Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

970 000 zł375 m² 2 586,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego domu o powierzchni 375,3 m , położonego w miejscowości Marszów, zaledwie kilka minut drogi od Żar. Nieruchomość doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł265 m² 12 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom 265 m z basenem, sauną i garażem pod Wrocławiem Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m , położony na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł185 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z potencjałem Żary, działka 850 m Tylko w rko Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort zamieszkania z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł9 072 m² 65,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o łącznej pow. 9072 m2 Działka położona w Gminie Mszana/ Połomia, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Otoczenie to lasy, pola, spokojna i piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

270 000 zł81,32 m² 3 320,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

klimatyczne poddasze w rewitalizowanej kamienicy | 100 m po podłodze | ogromny potencjał aranżacyjny. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na poddaszu klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu mieszkaniowym zlokalizowanym na końcu Ul. Olbrachta - granica z Krasnym. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł16 829 m² 118,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sakura Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę inwestycyjną położoną w Pasłęku przy ul. Dworcowej. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł75,70 m² 5 746,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu komfortowe, słoneczne, gotowe do wprowadzenia, 4-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej i poszukiwanej lokalizacji przy ul. Konfederacji Dzikowskiej 14. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł189 m² 3 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wiosenna promocja! Zmiana ceny teraz 690 000,00 zł! Wyobraź sobie życie w eleganckim, nowoczesnym domu jednorodzinnym, usytuowanym w zielonej i spokojnej okolicy Niwka, tuż nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł58,74 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 350 zł78,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.78,70m2 w miejscowości Brwinów 30 km od Warszawy. Miejscowość doskonale skomunikowana ze stolicą.Ok.3 km od trasy S8. Do stolicy można również.

Szczegóły ogłoszenia

11,98 zł/m²217 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek zlokalizowany w Żorach przy ul. Dworcowej 33, na działce o numerze geodezyjnym 2715/84.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł5 314 m² 18,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 53,14 arów, położona w miejscowości Kobylnica Ruska. Działka znajduje się przy drodze głównej, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,80 m² 6 181,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Kępna usytuowane na drugim piętrze w zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie jest bezczynszowe, ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 35m2 w klimatycznej kamienicy przy ul. Henryka Siemiradzkiego w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł380 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Pragniesz zamieszkać pięknie, komfortowo i poszukujesz dla siebie oraz Twoich najbliższych tymczasowego domu w topowej lokalizacji pod Warszawą? 380 m2 nieruchomość na wynajem z aż.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 159 m² 348,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie działki budowlane : pow. 11,55 ar nr: 100/6 pow. 20,04 ar nr: 100/5 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Chodkiewicza, boczna" ślepa" ulica od ul. Nawojowskiej. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł80 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 80 m2 na II piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni około 1 ara.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 605 zł31,91 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji to IV kwartał 2026 roku. Pełna oferta mieszkań od kawalerek po 4 pokoje. inwestycja oddalona.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł68,42 m² 7 600,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze przy ul. Kiepury. Mieszkanie posadowione na 3 piętrze w 4-ro piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł13 400 m² 48,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inewstycyjna w Wałbrzychu Działka inwestycyjna o powierzchni 13 400 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczenie działki: cmentarz- (czyli nie inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:810 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w miejscowości Śródlesie gm. Juchnowiec Kościelny pow. Białostocki. Nieruchomość znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

460 680 zł4 188 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż gm.WĄGROWIEC, PRZYSIEKA Przedstawiam ofertę sprzedaży działki gruntu o pow. 4188m 2 położona w Przysiece w gm. Wągrowiec. Grunt zlokalizowany nie cale 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

35,71 zł/m²140 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal użytkowy 4 pomieszczenia, każde z osobną łazienką lub 4 kawalerki (na życzenie i po uzgodnieniu będą montowane aneksy kuchenne) zapraszamy Przedmiotem najmu jest duży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

35,98 zł/m²31,96 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchni w budynku dworca pkp Rzeszów Główny przy ul. Plac Dworcowy 1. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł750 m² 3 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nieruchomość z charakterem i swoją niepowtarzalną historią. Na sprzedaż przestronny i reprezentacyjny budynek o łącznej powierzchni ok. 750m2, położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 400 m² 20,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki o łącznej powierzchni 3 400 m2 znajdujące się w miejscowości Strugi Krzywickie, gmina Siennica, powiat miński. działka nr 37 - powierzchnia 1700 m wymiary ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,27 m² 4 674,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe 2 pokoje w zielonej części Sosnowca | 53,27 m | 2 duże piwnice | świetna lokalizacja To mieszkanie idealnie łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze w bloku o powierzchni 50m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

102,90 zł/m²72,79 m² 7 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny lokal biurowy w prestiżowym ovo Wrocław | Centrum | Parking Do wynajęcia elegancki, nowoczesny lokal biurowy o powierzchni użytkowej 72,79 m2 zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł85,72 m² 2 216,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,72 m2 , położone na I piętrze w kamienicy. Jasne pokoje zapewniające swobodę ruchu. Mieszkanie zostało funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł10 904 m² 40,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ze stawem - Anielin Swędowski - 10 904 m 2 Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Anielin Swędowski. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 100 zł997 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera lub inwestora. NA sprzedaż: 9 sąsiadujących ze sobą działek, w pierwszej lini zalewu karnin. Dz. nr: 370/14, 370/15, 370/16, 370/17, 370/18, 370/19, 370/20, 370/21,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81 m² 12 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 m²

Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł108 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie | 3 pokoje | 108 m | duży taras z widokiem na zieleń | miejsce w garażu | budynek z recepcją Opis budynku i mieszkania Nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Są miejsca, do których nie przyjeżdża się tylko na chwilę. Są takie, do których chce się wracać. Ten dom w Zawoi to właśnie taka przestrzeń u podnóża Babiej Góry, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł158,59 m² 7 245,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Szukasz domu, który jest gotowy, funkcjonalny i bez dodatkowych nakładów? Ta nieruchomość w Jantarze to świeże budownictwo, przemyślany układ i rosnąca wartość dzięki rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pokojowe mieszkanie 50m przy ul. Marchołta, niedaleko Galerii Serenada. Lokalizacja Budynek położony jest przy ulicy Marchołta - dzielnica Prądnik Czerwony. Świetny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł78 m² 8 064,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezczynszowy Segment w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 /.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61 m² 12 540,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | ul. Prymasa 1000-lecia, os. Prymasa, rzeszów Lokalizacja Osiedle Prymasa to jedno z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40,09 m² 18 583,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2