Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 000 zł1 105 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1105 m2 (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny) położona w miejscowości Bolesławowo, gmina Skarszewy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 048 zł26,41 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,41 usytuowane na 4 piętrze z 5. Stylowe 26 m w.

Szczegóły ogłoszenia

952 560 zł5 292 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę - bycina, gm. Rudziniec Cena do negocjacji Wyjątkowa oferta dla inwestora poszukującego gotowego gruntu pod realizację kameralnej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł54,24 m² 23 949,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m2. Lokalizacja: mieszkanie położone na Placu Bohaterów Getta w samym centrum Podgórza. Świetna lokalizacja, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 634 100 zł54,47 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

168 750 zł1 250 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bieruń - ściernie! Szukasz działki w cichym i spokojnym miejscu? Koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Do sprzedaży piękna działka budowlana zlokalizowana w Bieruniu -.

Szczegóły ogłoszenia

75,36 zł/m²152,60 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Oferta bez prowizji Komfortowa powierzchnia biurowa w centrum Sopotu w drugiej linii zabudowy od Al. Niepodległości. -267m2 powierzchni całkowitej, 152,60m2 powierzchni biurowej w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 600 m² 212,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600m2, położona w Rydzynach, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Działka jest uzbrojona w wodę i prąd, jest ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł620 m² 2 580,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Atrakcyjna nieruchomość z domem i halą - Idealna inwestycja z dochodowym najmem! Możliwość rozsądnej negocjacji ceny. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł140 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni na Mokotowie, które znajduje się na ostatnim, 7 piętrze apartamentowca. Rozkład Na parterze znajduje się duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

4 679 000 zł38 994 m² 119,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 3,9 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł1 000 m² 153 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży piękną, widokową działkę w Czernej, w gm. Krzeszowice, o pow. 10 a, dedykowaną nietuzinkowym ludziom, dla których najważniejsza jest możliwość odpoczynku od.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 040 m² 327 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana zlokalizowana w Szczyku, o powierzchni 1040 mkw. Kształt działki zbliżony do kwadratu, szerokość ok: 30m. Działka nieogrodzona, położona na południowym stoku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,20 m² 39,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem , zlokalizowanego nieopodal ulicy Grodzieńskiej w Wasilkowie. Z łatwością w ciągu kilkunastu minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i słonecznym balkonem przy ul. Robotniczej! Idealne dla osób, które cenią przestrzeń, świetną lokalizację i chcą mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł73,98 m² 9 056,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie II poziomowe z garażem blisko plaży i Centrum miasta Przestronne słoneczne i jasne mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum przy jednej z głównych ulic miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

29,80 zł/m²60,40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy zlokalizowany na drugim piętrze budynku wolnostojącego, usytuowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Olsztyna osiedle Podleśna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 144 zł80,80 m² 10 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 4 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł2 319 m² 379,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki konstancin Działka budowlana w oddalonym ok. 5 km od centrum Konstancina- czarnowie (gmina Konstancin-Jeziorna) w pierwszej linni od Lasu Chojnowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł165 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Dom z dużą działką 1,18 ha potencjał i cisza natury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego położonego w malowniczej miejscowości Rękowice,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Zagruszany, gmina Zabłudów. Polecamy działki o powierzchni od 3000m2 do 1,51ha. Wymiary oraz powierzchnia do ustalenia(nieruchomość w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Częstochowa,śląskie

34,01 zł/m²80,87 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Neo Nieruchomości oferuje lokal użytkowy do wynajęcia w świetnej lokalizacji z dużą witryną. Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 80,87 m2 , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł5 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Okazja! Działka rekreacyjna nad morzem 500 m do plaży. Na sprzedaż działka o powierzchni 0,5 ha. Położona we wsi Kopań ok 5 km od Darłowa. Sposób korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Miłowo,zachodniopomorskie

216 120 zł1 801 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki przy lesie o powierzchni od 1503 do 4095 m2, w miejscowości Miłowo położone 4 km od Stepnicy, 30 minut jazdy samochodem od Szczecina. Działki mają wydane decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, położona w jednej z najbardziej pożądanych części Dębicy. Idealna dla miłośników architektury z duszą lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł35,20 m² 11 193,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski , to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

To wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z niezależnością domu. Mieszkanie: to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,37 m² 7 578,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Koniecznie zobacz spacer 3 D załączony do ogłoszenia! Szukasz mieszkania 2- pokojowego (+ jeden pokój) w bloku po termomodernizacji, świetnie skomunikowanego z Centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo, (uwaga: niektóre zdjęcia przedstawiają wizualizację, jak przy niewielkim liftingu/nakładzie można zmienić mieszkanie :) Oferuję do sprzedaży przytulne, jasne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 000 zł72,64 m² 18 102,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa propozycja. Mieszkanie o pow. 73 m2, usytuowane na parterze z kameralnym ogrodem niespełna 80mkw. Wykończenie w wysokim standardzie, zachodnia ekspozycja, wysokie wnętrze pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł132,06 m² 8 700,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż | dom wolnostojący parterowy I piskórka | 132 m2 | działka 1001 m2 | 1 149 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu parterowego, wolnostojącego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 004 m² 49,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna nad jeziorem, szczecin okolica. Działka o pow. 3004 m2 położona w kompleksie działek o podobnym przeznaczeniu w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy dwoma jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 200 m² 157,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam Dwie Działki w Przybysławice Gmina Gołcza woj Małopolskie Działka na których przewidziana według miejscowego planu zabudowa Budowlana jednorodzinna Przemysłowa Usługowa Dzialka ma.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 700 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2700mkw. i wymiarach około 47,5 x 57m w Rogowie. Nie trzeba załatwiać warunków.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł46 823 m² 57,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż: malownicza działka 4,68 ha w miejscowości Las, powiat Żywiecki Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

522 137 zł3 103 m² 168,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3103 m na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior wyjątkowa lokalizacja Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 285 749 zł75,19 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026