Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

749 000 zł72,19 m² 10 375,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 72,1 m , położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi. Idealny na inwestycję lub do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł11 452 m² 111,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny zespół działek inwestycyjnych położonych w miejscowości Brody o łącznej powierzchni 1,1452 ha (114,52 ar). Nieruchomość posiada ogromny potencjał deweloperski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł200 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wyjątkowa posiadłość z widokiem na góry: rezydencja główna + stylowy Guest House Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny luksus z potencjałem inwestycyjnym? Prezentujemy unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,40 m² 7 455,09 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów, mieszkań I lokali. Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne i wyjątkowo zadbane, przytulne mieszkanie z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł57,22 m² 5 225,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! mieszkanie 3 pokojowe W śródmieściu Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57,22 m2 usytuowane na 1 w 3 piętrowej kamienicy w Gorzowie Wlkp. przy ul. B.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Dużej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²35,57 m² 1 779 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.35,57 m2 w przyziemiu budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Vavelia Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie. Apartament o powierzchni 43.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł580 m² 5 170,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Pensjonat w centrum Wisły. Do sprzedaży świetnie usytuowany obiekt o powierzchni około 580m2 usytuowany na działce o powierzchni 13 arów. Pensjonat działający od 15 lat z bazą.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 683 m² 78,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 16,8 ar, w okolicy lasu! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1683 m2, położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Niedrzwica Duża. Działka leży w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

798 800 zł67 m² 11 922,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam, śliczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł41,34 m² 18 118,05 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł3 036 m² 26,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Okazja! Do sprzedaży atrakcyjna działka, położona w zaciszu malowniczego krajobrazu natury. W samym sercu Pojezierza Iławskiego.Działka posiada warunki zabudowy jednorodzinnej. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł70,10 m² 11 126,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, w którym odpoczniesz, wypijesz kawę na tarasie lub poopalasz się na słonecznym balkonie? Idealna propozycja dla osób ceniących sobie przestrzeń, bezpieczeństwo i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,10 m² 13 339,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kraków krowodrza górka ul. Opolska Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,1m2, położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym z lat 70 tych przy ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł4 550 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Tuczna - Działka z potencjałem przy Zamku Wedlów Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł61,13 m² 4 662,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Youhouse prezentuje: ładne, wygodne i zadbane mieszkanie na 1 piętrze, w centrum miasta. Mieszkanie utrzymane w bardzo dobrym stanie. Informację: - ogrzewanie centralne zasilane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł40,77 m² 10 522,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z garderobą o powierzchni 40,77 m , zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Witaj przy ul. Naramowickiej w Poznaniu. Naramowice od kilku lat.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,26 m² 9 169,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność zaprezentować słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26m , zlokalizowane w poszukiwanej części Bolesławca. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł22 m² 17 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kraków Krowodrza Górka Prądnicka Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni około 22 metrów kwadratowych w budynku wielomieszkaniowych w świetnej lokalizacji. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom z lat 70. Warszawa Wesoła, blisko skm Wola Grzybowska Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 80 m, położony w zielonej i spokojnej części Warszawy dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki i lokalu mieszkalnego w Sanoku przy ul. Ciepłej. Działka: osobna działka nr 762/4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

414 129 zł56,73 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowym bloku. Powierzchnia mieszkania to 56,73m2 plus 2,93 komórki lokatorskiej znajdującej się na tym samym piętrze. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł53,20 m² 30,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze nowego budynku przy ul. Batalionów Chłopskich (przy Q10). Salon z aneksem kuchennym i dużym balkonem, łazienka z wc i dwie sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,64 m² 6 066,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

To rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,64 m , usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim, bloku przy ulicy Reymonta. Z przedpokoju, wyposażonego w pojemną szafę, masz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł60 m² 24 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (11,25 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł129,37 m² 6 949,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja Sosnowe Tarasy! Dom w otulinie natury Nowe Grochale | 130 m | działka 1000 m | stan deweloperski Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł110,07 m² 9 721,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe domy wolnostojące w stanie deweloperskim na osiedlu, zlokalizowanym w urokliwej miejscowości pod Krakowem a dokładniej.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49,01 m² 13 446,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem - Rzeszów, ul. Kwiatkowskiego. Biuro Park Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49,01 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42,51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 42,51 m2, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Bieszczadzkiej na osiedlu Świerczewskiego w Lubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł66 m² 20,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dąbrowa Górnicza ul. Sobieskiego. Przestronne mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na II piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal do odświeżenia. Umeblowanie na życzenie klienta. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

350 000 zł21,10 m² 16 587,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaży udziałów apartamentu w spokojnej i urokliwej dzielnicy Zakopanego. To doskonałe miejsce dla osób szukających komfortowego miejsca w górach.

Szczegóły ogłoszenia

299 500 zł50,33 m² 5 950,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze przy ul. Winnej w Słońsku. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł56 300 m² 106,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka idealna pod produkcję, magazyn lub usługi! Na sprzedaż działka o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w miejscowości Pszczółki (woj. pomorskie) w rozwijającym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

1 499 000 zł222 m² 6 752,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Goleniowie. Dom wybudowany został w 2002 r. usytuowany na działce o powierzchni 1212m2. Na powierzchnię użytkową 222m2 składają się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²34,22 m² 1 711 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

8 450 000 zł427,82 m² 19 751,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:137 344 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość położona w malowniczym sercu Warmii i Mazur, między Morągiem a Ostródą, na obszarze objętym programem Natura 2000. Imponujący teren.

Szczegóły ogłoszenia

32,05 zł/m²390 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Skoczów - top lokalizacja W centrum miasta Lokal handlowo-usługowy na wynajem | 390 m2 (możliwość większych powierzchni) Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł38,74 m² 5 653,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 38,74 m , położonego w doskonałej lokalizacji na osiedlu Toruńskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

39,47 zł/m²190 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Skoczów top lokalizacja W centrum miasta Lokal handlowo-usługowy na wynajem | 190 m2 (możliwość większych powierzchni) Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,30 m² 15 281,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Pasłęcka - kawalerka - 37,30m2 / dwie windy we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widną.