Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, wśród pól uprawnych, bez bezpośrednich sąsiadów. Nieruchomość znajduje się około 15 minut spacerem od Jeziora Szczytnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł17 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lubsko, działkę pod zabudowę domków,sprzedam, cena 816 000 zł. Oferta sprzedaży gruntu inwestycyjnego - górzyn (lubsko) Na sprzedaż atrakcyjny grunt o łącznej powierzchni 1,7 ha, położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 081,41 m² 3 236,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową z budynkiem biurowo-usługowym, zlokalizowaną w Ciechanowie przy ul. Warszawskiej 52. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Do sprzedania gospodarstwo, nieruchomość zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi budynkiem garażowo-gospodarczym na terenie o powierzchni 1,7h. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

49 zł/m²87,20 m² 4 273 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Gliwicach! Opis lokalu: 87,20 m (75,84m powierzchnia netto + 15% współczynnik powierzchni wspólnych) 3 pomieszczenia pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²250 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal znajdujący się na I piętrze w obiekcie handlowo-usługowym, ul. Juliusz 1 w Zduńskiej Woli o powierzchni 250 m , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł976 m² 1 260,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w miejscowości Stare Babice o powierzchni 976 metrów i wymiarach 20x46m z wjazdem od wschodu bezpośrednio z ulicy Pohulanka lub od północy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł203 m² 2 709,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Oferujemy Państwu budynek mieszkalny zlokalizowany w miejscowości Byczyna, usytuowany na działce o powierzchni 5,95 ara, która kształtem przypomina prostokąt. Przeznaczony dla potrzeb 3-6.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł122,74 m² 8 065,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom w zabudowie typu klocek , położony na popularnym Osiedlu Wschód w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²240 m² 16 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mint property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 240 m , zlokalizowany przy Alejach Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego.Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Estaton przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł92 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa I cicha lokalizacja W centrum warszawy Przy Łazienkach Królewskich | Spokojna uliczka | Wysoki standard | 2 sypialnie | Funkcjonalny rozkład ***** rozkład I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

43,96 zł/m²182 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal o powierzchni 182 m , położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,54 m² 7 725,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Piastowska, ostróda Powierzchnia całkowita : 77,54 m | Piwnica: 3,70 m | 2 poziomy | Balkon | 3. piętro Biuro Expert Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł190 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Wynajem | dom 190 m | wola justowska | działka 1200 m | idealny pod/ kancelarię/ usługi / firmę Do wynajęcia przestronny, nieumeblowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 323 zł51,88 m² 10 896,74 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł71,92 m² 3 281,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Bystrzycy Kłodzkiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze, składa się z dużego salonu, kuchni, niedużej sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł8 300 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna w Bydgoszczy Powierzchnia działki daje nam wiele możliwości jej zagospodarowania Teren znajduje się tuż przy granicy miasta Bydgoszcz z gmina Solec Kujawski.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł75,89 m² 4 216,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania 3-pokojowe, i piętro borne sulinowo - tu się oddycha Mieszkanie 3-pokojowe w Bornem Sulinowie, idealne dla rodziny. Bardzo cieple, słoneczne mieszkanie. Mieszkanie usytuowane w 4.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł104,16 m² 4 973,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wyjątkowa oferta dom wolnostojący Z dużym potencjałem | choczewo duża działka zapewniająca przestrzeń I prywatność Powierzchnia domu: 104,16 m Parter po generalnym remoncie Poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 098 zł45,58 m² 13 824 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycjiwypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 580 m² 202,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1580 m2, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Majdan Krasieniński. To idealne miejsce pod budowę domu jednorodzinnego - cicha okolica, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

315 921 zł79 m² 3 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w sercu Sosnowca przy ul. 3-go Maja. To doskonała okazja dla osób szukających przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,98 m² 7 566,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Obejrzyj wirtualną prezentację przed wizytą na żywo! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z otwartym dodatkowym pokojem na poddaszu. Mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji powierzchni strychowej.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 311 m² 90,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydanymi wz w Młoszowej gm. Trzebinia o powierzchni 1311 m2. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Teren nachylony w stronę drogi.

Szczegóły ogłoszenia

622 160 zł2 346 m² 265,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 2 346 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 012 m² 139,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną oznaczona numerem ewidencyjnym 236/4 o powierzchni 3012 m, położoną w malowniczej miejscowości Pajtuński Młyn obok Pajtun. Działka zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 400 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 1400 m2 zlokalizowanej w dzielnicy Żakowice w Radomiu. Podstawowe informacje. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 824 000 zł114 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe, położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji - Władysławowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z NASZĄ FIRMĄ UZYSKASZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW DOM W ZARZYCACH WIELKICH - DOM WYKOŃCZONY W BARDZO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni około 180 m2 bezpośrednio graniczącego z miejscowością Bielsko-Biała.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł348 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka o powierzchni 348 m położona w Nowym Sączu, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczonym symbolem 12.MN(14).

Szczegóły ogłoszenia

100 500 zł1 000 m² 100,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane w miejscowości Wola Rzędzińska (gmina Tarnów). Media w odległości do 100 m. Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł7 360 m² 23,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno - leśnej z możliwością wykorzystania jako rekreacyjnej o powierzchni 7360mkw. o wym. 65x113m. Działka jest płaska, a w części zalesionej lekko pochyła,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Medyka

Medyka,podkarpackie

11 935 zł1 193,52 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce. Przedmiotem najmu jest budynek kotłowni centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 999 zł32,11 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł123,10 m² 8 935,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Projekt domu z bazy Muratora "przemyślany - wersja podstawowa". Budynek wybudowany w 2013 roku. Stan gruntów uregulowany - własność. Dom o powierzchni 123,1m2 + garaż 17,8m2, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł55,10 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wiesz, co jest w tym najlepsze? Ta część, w której jest cisza i spokój mówił słynny ogr do Osła, marząc o swoim kawałku ziemi. Przy ulicy Bystrzycka nie musisz walczyć ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł55 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kontakt - tel   mieszkanie bezczynszowe / najem okazjonalny dla pary, singla / bez zwierzaków i dzieci na wynajem 2-pok. Mieszkanie O pow. ok.55 mkw w LUBONIU, ul.11 Listopada: -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł557 m² 210,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 655 m²

Teren usługowy z zabudowaniami Zagwiździe Cena: 349 000 zł do negocjacji Powierzchnia zabudowań: 557 m Powierzchnia działki: ok. 17 arów Przeznaczenie terenu w mpzp: 02u1 teren usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 045 m² 85,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp w Szewie gm. Kowalewo Pomorskie Działki budowlane z możliwością zabudowy jednorodzinnej, otoczenie działek niezabudowanych Jeśli marzy Ci się przytulny, własny.