Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

5 368 300 zł15 338 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom posiada w ofercie sprzedaży działkę w sąsiedztwie strefy przemysłowej. Bezpośrednie skomunikowanie z obwodnicą Zielonej Góry, prowadzącą do węzła S3.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł305 m² 4 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom jamielnik Gdzie Natura 2000 spotyka prestiż i logistykę S5 Lokalizacja: jamielnik, ul. Jana Pawła II 31c (powiat nowomiejski / okolice Iława) Powierzchnia całkowita: 305 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 000 zł15 300 m² 1 045,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:495 000 m²

Obiekt handlowo usługowo produkcyjny na sprzedaż na terenie bielska białej. Ogromny potencjał metrażowy, teren działki około 5 ha hektara do dyspozycji. Powierzchnia użytkowa budynków 15 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł74,40 m² 20 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 001 m² 184,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę rolną z warunkami zabudowy w trakcie uzyskania. Działka o powierzchni 1001 m2 położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

138 610 zł1 429 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1429 m2, usytuowana w cichej i malowniczej miejscowości Bielice w powiecie pyrzyckim. Nieruchomość ma charakter rolny, jednak wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji przy ul. Olimpijskiej 9, tuż obok kultowego Spodka. Lokalizacja: jeszcze ciepła, nowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł56,20 m² 3 647,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, klimatyczne, mieszkanie w starym budownictwie, znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Mieszkanie o powierzchni 56,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,07 m² 15 996,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie bez pcc 2%. MIeszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Dostępne mieszkania w tym samym układzie na II i III piętrze. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal usługowy położony w ścisłym centrum Wrocławia. ul. Rejtana - Wrocław - 1 minuta pieszo do Dworca Głównego! Lokal na parterze z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł4 118 m² 62,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż działkę znajdującą się w miejscowości Grabowo. Grabowo - wieś kociewska w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł99,94 m² 3 352,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bezczynszowej kamienicy na 2 piętrze, z balkonem -śródmieście! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy, o powierzchni ok. 100 m2, pełna własność. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 004 m² 99,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! <- Zainwestuj w działkę, na której możesz wybudować domki rekreacyjne, wynajmuj na zasadzie najmu krótkoterminowego i zarabiaj!.

Szczegóły ogłoszenia

539 500 zł8 353 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową położoną w Łukówcu w gminie Karczew w powiecie otwockim. Działka o powierzchni 8353m2 szer 17,6 x dł. 506mb.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,20 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe - Ełk, ul. Warszawska | 1. piętro Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na 1. piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 056 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w pełni uzbrojona działka budowlana w bardzo atrakcyjnej okolicy w pobliżu lasu i niewielkiej odległości od Tczewa z dojazdem do drogi publicznej drogą wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł257,68 m² 6 054,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Oławie Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63,80 m² 7 821,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje? Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł56,20 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jaworzno, osiedle Gigant, ulica Granitowa 8 - czy to Twój nowy adres? To pytanie, na które warto poszukać odpowiedzi osobiście. Osiedle Gigant od lat ma swoją renomę, a ta lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²17 m² 713 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto/ blisko Rynku Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal użytkowy o powierzchni 17 m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej ,w bliskim sąsiedztwie Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł35,99 m² 15 004,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w stanie deweloperskim, położona w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio nad Odrą, z częściowym widokiem na rzekę. Powierzchnia mieszkania: 35,99.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 199 000 zł105,10 m² 11 408,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 058 m² 236,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy w rewelacyjnym miejscu w samym sercu Lasu Chełmskiego, na pograniczu Zgierza i Łodzi! Położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł355 m² 8 447,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Maniowy, w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. To miejsce, gdzie spokój, natura i panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | Bez podatku Pcc | bez prowizji Na sprzedaż: nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie na nowym osiedlu - 30 m Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²155 m² 6 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal, powierzchnia około 155m2, lublin, konstantynów Doskonała lokalizacja, lokal w pierwszej linii zabudowy, dwa wejścia - jedno od ulicy oraz drugie od wejścia głównego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 6 433,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 117,49m2 z ogrodem, segment środkowy. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł183 m² 6 989,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferta dostępna W moryls nieruchomości - zapraszamy do współpracy A może uciec z miasta i zamieszkać wśród natury? Idealne miejsce do slow life, praca zdalna też nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

88,57 zł/m²70 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia kameralna i estetyczna przestrzeń biurowa zlokalizowana w inwestycji 4 Oceany na gdańskim Przymorzu. To idealne miejsce dla osób, które cenią spokój, komfort pracy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł46,30 m² 8 099,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu), zlokalizowane na spokojnym Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie. Mieszkanie o powierzchni 46,3.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł300 m² 26,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu hali w Zgierzu Hala o powierzchni 300m2 na parterze budynku usługowo-handlowego z lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł15 800 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możlkiwością zabudowy siedliskowej, przylegająca do drogi asfaltowej. Początkowy fragment działki stanowi sięgacz o szeokości 5 m i długości ok.50 m, po czym działka.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²64 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja, bezpośrednio od ulicy Tymienieckiego. Wysokość ponad 5m,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 431 m² 52,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 działki budowlane znajdujące się w miejscowości Horbów (gmina Zalesie) -17 km od Białej Podlaskiej. Powierzchnia działek i przybliżone wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 978 zł62,94 m² 23 530 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. To prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

11 zł/m²300 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do wynajmu lokal parterowy handlowo-usługowy z halą magazynową zaopatrzoną w rampe o łącznej powierzchni użytkowej 300m 2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł4 508 m² 0,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka do wydzierżawienia z możliwością zakupu 4508 m2. Wymiary ok. 48x124 Objęta mpzp: - przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej; -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w Wierzchowisku. Dom ma powierzchnię ok. 160m i położony jest na działce o pow. 1001m. W skład domu wchodzi: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

491 262 zł1 997 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1997 m2 położoną w miejscowości Lędowo. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 727 m²

Do sprzedaży wyjątkowa nieruchomość położona w Kamieńczyku w ostatniej linii zabudowy z własnym stawem, raptem 300 m. od rzeki Bug. Dom składa się z parteru oraz piętra.