Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja 2 pokoje ul. Wyszyńskiego Centrum. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane w samym sercu Gliwic przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 442 zł135,54 m² 7 300 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem, położony na działce 196 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Czereśniowy Zakątek w Mikołowie zamieszkaj od zaraz! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 135,54 m z prywatnym ogrodem. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 010 zł135,54 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

999 000 zł131 m² 7 625,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Osiedle domów jednorodzinnych z widokiem na Góry - Dobranowice k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kameralny kompleks sześciu nowoczesnych domów jednorodzinnych w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 800 zł1 286 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania przepiękna działka budowlana położona na mazańcu W olkuszu powierzchnia działki wynosi 1286 m2 w całości działka budowlana z dopuszczeniem usług, szerokość około 15.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1940

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w nadmorskim Nowęcinie,.

Szczegóły ogłoszenia

803 000 zł56,12 m² 14 308,62 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,12 m położone na 4 piętrze prestiżowego apartamentowca Plaza Tower II przy ul. Zagnańskiej 88 w Kielcach. Budynek wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 281 zł60,91 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dużego balkonu. Lokal znajduje się na inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 500 zł37,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki składającej się z pokoju dziennego, kuchni i łazienki. Lokal znajduje się na czwartym piętrze - inwestycja Osiedle Niwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 772 zł64,92 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 940 zł60,24 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj blisko Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży klimatycznego domu we wsi Tenczynek zaledwie 25 km od centrum Krakowa. Prezentujemy przestrzeń skrojoną dla.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł43,94 m² 15 134,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament z balkonem, położony na pierwszym piętrze kameralnego budynku na nowoczesnym osiedlu Welocity w Gdyni Wiczlinie. Mieszkanie: funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł46,50 m² 9 247,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem zainteresowana żadną współpracą. Sprzedaż bezpośrednia. . Mieszkanie w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł9 021 m² 13,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużej działki położonej w miejscowości Drążeń gmina Krzymów powiat koniński. W sprzedaży jest działka o powierzchni 9021.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł173 m² 6 352,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam bezpośrednio dwa duże domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej z garażami położone w Rącznej, gmina Liszki. Do granicy Krakowa i obwodnicy bezproblemowy dojazd - około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 718 zł68,81 m² 8 061,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 870 zł66,65 m² 8 070,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 228 zł39,26 m² 8 258,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie w Parku Grotniki komfort i funkcjonalność w sercu Grotnik Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 2-pokojowego mieszkania przy ul. Prometeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł217 m² 6 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w sercu Wrocławia - przestrzeń, która pracuje na Twój biznes (i zarabia od pierwszego dnia) Są miejsca, które po prostu są i są takie, które realnie wspierają rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59,90 m² 8 330,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, w którym życie z dziećmi będzie po prostu wygodne na co dzień? Tu wiele rzeczy masz dosłownie pod ręką. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł83,20 m² 8 641,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Numer telefonu do kontaktu: 886_356_622 zabierzów biuro sprzedaży dewelopera - bez prowizji I podatku pcc - możliwość wykończenia pod klucz Zakup domu + działki na własność, w przypadków.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Gdańsk,pomorskie

15 750 zł750 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferta bez prowizji Nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni 750m2 w tym zaplecze socjalne 30m2. Lokal na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł167 m² 11 497,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

W cenie zawarte jest kompletne wyposażenie domu: sprzęt agd, rtv oraz meble wolnostojące o łącznej wartości ponad 100 000 zł. To propozycja idealna zarówno dla większej rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł57,56 m² 8 252,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Bronowice | os. Maki | 4 pokoje | rodzinne | dostępne "od zaraz" na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na popularnym wśród młodych rodzin osiedlu Maki na Bronowicach. Bez wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł350 m² 4 205,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz domu do zamieszkania? Ten dom ma dwa piętra, łączną powierzchnię 350 m , taras, balkon i ogród. Wybudowany z pustaka, z betonowym lekko spadzistym dachem pokrytym grubą.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł36,22 m² 21 231,36 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam komfortowy apartament w centrum Wrocławia do zamieszkania lub w celach inwestycyjnych przy ul. Podwale 1. Apartament usytułowany jest na 13 piętrze, od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł57,93 m² 18 108,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w sercu poznańskich Jeżyc, w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic miasta w najnowszej, wyjątkowej inwestycji Wieża Jeżyce. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63 m² 9 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m , położonego przy ul. Fabrycznej 40a w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoprocent-nieruchomości do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Ul. Lwowskiej, wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana w w na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł92,28 m² 11 909,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł5 518 m² 217,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży kompleksu trzech działek w obrębie Marcinkowo , gmina Mrągowo w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 59 oraz Centrum Handlowego mpark. W okolicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł46,60 m² 14 592 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pok./47 m2 /Podgórze - Kurdwanów/ul. Sas- zubrzyckiego. Agencja nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie 3 pok. o pow. 46,55 m 2 w dzielnicy Podgórze przy ulicy Sas- zubrzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 200 000 zł297 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom nad morzem na sprzedaż - Sarbinowo | 300 m2 | 10 studiów | do plaży 6 minut spacerem | Pensjonat inwestycyjny Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł34,50 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy świetną kawalerkę, położoną w pobliżu Parku Decjusza, a więc mamy w odległości zaledwie 50-100 metrów znajdziesz liczne sklepy, trattorie, restauracje oraz warzywniaki,.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²100 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-biurowy | 100 M | strych | piwnica | ogród | miejsca postojowe | stare podgórze N20 Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 100 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł155 m² 54,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom. Wysoki standard wykończenia. Możliwość obejrzenia domu od połowy maja a zamieszkanie od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł73 m² 11 219,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Nowa inwestycja na Złotnikach! Kameralna atmosfera: niska zabudowa zapewniająca komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

93,46 zł/m²107 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię handlowo - biurowa 107,5 m2. Obecnie znajduje się tam:- showroom z łazienką i kuchnią. Całość została zaprojektowana przez profesjonalny zespół.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Wyposażone jest w zabudowę kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł28 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci prowiji Funkcjonalna kawalerka na nowym osiedlu Nowa Letnica w Gdańsku. Mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, halą garażową, portiernią/.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 500 zł52 m² 20 701,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| idealna inwestycja dla ludzi szukających przestrzeni dla rodziny oraz bardzo dobrej komunikacji do Centrum, dojazd w 10 minut Inwestycja położona na warszawskiej Woli w pobliżu 3 parków:.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł80,90 m² 8 887,52 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy przytulną, czysta i odświeżoną kawalerkę do wynajęcia 27 m2 (I piętro) na granicy Śródmieścia i Woli ul. Miła. W bezpośredniej bliskości alei Jana Pawła II. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł109,38 m² 7 304,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nowoczesne domy z garażem i 4 sypialniami! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Bodzanowie, na zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł197 m² 4 817,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowość! Olszówka prestiżowa dzielnica Tylko u mnie bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż dom w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bielska-Białej Olszówce, w cenie 949 000.