Nieruchomości

240 135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 750 000 zł141,10 m² 12 402,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-poziomowego mieszkania o całkowitej powierzchni 161,4 m , położonego na prestiżowym Wzgórzu Bernadowo w Gdyni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 234 zł75,33 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 477 zł30,37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 984 zł57,32 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

675 000 zł52,70 m² 12 808,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaję mieszkanie, które daje niezwykłe poczucie przestrzeni. Mieszkanie jest jasne, ciepłe i ustawne dzięki ekspozycji wschód południe, a 9. piętro zapewnia prywatność i piękne.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł43,70 m² 29 061,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,7 m , położonego w prestiżowej części Gdańska przy ul. Chmielnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł99,30 m² 16 505,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu Sopotu. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, kameralnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 456 500 zł48,55 m² 30 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy na pierwszym piętrze, w nowym kompleksie biznesowym, turystycznym i wypoczynkowym Gdańska - granaria na Wyspie Spichrzów. Idealne miejsce dla osób preferujących życie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł54,08 m² 9 892,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu, mieszczące się na Osiedlu Zielone Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł57,05 m² 9 202,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , położonego zaledwie kilka minut od Śródmieścia Gdyni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Agencje zapraszam tylko z klientem, nie spotykam się z agencjami Uwaga! Możliwość zakupienia 2 domów (położone na 1 działce, oddzielne wjazdy i adresy) w cenie 3,3mln zł lub 1 dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Projekt House Nieruchomości prezentuje ofertę II etapu sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w miejscowości Pępowo w gminie Żukowo ( do granicy Gdańska ok. 7km),.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł56 m² 13 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie położone na zamkniętymosiedlu w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu łąk i pól. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł70 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkladowe, słoneczne, blisko Rynku, dostępny prywatny , bezpłatny parking.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa niezależne pokoje przy uniwersytecie przyrodniczym Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 964 zł42,01 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 441 076 zł97,37 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 224 208 zł80,54 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,60 m² 16 367 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz w zadbanego, umeblowanego i wyposażonego, 3-pokojego mieszkania z dużą kuchnią i dużym balkonem, do zamieszkania od zaraz lub drobnego odświeżenia, to ta Alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,20 m² 12 985 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania do remontu z dużą loggią i piwnicą w "wieżowcu" w Bieńczycach, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł21,50 m² 24 605 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki po remoncie w centrum Krakowa, idealnej pod najem lub dla jednej osoby, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz 3-pokojego mieszkania z pięknym widokiem, dużym balkonem i osobną kuchnią do zamieszkania od zaraz, albo odświeżenia w nowoczesnym stylu, to ta Alternatywa jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł76,53 m² 15 549 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli szukasz nowoczesnego, kompletnie umeblowanego i wyposażonego, 3-pokojego mieszkania z dużym balkonem i dużym aneksem kuchennym, do zamieszkania od zaraz, to ta Alternatywa jest.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł53,44 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Jeśli chcesz urzeczywistnić swój pomysł na własne mieszkanie i stworzyć wspaniałe nowoczesne wnętrza, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Odkryj wielki potencjał, jaki kryje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł294 m² 3 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem aranżacyjnym do samodzielnego, wg własnej wizji i gustu wykończenia. To ogromny jego atut. Jak również instalacja pod pompę ciepła. Dom jednorodzinny parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,30 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urzeczywistnij swój pomysł i stwórz nowoczesną Alternatywę obecnego wnętrza! 42,3 m2 - mieszkanie na pełnym zieleni os. Albertyńskim w Bieńczycach blisko Centrum handlowego Nowe Czyżyny!.

Szczegóły ogłoszenia

1 736 000 zł124 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz dużego mieszkania w centrum Krakowa pod inwestycje z możliwością podziału na 2 mieszkania, to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż duże mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 447,56 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki w dobrej lokalizacji i chcesz szybko rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu? To ta alternatywa jest dla Ciebie ;). Oferuję do sprzedania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

119 320 zł2 983 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki dla siebie lub pod inwestycję w dobrej lokalizacji? Ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży 4 sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 0,2983ha położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł150 m² 5 327 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 m²

Jeżeli szukasz wyjątkowego i przestronnego domu z duża, zadbaną działką, to ta alternatywa spełni Twoje oczekiwania. Atrakcyjna cena! lokalizacja: bieruń Nowy, powiat bieruńsko-lędziński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł62 m² 6 210 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Taka oferta tylko u Nas! Marzysz o przestrzeni, którą możesz zaprojektować według własnych upodobań? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł54 m² 6 981 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Tysiąclecia, tarnobrzeg Mam przyjemność zaoferować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na piętrze 1,5.

Szczegóły ogłoszenia

94 999 zł21 m² 4 524 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 m²

Przedmiotem oferty jest garaż murowany o powierzchni 21 m , zlokalizowany przy ul. Sielskiej (borek). Brak opłat czynszowych to komfort i oszczędność w dłuższej perspektywie. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł320 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-produkcyjno-biurowy z magazynem w Mielcu ul. Wojska Polskiego. Jest to funkcjonalny obiekt o łącznej powierzchni 320 m , idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł73 m² 5 301 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m położone na drugim piętrze w bloku z 1990 roku przy ul. Warneńczyka w Mielcu. Lokal składa się z: czterech ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł65 m² 4 769 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ta oferta tylko u nas! Mieszkanie, które łączy wygodę, przestrzeń i przyjazny klimat. To 65m2 jest idealną propozycją dla rodziny , pary a także osób które szukają komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Ciekawa alternatywa dla osób, które chcą stworzyć mieszkanie według własnego pomysłu. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne, a jednocześnie pozwala zamieszkać od razu i wprowadzać.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł39 m² 8 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa dla osób szukających komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji Piotrkowa Trybunalskiego. Niskich opłat mieszkanie 2 sypialnie plus salon z Aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł34 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciekawa alternatywa dla osób szukających mieszkania z niskimi opłatami idealna propozycja na dobry start w komfortowych 2 pokojach Komfort i niskie opłaty w jednym miejscu 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł64 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , które daje realny komfort codziennego życia całej rodzinie. Spokojna, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 900 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Aleksandra 5*0*5*7*9*6*8*2*1 Mail:   Jeśli szukasz działki budowlanej, w pięknej i cichej okolicy z warunkami zabudowy to ta ALTERNATYWA.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł222 m² 9 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:512 m²

Jeśli szukasz domu w Krynicy Zdrój , który łączy w sobie wszystko, co najważniejsze: bliskość centrum, naturę oraz ogromny potencjał inwestycyjny to ta Alternatywa jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł104 m² 6 731 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opis: więcej informacji: telefon: aleksandra 505*796*821 Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycję z dużym potencjałem i w świetnej lokalizacji to ta alternatywa jest dla Ciebie;).

Szczegóły ogłoszenia

298 999 zł43 m² 6 953,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia - 43M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 730 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - aqua Park - C.H. M1 - Lidl - Promenada Niemena.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta Powierzchnia 50M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc W Budynku zamontowana została zamontowana.