Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Biurowiec Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

7 500 000 zł2 524 m² 2 971,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 377 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonującego, w pełni zagospodarowanego kompleksu nieruchomości przemysłowo magazynowych z zapleczem biurowym, położonych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

248 000 zł74,71 m² 3 319,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,71 m w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Blizno

Blizno,kujawsko-pomorskie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 338 m²

Duża działka (3338m2) zabudowana domkiem letniskowym ocieplonym i z tarasem nad jeziorem ,na sprzedaż. Na działce jest możliwość wybudowania dodatkowo domu całorocznego jednorodzinnego. Pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

156 390 zł1 203 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, gdzie sielski spokój łączy się z szybkim dojazdem do miasta? Zależy Ci na pełnej infrastrukturze i swobodzie wyboru najlepszego metrażu?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł72 m² 11 097,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jak dom 72 m , ogród, dusza I komfort | żydowce Szukasz alternatywy dla domu jednorodzinnego? Cenisz spokój, bliskość natury, a jednocześnie chcesz mieszkać w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

268 400 zł671 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu działkę w miejscowości Pogorzelica. Nieruchomość o powierzchni 671 m2 leży w kompleksie działek z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, które.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

874 782 zł63,39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 169 m² 98,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ofertą jest sprzedaż działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy. Działka o powierzchni 1169 m2 znajduje się w miejscowości Szadzko, gmina Dobrzany. Płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Szczury

Szczury,wielkopolskie

10,67 zł/m²750 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Hala magazynowa/ produkcyjna *** *** zaplecze socjalne oraz biurowe- zostanie przystosowane zgodnie z wymaganiami najemcy *** lokalizacja: - 2 min od drogi ekspresowej S11 (trasa Poznań - Katowice).

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł48 m² 8 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Umowa przedwstępna. Mieszkanie o pow 48mkw, 3-pokojowe z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze w 10-letnim bloku 5-piętrowym z windą na os. Manhattan. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł337 m² 3 531,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany na 14,6 arowej działce w Strzelcach Opolskich. Nieruchomość znajduje się w niezwykle urokliwej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

98,62 zł/m²109 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Stylowy lokal biurowy 109 m w odrestaurowanej kamienicy, śródmieście, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 109 m , zlokalizowany w przedwojennej,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł6 176 m² 84,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6176 m2 ( składająca się z dwóch działek : 3000 m2 oznaczona jako ps i 3176 m2 oznaczona jako Łąki trwałe) sprzedawane łącznie ( każda.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 096 m² 163,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej z wydanymi warunkami zabudowy, położonej w zielonej i spokojnej dzielnicy Zielonej Góry Zawada. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 000 m² 49,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w miejscowości Możne bezpośrednio przy Olecku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Uraz

Uraz,dolnośląskie

920 000 zł155 m² 5 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta bez prowizji. Ostatni dom, gotowy do przekazania. Polecamy nowy dom wolnostojący zrealizowane w drugim etapie nowej inwestycji domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł522,20 m² 2 487,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy frontowy lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca położonego w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204/210. Lokal z ogrzewaniem miejskim, posiadający trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł54 m² 31 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dom wolnostojący do remontu ewe. rozbudowy - Bemowo, boernerowo Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 56m , położony w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

752 434 zł55,74 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu dwóch lokali na jednej księdze wieczystej o łącznej powierzchni 55,74 m , położonych w samym sercu Jeżyc przy ul. Żurawiej - tuż przy Rynku Jeżyckim. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,78 m² 73,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament w Orłowie na osiedlu wybudowanym przez Invest Komfort. Atuty nieruchomości to doskonała lokalizacja, bliskość morza i komunikacji miejskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Boguchwała - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 95 m2, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, na działce 9 arów; rozkład pomieszczeń: - parter: salon, kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap;.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są nieruchomości, które łączą w sobie przestrzeń, świeżość po remoncie i spokój lokalizacji ten dom spełnia wszystkie te oczekiwania. Na sprzedaż oferujemy przestronny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Gryfice, os. XXX-lecia Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu XXX-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł124,42 m² 2 885,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Kętrzyn open home ma przyjemność oferować Państwu na sprzedaż, nieruchomość znajduje się przy ulicy R. Traugutta w Kętrzynie. Lokal położony na trzecim piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piętrowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 135,07 m2 w stanie deweloperskim położony na działce o pow. ok. 0,0600 ha w Czarnym Błocie ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54,96 m² 50,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 3-pokojowe po remoncie | Wrocław, ul. Grabiszyńska | Balkon | Dostępne od zaraz! Szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

375 424 zł41,19 m² 9 114,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Posiadamy większa ilość mieszkań w tej lokalizacji zapraszamy na stronę internetową zakładka mieszkania. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie wykończone oraz umeblowane gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł300 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący z funkcją mieszkalno-usługową Bartodzieje, ul. Kijowska 32 Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w atrakcyjnej części Bydgoszczy Bartodziejach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł213,94 m² 3 692,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy w Łabędach. Lokal dwupoziomowy z wewnętrzną komunikacją oraz dodatkowymi wejściami na każdym z pięter poziom II piętra: 83,65m2 - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł424,85 m² 4 942,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Żołny na warszawskim Ursynowie, na granicy Natolina i Starego Imielina. To spokojne, kameralne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²65 m² 6 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne centrum logistyczno-biurowe. Okęcie, lotnisko Chopina. 2 pokoje biurowe: 35 mkw i 30 mkw. Jasne, po odświeżeniu Białe ściany, niebieska wykładzina Pełne okablowanie Winda Toalety.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł3 246 m² 295,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o przeznaczeniu usług turystycznych (13ut), położona w spokojnej, zielonej części Dziwnowa w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,57 m² 7 954,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, jasne mieszkanie II piętro Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, dwustronne mieszkanie, o powierzchni 34,57 m wraz z przynależną piwnicą o wielkości 2,43 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 000 zł865 m² 8 091,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż obiekt turystyczny, całoroczny patio apartamenty, położony nad Jeziorem Łagowskim w Łagowie, województwo lubuskie. Zapraszam Państwa do zakupu i dalszego prowadzenia patio.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 306 m² 93,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu oferuje na sprzedaż działkę budowlana w Trójcy: nieruchomość składa się z 4 działek ewidencyjnych i stanowi jedną całość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w lesie z domkiem na kołach. Domek do własnej aranżacji/wykończenia. Stan surowy zamknięty. Nowe Polesie 321/2 321/3 Powiat Nowo Dworski Gmina Leoncin Blisko z Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł182 m² 8 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , idealnego dla osób szukających spokoju i przestrzeni. Działka o powierzchni 5000m2 daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 072 zł75,66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W lubinie Z ogródkiem w stanie deweloperskim Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,10 m² 8 731,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m w Białymstoku na osiedlu Białostoczek przy ul. Gołdapskiej, z balkonem i funkcjonalnym, rozkładowym układem pomieszczeń. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,63 m² 4 487,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.