Nieruchomości

240 052 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

590 000 zł7 436 m² 79,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Bardęga Działka znajduje się w malowniczej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale jednocześnie jest łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

529 454 zł39,97 m² 13 246,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

34,21 zł/m²38 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na działalność gospodarczą o powierzchni 38 m na pierwszym piętrze budynku jest dostępny od zaraz. Wspólna przestrzeń to toaleta, pokój socjalny oraz schowek. Właściciel dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł62,20 m² 4 742,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m , zlokalizowanego w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 000 zł37,26 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji: dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²73 m² 4 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia komfortowa powierzchnia biurowa położona na trzecim piętrze nowoczesnego budynku biurowo - usługowego klasy A+ w Centrum Szczecina. Na powierzchnię 73 m2 składa się open space do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł98 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 415 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem na działce o imponującej powierzchni 9415m2 Wola Wereszczyńska, gm. Urszulin Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od codzienności i schowasz się.

Szczegóły ogłoszenia

141 120 zł1 176 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przewrotne Głogów Młp. 11,76ar wz na Dom Działka z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny Powierzchnia działki 11,76 ar wymiary 26m x 45m dojazd: drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł1 738,10 m² 1 150,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! kłodzko - centrum ul. Okrzei. Super inwestycja. Obiekt przynoszący dochód. Idealny w celach wynajmu. Na sprzedaż bardzo atrakcyjna nieruchomość funkcjonalna w Kłodzku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł106,60 m² 5 712,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Zapewniamy bezpłatne wsparcie w zakresie pośrednictwa kredytowego - skontaktuj się z nami i skorzystaj z kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie. Nasze biuro działa.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 zł46,30 m² 799,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami w Warszawie ul. Armatnia 14, 01-246 Warszawa posiada do zbycia nieruchomość położoną w Jeżowie Przedmiotem sprzedaży jest: - prawo.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł691 m² 173,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz Laskowice, kopalina, działka sprzedaż, biuro Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, tylko u nas w biurze. Polecam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 691m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł111,20 m² 7 544,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Księginicach koło Trzebnicy przy ulicy Sadowej. Inwestycja oddalona około 3 km od centrum Trzebnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł55 m² 9 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy etap sprzedaży w Spokojnej Wólce! Parterowe mieszkanie B2/1 o powierzchni 54,97 m z ogródkiem 70 m , garażem i miejscem postojowym w cenie! (wartość 60 000 zł). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 160 zł43,01 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji i podatku pcc! Do sprzedania piękny, wysoki lokal usługowy z dużymi witrynami, położony w prestiżowej lokalizacji, obok Dworca Fabrycznego, ec1 i Bramy Miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 700 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| złotopolice to najbardziej znana w Polsce "telewizyjna wieś" , położona w Gminie Załuski pow. Płońsk , oddalona od W-wy ok. 45 km z dogodnym dojazdem "trasą gdańską"- e-7.Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Młyny

Młyny,świętokrzyskie

3 200 000 zł60 542 m² 52,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property przedstawia na sprzedaż atrakcyjnie położoną niezabudowaną nieruchomość znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Krajowej 73 (droga klasy gp) na odcinku Kielce.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł184 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma budynkami garażowo-gospodarczymi. Lokalizacja: ślesin, ul. Kościelna położenie w pobliżu Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 141 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Nieruchomość gruntową z rozpoczętą budową domu, położoną w miejscowości Nowa Wieś, znajdującej się w malowniczych terenach Suwalszczyzny w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120,65 m² 8 702,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Atuty: - cicha i spokojna okolica; - wysoki standard wykończenia; - pełna infrastruktura handlowo usługowa; - duży taras; - garaż; - ogród od strony zachodniej. Lokalizacja: juszkowo - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45,13 m² 7 312,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyobraź sobie miejsce, gdzie po przekroczeniu bramy osiedla miejski zgiełk nagle cichnie, a Ty wchodzisz do bezpiecznej, zielonej enklawy. To nie jest kolejny anonimowy blok to Twoja nowa przystań.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 001 m² 109,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3003 m , położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Łąsko Małe. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł185 m² 2 108,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta na wyłączność! Zapraszamy do biura! Oferuję na sprzedaż dom z odnowioną stodołą w malowniczej wiosce. Wyjątkowa nieruchomość położona w urokliwej, spokojnej wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 396 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nr 23/3 w miejscowości Dąbrowa (gmina Płoskinia) o powierzchni 1396 m2 z wydanymi warunkami zabudowy polegającym na budowie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,94 m² 8 970,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,94 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z 2014 roku na os. Europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Żarki

Żarki,małopolskie

49 000 zł2 037 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** tylko U nas *** ***działka rolna *** Oferujemy do sprzedaży działkę rolną w Żarkach w powiecie chrzanowski, woj. małopolskie. Powierzchnia działki to ok. 2037 m2. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

5 290 740 zł15 556,10 m² 340,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje działkę budowlaną położoną we wschodniej części Krakowa przy ul. Narcyza Wiatora. Parametry działki : powierzchnia 1,5561 ha przybliżone wymiary działki 33m (od drogi).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Do wynajęcia hale o pow. 300 m2, z placem utwardzonym i ogrodzonym, 1,5 km od A2 blisko Koła. Obecną halę można rozbudować do powierzchni 3000m2. Dodatkowo za odpłatnością możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł42,33 m² 14 056,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Marczukowskiej. Polecamy nieruchomość o powierzchni użytkowej 42,33m2(metraż po podłodze to 49,84m2). Mieszkanie trzypokojowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł2 300 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:861 m²

Hotel usytuowany jest w samym centrum Gdyni , nieopodal Placu Kaszubskiego, w pobliżu istotnych instytucji, biur, centrów handlowych i głównego deptaku miasta tj. ul.Świetojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37 m² 14 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Os. Na Lotnisku. Na mieszkanie składa się: - salon ok 12m2, - drugi pokój ok 10m2 - osobna kuchnia ( kuchnia umeblowana, ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Widok, który zostaje. Dom, który pozwala żyć inaczej. Tu dzień zaczyna się wolniej Wyobraź sobie poranek, w którym nic nie musisz. Otwierasz drzwi na taras kawa jeszcze parzy dłonie, ale już.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Prądki

Prądki,kujawsko-pomorskie

102 360 zł853 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Prądkach pod zabudowę jednorodzinną. Kształt zbliżony do kwadratu, wjazd od strony zachodniej. Dojazd ulicą utwardzoną. Sąsiedztwo stanowią nowe domy jednorodzinne. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58,50 m² 6 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:20 006 m²

Na sprzedaż siedlisko z dużym potencjałem, położone w miejscowości Księżyna, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość obejmuje 20 006 m gruntu oraz liczne zabudowania,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł4 627 m² 38,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Krzeczów -na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Krzeczów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 935/13 oraz 935/14. Łączna powierzchnia obu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł99,10 m² 6 004,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali, położony na dużej działce, w okolicy Jeziora Głodowskiego, zlokalizowany w miejscowości Brzeźniak, gm. Golina. Powierzchnia i typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²12 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal biurowy 12 mkw. na parterze w budynku przy ul. Chopina w Kutnie. Budynek biurowo usługowy. Bardzo dobry standard. Miejsce parkingowe. Własny parking na 30 aut. Cena najmu 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł49,17 m² 9 965,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Do sprzedania słoneczne i radosne mieszkanie z bardzo ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,87 m² 9 170,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie komfortowe, bezczynszowe mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,87 m2 w świetnej lokalizacji! Koniecznie zapoznaj się z opisem ogłoszenia! Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł5 378 m² 418,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kompleks budynków po szpitalu powiatowym w miejscowości Góra. Otoczenie nieruchomości: góra to miasto na prawach miejskich, którego powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł8 200 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w odległości 2.000 m od centrum Serocka i 500 m od Jeziora Chojno. Powierzchnia działki 8.200 m2 w kształcie prostokąta o szerokości 19.