Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

84 900 zł2 460 m² 34,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej w miejscowości Kamienica, gm. Gołcza. Wielkość działki: 2460 m2. Szerokość ok. 16 metrów, długość ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

923 850 zł61,59 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! Cena obejmuje promocyjny harmonogram 20/80 wraz z miejscem postojowym na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł2 981 m² 249,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana - cisza i przestrzeń Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2981 m2, położona w miejscowości Stasi Las. Nieruchomość ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł4 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana w Starej Bystrzycy. Grunt o powierzchni 4500 mkw. położony na wzniesieniu, z pięknym widokiem na góry. Wydane warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

538 616 zł78,63 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu M-3 w kamienicy (kuchnia z jadalnia sypialnia, salon) o powierzchni 78,63 m2 położonego na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²240 m² 3 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze w doskonale rozpoznawalnym budynku nieopodal Ronda Babka i centrum handlowego Arkadia. Lokal narożny o powierzchni (wg. pomiaru boma) - 240.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 871 m² 90,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka widokowa - Wysiołek Luborzycki Pomoc w skutecznym załatwieniu kredytu Kontakt:   Działka położona na wzniesieniu. Posiada fantastyczny widok. Od drogi nachylona a w dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115,50 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko u nas! Atrakcyjny, nowy dom wolnostojący w sąsiedztwie lasu! Dom z 2023 roku. Położony w cichej i spokojniej dzielnicy domów jednorodzinnych w Redzie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 376 m² 63,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Zgodnie z wydanymi wz możliwa jest budowa 5 bliźniaków z około 1000 m2 pum!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Całoroczny dom mobilny "rysiu" oferta bez działki Domy zamówić można w różnym etapie wykończenia: stan Deweloperski wykończony na zewnątrz ale w środku do wykończenia, zamknięty płytą.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł260 m² 2 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na sprzedaż - ok. 180 m + poddasze ok. 80 m | Gotowy do prowadzenia działalności. Istnieje możliwość wynajmu lokalu. Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł47,80 m² 9 414,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na parterze kameralnego, niskiego bloku w Swarzędzu czeka przestrzeń, która daje coś więcej niż metry - daje wygodę codzienności. Układ mieszkania jest prosty i bardzo funkcjonalny: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł4 982 m² 198,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta atrakcyjnej dzialki uzbrojonej W centrum miejscowości dębnica kaszubska. Atuty Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł85 m² 8 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Lokale C i D od strony ulicy Bronisława Czecha zarezerwowane. Apartamenty Śląska 85 to nowoczesny budynek czterolokalowy, zlokalizowany w najlepszej części Żar ul. Śląska. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m w urokliwej, zielonej okolicy, 26 km od centrum Białegostoku i 6 km od Czarnej Białostockiej. Teren płaski, idealny pod budowę komfortowego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł123,20 m² 6 485,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Zapraszamy do sprawdzenia kameralnej inwestycji domów szeregowych i bliźniaków w Jeszkowicach. Nowoczesne domy o podwyższonym standardzie. Prezentowany dom o pow. 123.2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł80,86 m² 6 492,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

80 m2 przestrzeni i komfortu |3 pokoje| duży balkon Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 80,86 m2 (w tym piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

209 999 zł34 m² 6 176,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje - mieszkanie bezczynszowe! Przytulne mieszkanie na parterze kuchniapokój dziennysypialnia wraz z garderobąduża łazienka z prysznicem Wnętrze wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

40 500 zł2 700 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow 2700 m2. w Pabianicach. parter, wysokość 6-9m, posadzka betonowa niepylna, nośność 5 ton, wjazd z poziomu "0", światło dzienne ze.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 043 m² 119,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1043 m , położona w malowniczej miejscowości Kaniuki, gmina Zabłudów w cichej i zielonej okolicy, z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Dom na sprzedaż w gminie Mszana Dolna , powiat limanowski, województwo małopolskie Przedstawiamy państwu ofertę domu jednorodzinny z lat 80, położonego w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł63,50 m² 48 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości Crystal House prezentuje piękne mieszkanie w Gdyni z widokiem na marinę. Lokalizacja Inwestycja położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł475 m² 3 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż budynek o przeznaczeniu usługowym, wykorzystywany dotychczas do prowadzenia działalności hotelarskiej, zlokalizowany w bardzo dobrej i atrakcyjnej części miasta Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

21 625 zł865 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę magazynową zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy Bartodziejów, blisko galerii handlowej, co zapewnia doskonałą komunikację i dostępność. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł856 m² 408,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 8.56 ar, położona w miejscowości Kopanka (gm. Skawina). Działka znajduje się tuż za granicą administracyjną Skawiny w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

38 400 zł5,13 m² 7 485,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biesiadki Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane i budowlano-zagrodowe o łącznej powierzchni 63,21a, położone w urokliwej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł191,12 m² 6 278,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona na toruńskiej starówce, w jednej z najbardziej klimatycznych i pożądanych lokalizacji. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 832 m² 1 364,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 346 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem biurowo-technicznym i gospodarczym. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony. Wybudowany został w na przełomie XIX.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł53,19 m² 1 541,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 392/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 541 m²

Oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy jwtk - kancelaria obsługi nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem przy ul. Podwale.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 056 m² 179,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1056 m2, położona w Lubkowie nad Jeziorem Żarnowieckim. Atutem nieruchomości jest odległość do jeziora - 300 metrów! Malownicze tereny przyciągają do.

Szczegóły ogłoszenia

91 885 zł1 081 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1081 m , położoną w malowniczym Kołaczkowie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł65 065 m² 73,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną 6,5 ha, gm. Zgierz. Szukasz perspektywicznej działki pod inwestycję deweloperską w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Oferujemy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 000 zł222 100 m² 56,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 202100,00m2. Część działki objęta jest mpzp: -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna -powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł235 m² 4 042,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal położony w topowej lokalizacji, w samym centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Wejście do lokalu znajduje się na poziomie 0 z witrynami sklepowymi ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł192 m² 6 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Proponuję do sprzedaży dom wolnostojący ,parterowy. Położony na dużej działce ca 1350 m2 daje intymność i swobodę korzystania z ogrodu z daleka od sąsiadów. Ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł908 m² 88,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bardzo polecam! Na sprzedaż atrakcyjne działki położone blisko centrum, ul. Brzoskwiniowej, funkcjonalne, przeznaczone pod zabudowę o powierzchni od 884 m2 do 2275 m2, położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkajcie Państwo w Odrano - Woli Działka o powierzchni 1500 m2 i wymiarach 25 metrów szerokości i 60 metrów długości położona na pograniczu Odrano-Woli i Kałęczyna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą, przy ulicy Podwisłocze jednej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł28,20 m² 24 468,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W SERCU STAREGO MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160,90 m² 7 769 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 972 m²

Do sprzedania zadbany dom o powierzchni użytkowej 160,90m2. usadowiony na dużej działce o powierzchni 2972m2. Brzeźnica, ul. Krakowska. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.