Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Informacje o działce Działka w Zamarskach, w połowie ulicy Rajdowej, niewielkiej miejscowości położonej koło Cieszyna. Do centrum Cieszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Mościckiego 24

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

928 872 zł110,58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby, pralni i tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego 24

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

382 789 zł43,01 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego 24

Częstochówka-Parkitka Częstochowa

436 492 zł48,77 m² 8 950,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

1 999 000 zł216 m² 9 254,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:797 m²

Piękny i klimatyczny dom w Gdyni, idealny dla rodziny! lokalizacja: wiczlino to spokojna, zielona dzielnica Gdyni, położona w otoczeniu lasów i łąk idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 350 m² 1 629,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun Oferty Sylwia   Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowany i operacyjny biznes, posiadający zaplecze techniczne, bazę noclegową oraz infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzoziemców), 1. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 1. piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w uroczym zakątku Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 158 m² 233,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez pośredników - osoba prywatna. Cena do negocjacji. Piękna działka budowlana w Międzyrzeczu Dolnym, tuż przy granicy z Mazańcowicami, zlokalizowana na górce, widokowa. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 755 zł37,21 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Stawowa abc w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Bronowice Wielkie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 980 zł69,07 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na sprzedaż nowe 5-pokojowe mieszkanie w inwestycji Stawowa abc w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Bronowice Wielkie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 417 160 zł99,80 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Stawowa abc w Krakowie, w prestiżowej dzielnicy Bronowice Wielkie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł70,16 m² 12 799,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim czteropiętrowym budynku położonym wśród zieleni w środku osiedla. Składa się z salonu o powierzchni 18m.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł48,90 m² 16 134,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje z opcją na 3, balkon, zieleń i pełne wyposażenie! lokalizacja: gdańska Zaspa słynie z wyjątkowego klimatu szerokie ulice, dużo zieleni i muralowe elewacje nadają tej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł200 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Białymstoku przy ul. Sowlańska numer działki 150/1 w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł42 m² 18 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Śródmieście Gdańska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł78,07 m² 14 602,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

DO sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie Z dwoma ogródkami, dwoma miejscami postojowymi I komórką lokatorską - gdynia, chwarzno - wiczlino! lokalizacja: mieszkanie położone jest w Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł68,74 m² 7 550,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,74 m2, położonej na parterze w spokojnej części Wejherowa- przy ul. Poprzecznej. To jedna z tych nieruchomości, gdzie metraż naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 150 zł57,35 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pralni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 000 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, pralni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 960 zł56,44 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 275 zł101,37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rypin apartament W centrum miasta. Machdom invest nieruchomości   Oferujemy możliwość skorzystania z pomocy w kontakcie z profesjonalną i doświadczoną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł52,40 m² 9 064,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł110,28 m² 7 435,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Bielawa w gminie Długołęka przy ulicy Lawendowej. Nowe, kameralne osiedle domów bliźniaczych i wolnostojących położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł2 123 m² 68,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż widokową działkę budowlaną o powierzchni 21,23 arów i wymiarach ok. 45 50 m, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Drzycim

Drzycim,kujawsko-pomorskie

299 000 zł2 544 m² 117,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka inwestycyjna z zabudową produkcyjną - Drzycim (kujawsko-pomorskie) super promocja polecam machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: mirosław Machulski tel.   Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł90,78 m² 25 886,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Dolny Sopot, 4 pokoje , 90,78 m klimatyczna kamienica z 1915 r. balkon, 2 duże piwnice Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 90,78 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł43,60 m² 5 481,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Brodnica mieszkanie w cichej okolicy na sprzedaż! machdom invest nieruchomości   Nie przegap okazji, sprawdź już dziś i umów się na prezentację. Prezentujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 329 905 zł95 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie kraków nowa huta W stanie deweloperskim mieszkanie 95 M2 Z ogródkiem 126 M2 3 sypialnie 2 łazienki uwaga: zakup mieszkania jest związany Z obowiązkowym zakupem za dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Tyrowo

Tyrowo,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł325,47 m² 5 223,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tyrowo -odkryj Twój Wymarzony Dom w Sercu Natury i Nowoczesności! Opiekun Paulina Sokołowska   machdom invest nieruchomości   ZAPOZNAJ.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 200 m² 65,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 1200 m Kowalewo, gm. Szemud! Numer działki: 51/26 Szukasz spokojnego miejsca w otoczeniu zieleni? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Działka rolna o powierzchni 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł9 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój 1-osobowy w mieszkaniu studenckim przy ul. Podgórnej. Dostępny od zaraz :) Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Łazienka z prysznicem i pralką. Kuchnia całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Cena netto. Informacje o działce Płaska działka, 3 km od rynku w Skoczowie, wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,80 m² 11 045,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W gdańsku - orunia górna! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w lubianej dzielnicy Gdańska - Orunia Górna. Miejsce doskonale skomunikowane.