prostu chcesz wejść.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł55,63 m² 10 767,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwustronne, wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone w samym sercu miasta na III piętrze czteropiętrowego budynku - idealne dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 567 zł35,70 m² 15 310 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

943,40 zł/m²53 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal handlowo - usługowy na ulicy grodzkiej O powierzchni 53 M2 W części grodzkiej bliżej wawelu Lokal znajduje się na parterze. Posiada dużą witryne będącą równocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł163,77 m² 7 205,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 233 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł50,60 m² 11 442,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

*** ul. Słonimska * 3 pokoje * tylko U nas *** Serdecznie zapraszam na prezentację przestronnego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Bojary przy ul. Słonimskiej na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł2 155 m² 129,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Dąbrowy Górniczej - Łęka, przy ul. Szkotnica. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł118,50 m² 5 898,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania nieruchomości gruntowe na działce 2000 m , położonej w miejscowości Lipie w gminie Brody w niedalekim sąsiedztwie Starachowic. W skład Nieruchomości wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł208 m² 7 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:379 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży, pięknego pensjonatu położonego nad Morzem Bałtyckim, w uroczym Pobierowie (woj. zachodniopomorskie), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

585 786 zł57,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na III piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 624 m²

Opis Nieruchomości: powierzchnia: ok. 160 m . Kondygnacje: 2 poziomy parter do zamieszkania, piętro do remontu i adaptacji. Działka: 3624 m , oferująca przestrzeń i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²760 m² 25 080 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie na wynajem hala magazynowo- produkcyjna z cześcią biurową na poziomie 1 w bryle budynku położona w Siechnicach przy dr95 w odległości 4 km od Wschodniej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Konin,wielkopolskie

699 000 zł178 m² 3 926,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom w Koninie - Chorzeń ul. Regatowa w woj. wielkopolskim. W świetnej lokalizacji! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł52,53 m² 6 053,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego funkcjonalnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji Kędzierzyna-Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

357 778 zł33,18 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.22u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł317,80 m² 11 013,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej lokalizacji Lublina ,przy ul.Wojciechowskiej w Lublinie. Nowe budownictwo - nowe osiedla wokół,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł36,36 m² 6 023,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Chałków 1, gmina Lipie, powiat kłobucki. Nr ewid. 6, obręb 0001 Albertów. To przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 669,19 m² 2 995,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Z akład produkcyjno - magazynowy w Obornikach Śląskich. Obiekt wybudowany w 1975 roku i rozbudowany w latach 2013- 2016. Powierzchnia użytkowa 1669,16m2, pow. zabudowy - 1812 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22,40 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 22,4 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w 3- piętrowej kamienicy przy ul. Żelaznej, w centrum Kielc. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,53 m² 13 855,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rewelacyjna oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowej inwestycji Atlantis w Zegrzu, z bezpośrednim, niezależnym i wyłącznym dostępem do akwenu Zalewu Zegrzyńskiego od strony.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 099 m² 118,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

~~nowa cena~~ Zapraszam do zakupu wyjątkowych działek położonych w malowniczej miejscowości Moszna, przy ulicy Leśnej. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o stworzeniu swojego.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł135,24 m² 7 837,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego zlokalizowanego w narożnej kamienicy przy ul. Piłsudskiego / Aleja nmp 13 w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²167 m² 10 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem biuro o powierzchni 167 m2 - Gdynia Redłowo, ulica Sportowa. Cena zawiera stawkę czynszu najmu bez opłat eksploatacyjnych. Do podanej ceny należy doliczyć 23% vat. Mamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 426 zł43,97 m² 31 531,18 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium na 10. Piętrze Browary Warszawskie z Widokiem na Warsaw Spire Cena: 1 386 425,96 pln Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 10 (z windą) Czynsz: ok. 660 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Strzeżenice,zachodniopomorskie

669 000 zł122 m² 5 483,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w doskonałej lokalizacji w Strzeżenicach! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 388 m² 45,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-letniskowa 1388 m , Podgórze Parcele (woj. mazowieckie, pow. płocki, gm. Mała Wieś). Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1388 m , położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł687 m² 349,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy działkę pod zabudowę mieszkalną z mpzp o powierzchni 687 m2 zlokalizowaną w miejscowości Kamień Pomorski. Teren wokół działki zurbanizowany zabudowaniami mieszkalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł149 m² 3 825,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 257 m²

Na sprzedaż wolnostojący, wyjątkowo zadbany , piętrowy dom o pow. uż. ok. 109m2 usytuowany na działce o pow. 2257m2 w Rydułtowach przy ul. Barwnej , na pogranicz u Niewiadomia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł20 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuję atrakcyjny grunt inwestycyjny Z potencjałem deweloperskim, o powierzchni 2 ha, stanowiący idealną propozycję dla poważnego inwestora, dewelopera lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł4 100 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gola koło Sławy, działka rolna, sprzedam,450 000 zł. Na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem -aktywizacja gospodarcza, o powierzchni 41 arów. Prąd - w odległości 80 m od.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł910 m² 416,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym w powiecie poznańskim. Miejscowość, leżąca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 121 085 zł71,18 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Murapol Scarpa to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł39,88 m² 17 502,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament z prywatnym ogródkiem i tarasem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania inwestycyjnego z roi na poziomie 9%?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Gotowa inwestycyjna w Katowicach, dzielnica Załeżę przy ulicy Gliwickiej 114. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy dwóch działek przylegających do siebie ,jedna 1100 m2 ,druga 1460 m2 w Zamku Bierzgłowskim. Można nabyć jedną z nich lub dwie razem. -Czy nieruchomość jest droga czy tania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,16 m² 12 450,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej! Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku oraz prestiżowych wrocławskich uczelni. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

2 390 000 zł300 m² 7 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:734 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Pogodnie. Komfortowy, wolnostojący dom - w cichej uliczce - przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomości o łącznej pow. ok. 300m2 (dom wg operatu ok 250m2).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w samym sercu Tarnowa - idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal o funkcjonalnym układzie.