Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 500 zł160 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 160 m , składające się z pięciu pokoi. Mieszkanie znajduje się na 4-5 piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela Lokal biurowy lub usługowy o powierzchni 200m2 bezpośrednio przy ulicy Piotrkowskiej Czynsz netto: 6 500 zł Opłata eksploatacyjna netto: 2 200 zł Opłaty dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²200 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia powierzchnię użytkową przeznaczoną na biuro, magazyn lub cichą produkcję lub usługi. Powierzchnia do dyspozycji 200 m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł260,75 m² 6 327,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 718 m²

| dom, do którego chce się wracać! Szukasz domu, w którym codzienność nabiera wyjątkowego charakteru? Domu, który łączy przestrzeń, komfort i rodzinną atmosferę, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

558 000 zł1 154 m² 483,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 1154 m.kw. nad samą rzeką Wkrą z dwoma podpiwniczonymi domkami rekreacyjnymi z piwnicą i z poddaszem. Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży komfortowe 2- pokojowe mieszkanie, o świetnym, funkcjonalnym układzie. Mieszkanie już gotowe. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 42,01m2 - piętro: 5/10 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł4 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwoźnica Dolna - działka 44 ary (warunki zabudowy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu z dojazdem drogą gminną asfaltową; gaz w działce, prąd na sąsiedniej działce. Oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł30 000 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

8 domów jednorodzinnych | pozwolenie na budowę | Gliczarów Górny Na sprzedaż kompleksowy projekt inwestycyjny obejmujący działkę o powierzchni 3000 m (30 arów) wraz z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł29,27 m² 10 556,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż małe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Rugiańskiej znajdujące się na 1 piętrze niskiego budynku. Mieszkanie składa się z około 15 m2 pokoju z którego jest przejście do mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł248,84 m² 6 027,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale użytkowe W sochaczewie Lokale użytkowe | Sochaczew | Osobne wejście | Najemca Na sprzedaż oferujemy 3 niezależne lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 248,84 m , posadowione.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł55,41 m² 10 557,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł25,87 m² 19 211,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament inwestycyjny premium Z miejscem postojowym W cenie!| wisła | Z operatorem najmu Cena: 497 000 zł Powierzchnia: 25,87 m + miejsce postojowe o pow. 12 m2 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 209 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 4209 m , oznaczona numerem ewidencyjnym 2920/5, położona w malowniczej miejscowości Ostrowsko, w gminie Nowy Targ. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł51,62 m² 12 378,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,62 mkw. Lokalizacja: - ul. Długa 2 w Lublinie - piętro 3/4 w bloku z windą W skład nieruchomości wchodzą: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Śliwice

Śliwice,kujawsko-pomorskie

480 000 zł116 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom - półbliźniak w Śliwicach, serce Borów Tucholskich. Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w ofercie biura mieszkanie na wynajem położone w Lubinie przy ulicy Tysiąclecia na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł77,04 m² 2 985 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Ruda Śląska, chebzie, ul. Dworcowa 29 Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 77,04 m , zlokalizowane przy ul. Dworcowej w dzielnicy Chebzie (ruda.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł64,50 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 64,5 m | Śródmieście | Kamienica z 1910 r. do remontu Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem. Znajduje się w ścisłym Śródmieściu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł10 500 m² 35,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna równa działka rolna w Chudolipiu gm. Mszczonów powiat żyrardowski, o numerze 58. Działka z dostępem do drogi publicznej o wym ok. 53 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł31 m² 12 874,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogloszenie biura sprzedaży Nie płacisz prowizji Nowe, wyposażone mieszkania na sprzedaż w pięknej wyremontowanej kamienicy w ścisłym centrum. Top lokalizacja do zamieszkania i pod.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł340 m² 85,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady na działce rod 25-lecie prl-u Oferuję nakłady na działce rod o powierzchni 340 m . Działka jest zagospodarowana, znajdują się na niej liczne nasadzenia - kwiaty oraz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 397 m² 100,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w cichej, urokliwej miejscowości Kuchary Żydowskie w gminie Sochocin. Położenie: obręb: 0016 - kuchary żydowskie, gmina:.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł53,30 m² 5 234,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 3 pok. mieszkanie o powierzchni 53,30 m położone w Koszalinie przy ul. Ratajczaka. Mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²270 m² 7 290 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 000 m² 1 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż budynek produkcyjno usługowy z częścią biurową, w stanie surowym otwartym, o powierzchni ok 1000 m2. Budynek usytuowany na działce ponad 1,0142 ha, objętej miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł65,75 m² 9 566,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal na sprzedaż, o powierzchni 65,75 m2, znajdujący się na parterze budynku przy ulicy Krośnieńskiej. Lokal składa się z: sali.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mokotów Wyględów dom wolnostojący. Powierzchnia na trzech poziomach. Poziom -1 - studio pokój, kuchnia, łazienka parter: salon kuchnia, hol. Piętro: 3 pokoje, łazienka. Wnętrze w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 zł45 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przestronne mieszkanie niedaleko parku sołackiego na wynajem | ul. Źródlana | balkon zapraszam do zapoznania się Z ofertą W formie: 1. Wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²150 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilson' S nieruchomości komercyjne - bez prowizji - Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 150m2 w budynku komercyjnym na Starym Mokotowie. Powierzchnia zlokalizowana blisko ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy z długoletnimi tradycjami, położony w ścisłym centrum Wałbrzycha, z dużym natężeniem ruchu pieszych. Duża sala sprzedażowa, zaplecze z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł31 m² 12 225,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Freedom Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na parterze budynku przy ul. Henryka Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 344 zł49,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | I piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,47 m² 15 267,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m , położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł60,37 m² 8 447,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Mieszka I Idealna lokalizacja! Mieszkanie położone przy ul. Mieszka I w Siedlcach wszędzie blisko! W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł85,62 m² 23 357,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

<!-startfragment-> Nowoczesny apartament 4-pokojowy | Browar Gdański | taras 20 m Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony przy ul. Lelewela, na prestiżowym osiedlu Browar Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 500 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Kraśniczej Woli w pierwszej linii zabudowy przy lokalnej ulicy asfaltowej. Obecnie działka ma około 4500m2. Po wydzieleniu drogi wewnętrznej, dojazdowej do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł59,40 m² 4 882,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Koło, ul. Kolejowa Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł46,20 m² 4 329 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:937 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 46,20 m , położony na 9,37 ar działce w miejscowości Nozdrzec 239C. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej zielonych części Sopotu - na granicy Kamiennego Potoku i Górnego Sopotu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem tuż przy Polu Mokotowskim Prestiżowa lokalizacja | 125 m | Taras nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 125 m .