Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** M2 blisko politechniki *** Polecamy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Przydworcowym w okolicach Politechniki Białostockiej. Mieszkanie idealne jako dochodowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39,80 m² 11 683,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania do wprowadzenia? Nie chcesz tracić czasu na poszukiwanie ekip remontowych? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,8m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 563 m²

Siedlisko w malowniczej wsi w gminie Pozezdrze Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko składające się z budynku mieszkalnego po geneeralnym remoncie w 2021r oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

422 466 zł38,06 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na III piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

994 000 zł1 440 m² 690,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż wolnostojący

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają atrakcyjną nieruchomość idealnie nadającą się dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32 m² 12 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32 m2 mieszące się w Krakowie przy Al. 29 Listopada. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47 m² 10 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego, o powierzchni około 47m2, położonego w bloku mieszkalnym na 1 piętrze, na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 924 m² 2 073,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy z pełnym zapleczem hotelowo-restauracyjnym wraz z Klubem Jeździeckim lbn huta. Nieruchomość położona jest w Wielkopolsce, nieopodal Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na 1 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Widok. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy! Parter | 64 m + piwnica 20 m | Gotowe do zamieszkania Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w turystycznej miejscowości. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w turystycznej miejscowości -kierunek Zagórze Śląskie; blisko Świdnicy (kilkanaście kilometrów). Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł220 m² 1 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W stanie surowym otwartym! serdecznie polecamy! Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym w Łękach Dolnych, gmina Pilzno, powiat dębicki, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50 m 2 położone na parterze odnowionej kamienicy w centrum Tarnowa. Mieszkanie czyste i zadbane, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł139 m² 9 280,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W gorzowie. Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w Gorzowie przy ul. Przy Stadionie. Powierzchnia domu to ok. 140 m2 a powierzchnia działki 9,5 ara. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z aneksowaną kuchnią i ładnym widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia mieszkania: 48m2. Powierzchnia pokoi: 17m2, 9,6m2, 6,5m2. Kuchnia: aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,57 m² 4 662,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazyjna cena duże 3-pokojowe mieszkanie optymalne pierwsze piętro Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Sosnowcu w dzielnicy Zagórze przy ulicy Zielonogórskiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 396 m² 179,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 396 m , zlokalizowana w miejscowości Dąbrówka-Ług, przy ulicy Brzozowej. Cena za tę nieruchomość wynosi 250 000 pln, co odpowiada 179 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 970 zł101,27 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6964 Luksusowy Penthouse w stanie deweloperskim! Polecamy do kupienia Penthouse z dużym tarasem i balkonem o powierzchni 101,27m2 znajdujący się na ostatnim -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł53,92 m² 16 672,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 53,92 mkw. Nieruchomość położona jest w budynku przy ul. Kinowej w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł94 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w sąsiedztwie Rynku w Dusznikach-Zdrój. Lokal znajduje się na parterze 3-piętrowej zabytkowej kamienicy przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²150 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni użytkowej 150 m2, położony na I piętrze w budynku wybudowanym w 2005 roku w nowoczesnej wysoko energooszczędnej technologi typu Velox. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 953 m² 178,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka (oznaczona numerem 4 na mapie załączonej do oferty), z wydanymi, nowymi, aktualnymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł25,88 m² 15 417,31 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz apartamentu inwestycyjnego w centrum Gdańska? Zależy Tobie na nowoczesnej nieruchomości w stanie deweloperskim, którą urządzisz według własnych pomysłów? Jeśli cenisz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²145 m² 5 365 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja : Tychy, tereny Przemysłowe, bezpośrednie połączenie z centrum Tychów oraz z drogą krajową nr 1, co zapewnia dogodny wyjazd w kierunku Katowic i Bielska -białej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł68,91 m² 5 079,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w Dzierzgoniu, położone na osiedlu Władysława Jagiełły. To idealne rozwiązanie dla rodzin, par lub osób szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł39,19 m² 18 116,87 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowoczesne wnętrze z dużym balkonem i miejscem postojowym N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 2- pokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m2 zlokalizowanego na Podgórzu Duchackim.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 145 m² 419,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji w Świdniku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 151 315 zł112,54 m² 19 116 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja wyróżnia się nowoczesnym designem, inspirowanym nadmorskim klimatem, oraz wysoką jakością wykończenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł17 076 m² 40,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W pobliżu autostardy A1 W miejscowości gorzelnia, 9 km do centrum częstochowy Oferujemy do sprzedaży dużą działkę o powierzchni 17076 m 2 w Gorzelni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Błonie okolice. Na sprzedaż bardzo interesująca nieruchomość w obrębie Bożej Woli , miejscowości w powiecie grodziskim , w Gminie Baranów. Nieruchomość mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Idealny dom z prywatnym ogrodem | Wawer Idealny dom z ogrodem mdash przestrzeń, komfort i niezależność Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom z prywatnym ogrodem, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Mochle,kujawsko-pomorskie

420 000 zł3 377 m² 124,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Działka budowlana w Mochle - idealna pod Twój wymarzony dom libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł113 m² 5 486,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w Tyczynie przy ul. Parkowej. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł153 m² 5 228,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 071 m²

Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i prywatnym ogrodem ze stawem - Ostróda, ul. Cicha Szukasz miejsca, które łączy spokój, przestrzeń i realne możliwości rozwoju? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w zielonej dzielnicy Karpacza. Lokal położony jest na I piętrze w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 243 m² 221,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji pod numerem: paweł Jaruzelski   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1243 m2 w Zalesiu koło Grodziska Mazowieckiego. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł7 300 m² 39,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 73 ary i wymiarach około 335 m x 22 m, położona w Wierzchosławicach, w sąsiedztwie Jeziora Dwudniaki.Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł1 867 m² 132,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-osadnicza 1 867 m w Książenicach, ul. Księdza Pojdy cisza, spokój i bliskość infrastruktury! blisko knurowa, gliwic, rybnika! Oferujemy wyjątkową, prostokątną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

24 995 000 zł8 483 m² 2 946,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikalna okazja inwestycyjna - I linia brzegu morskiego najpiękniejsza działka w gąskach Lokalizacja, która broni się sama. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 831 308 zł155,99 m² 11 739,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom o powierzchni 155,99 m2 z dwustanowiskowym garażem oraz ogródkiem 48 m2. Zakup prosto od dewelopera, bez podatku pcc, bez prowizji. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł63,10 m² 2 995,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż Lokal mieszkalny o powierzchni 63,10m2 położony na II piętrze budynku wielolokalowego (3 kondygnacja) we wsi Łojowice, gmina Wiązów, powiat strzeliński. Właściciel lokalu.