Nieruchomości
239 861 ogłoszeń
Od najnowszych
469 000 zł44,75 m² 10 480,45 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Hutnicza
Stalowa Wola,podkarpackie
559 000 zł47 m² 11 893,62 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Łochowo
Łochowo,kujawsko-pomorskie
240 000 zł858 m² 279,72 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kajakowa
Luboń,wielkopolskie
3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
172 000 zł1 110 m² 154,95 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Truskawkowa
Polkowice,dolnośląskie
300 000 zł5 134 m² 58,43 zł/m²
649 000 zł40,60 m² 15 985,22 zł/m²
Dom z garażem, ul. Truskawkowa
Brodnica,kujawsko-pomorskie
649 000 zł123,97 m² 5 235,14 zł/m²
Działka, ul. Markiewicza
Górsk,kujawsko-pomorskie
117 040 zł836 m² 140 zł/m²
Działka budowlana, ul. Kochanowskiego
Złotniki,wielkopolskie
487 614 zł1 086 m² 449 zł/m²
Biurowiec Tychy
Tychy,śląskie
12 120 zł202 m² 60 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie
391 665 zł28,67 m² 13 661 zł/m²
250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²
Magazyn ogrodzony Duchnice
Duchnice,mazowieckie
37 307 zł1 330 m² 28,05 zł/m²
340 000 zł44,70 m² 7 606,26 zł/m²
3 577 000 zł10 017 m² 357,09 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska
Kraków,małopolskie
725 000 zł46,38 m² 15 631,74 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Leszczyńska
Warszawa,mazowieckie
28 000 zł220 m² 127,27 zł/m²
218 000 zł46,03 m² 4 736,04 zł/m²
Magazyn, ul. Budowlanych
Gdańsk,pomorskie
145 000 zł5 000 m² 29 zł/m²
Działka, ul. Poligonowa
Lublin,lubelskie
960 000 zł977 m² 982,60 zł/m²
Działka budowlana Karpiny
Karpiny,pomorskie
65 000 zł1 700 m² 38,24 zł/m²
700 000 zł87,20 m² 8 027,52 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom wolnostojący, ul. Kolonijna
Niemcz,kujawsko-pomorskie
945 000 zł109 m² 8 669,72 zł/m²
Działka inwestycyjna Duchnice
Duchnice,mazowieckie
20 580 000 zł29 400 m² 700 zł/m²
Lokal handlowy z parkingiem Kraków
Kraków,małopolskie
70 zł/m²100 m² 7 000 zł
Rynek pierwotny
Apartament z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
539 000 zł32,44 m² 16 615,29 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²
Dom w stanie surowym zamkniętym, ul. Kajki
Mikołajki,warmińsko-mazurskie
499 000 zł88,02 m² 5 669,17 zł/m²
Działka budowlana, ul. Wielichowska
Kościan,wielkopolskie
115 000 zł460 m² 250 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego
Radzymin,mazowieckie
597 274 zł55,82 m² 10 700 zł/m²