Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 022 025 zł64,25 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 64,25 m2 w nowej inwestycji o podwyższonym standardzie i przemyślanym rozkładzie mieszkań. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł139,08 m² 5 392,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta jednocześnie pozostając w jego pobliżu. Bierzwnik - 20 min. drogi do Choszczna, 10 do Dobiegniew. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł180,40 m² 5 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Przestronny Dom. Nieruchomość posadowiona jest na dużej, zadbanej działce o powierzchni ok.1630m2 z ogrodem oraz ze Stawem, a Bardzo Zielonej, Bardzo Ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Kolsk

Kolsk,zachodniopomorskie

470 000 zł152 m² 3 092,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 167 m²

Kolsk. Gospodarstwo rolne na skraju wsi. Lokalizacja: kolsk (gm. Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie) wieś sołecka położona ok 6 km na południowy zachód od siedziby gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Mam przyjemność zaprosić na prezentację piętra domu położonego w centrum starego Pogodna tuż przy Placu Waleriana Pawłowskiego. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 104 zł41,34 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji. Brak pcc! Opis nieruchomości: jest to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i pod kątem inwestycyjnym. Układ pomieszczeń został.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu na osiedlu Kurak w Łodzi. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu - sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

131 900 zł2 638 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w miejscowości Romanowo, gmina Koneck, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko- pomorskie. Odległość od : Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł58,90 m² 9 168,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 000 zł264,35 m² 10 365,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowy i komfortowy dom jednorodzinny który spełnia oczekiwania klientów ceniących sobie przede wszystkim przestrzeń, dużą funkcjonalność, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 023 216 zł136,64 m² 7 488,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:778 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, położony w niezwykle malowniczej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca panoramicznymi widokami oraz harmonijnym połączeniem nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na zgrabnej działce o powierzchni 7,25 ara, w jednej z piękniejszych dzielnic miasta w dzielnicy Kruhel.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:686 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego, trzykondygnacyjnego domu zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic - Opole Grudzice. Dom wybudowany metodą.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł130,97 m² 15 156,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:857 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni użytkowej 130,97 m (mieszkalna 105,06 m ), zlokalizowany w Wieliczce na cichym osiedlu Ogrodowym przy ul. W.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 013 m² 46,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Urokliwa działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł4 473 m² 266,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka leśno budowlana w Starej Wsi, gmina Nadarzyn o powierzchni 4473m2 z czego 3523m2 to tereny leśne, a 950m2 to cześć budowlana. Wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł53,05 m² 24 316,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Rudzkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł59,46 m² 12 260,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł79,60 m² 11 042,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,6 m , położone na parterze w nowoczesnym, niskim bloku z 2015 roku, wybudowanym z cegły, na cenionym osiedlu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł8 444 m² 188,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka usługowa - aktywność gospodarcza o powierzchni 8444m2, położona w Kamieńcu Wrocławskim, g. Czernica. Położenie działki około 300m od zjazdu z ronda.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²400 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę halę 400m2 nie ogrzewaną z placem3500m2 wysokości 4.5m 10x ,teren ogrodzony utwardzony płytą betonową,Prażmów znajduje się 20km od Piaseczna 10km od Grójca,w hali znajduje się kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Groszkowo

Groszkowo,warmińsko-mazurskie

999 000 zł258,50 m² 3 864,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje Państwu całoroczny dom o powierzchni użytkowej 167,9 m (całkowita 258,5m2). Nieruchomość zlokalizowana jest w Groszkowie, gmina Purda, powiat olsztyński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł121,33 m² 10 632,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowy dom wraz z garażem i działką, wykończony, gotowy do zamieszkania od już! Posadowiony jest on na działce 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł17 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem 1 pokój 17m2 Katowice Centrum. Oferujemy Państwu pokój do wynajęcia, znajdujący się w mieszkaniu o powierzchni 76m2 zlokalizowanym na parterze przy ulicy Drzymały w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł21 423 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

124 500 zł830 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w centrum Wilamowic. Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Marzy Ci się działka w spokojnej i widokowej okolicy, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 178 m² 81,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| jako agent pracujący na zleceniu wyłącznym mam przyjemność zaprezentować Państwu w imieniu właściciela wybitnie widokową działkę o powierzchni 3178m 2. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44,53 m² 13 923,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: lokal typu studio z osobną sypialnią z widokiem na morze Rewal Biuro nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 469 zł52,72 m² 16 321,48 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

null Możliwość podziału na dwie kawalerki! 23% vat do odliczenia | 25-49m | kawalerki od 365 tys. Poznaj ofertę rabatową   Przed państwem oferta lokalu inwestycyjnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł90,50 m² 4 530,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalna oferta do 15.05.2026 Na sprzedaż przestronne, jasne i niezwykle klimatyczne mieszkanie o powierzchni 90,5 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,50 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na parterze w doskonałej lokalizacji przy Al. 1 maja w Łodzi, idealne zarówno na własne potrzeby, jak i na inwestycję. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł194,68 m² 6 677,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w otoczeniu lasu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł320 m² 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 320 m , położony w miejscowości Gierszowice, w gminie Olszanka. Budynek posiada dwa niezależne wejścia, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,76 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

0% prowizji! Lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Rozbark. Do sprzedaży mieszkanie przestronne o pow 48,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,60 m² 11 790,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe mieszkanie w komfortowej lokalizacji Atuty: - balkon z widokiem na zielony plac - Spokojna okolica z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej - Budynek i klatka schodowa są.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł53,86 m² 5 013 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane przy ul. Kossaka w Lęborku. Nieruchomość wyróżnia się ogromnymi możliwościami adaptacyjnymi, które pozwalają na.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł877,88 m² 3 759,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowy biznes Z tradycją | hotel & restauracja staromiejska | konin | 877 m Szukasz bezpiecznej przystani dla kapitału? Nie kupujesz samych murów - kupujesz 30 lat renomy, bazę lojalnych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł130 m² 1 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:693 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem w sercu malowniczych Palowic. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem jednorodzinnym, położona w urokliwej miejscowości Palowice,.

Szczegóły ogłoszenia

8 250 zł3 300 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam na wynajem działkę komercyjną zlokalizowaną w Płoni. Powierzchnia objęta wynajmem to 3300m2. działka uzbrojona w media (woda, prąd, szambo) Całość terenu ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 051 m² 160,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana - Żory, rój | 2051 m | 330 000 pln Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2051 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Rój.