Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja w Łambinowicach. Lokal powstał z połączenia dwóch niezależnych mieszkań o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

13,81 zł/m²69,61 m² 961 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia lokale użytkowe w budynku Dworca Żabi Róg o pow. 69,61 m2. Informacje na temat.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł199,50 m² 9 974,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:858 m²

Dom premium W osowiczach | fotowoltaika | piękna działka | gotowy do wprowadzenia Szukasz domu, który łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 006 600 zł10 033 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1,0033 ha w Rembelszczyźnie. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

210 000 zł836 m² 251,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wójt Gminy Trzebownisko Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U z 2026r., poz. 399 tj. ), oraz Uchwały Nr.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,40 m² 12 896,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji pod numerem: łukasz Pych   Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Ursusie Niedźwiadek położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 80ych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł26,99 m² 32 604,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywny Apartament 50m od Plaży Lividus (apartpark), świnoujście Jeżeli szukasz idealnego miejsca na własny azyl nad morzem lub bezpiecznej inwestycji mam przyjemność zaprezentować nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

53,91 zł/m²70,49 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronny lokal o łącznej powierzchni 70.49 m2 z bezpośrednim dostępem do prywatnego ogródka o pow. 26.60m2. Lokal usytuowany jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł197,15 m² 9 125,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 045 m²

Jeśli szukasz domu, który łączy nowoczesne technologie, wysoki komfort życia, dużą przestrzeń i bliskość natury, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł960 m² 4 998,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestronnej, nietuzinkowej willi, która stanie się Twoim azylem lub doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu? Ta wyjątkowa oferta z pewnością Cię zaintryguje. Przedstawiamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz topowego lokalu W andrychowie pod usługi, handel, biuro Z możliwością rozbudowy ? dobrze trafiłeś ;) atuty: budynek ocieplony W układzie szeregowym przy ulicy krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 300 m² 180,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Marczycach przy Zalewie Sosnówka wiosenna obniżka ceny! Na sprzedaż oferuję urokliwą działkę budowlaną położoną we wsi Marczyce, w gminie Podgórzyn - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 482 m² 80,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż w Szaflarach. Nr dz. 5356/2, szaflary gmina Szaflary, powiat nowotarski. Wymiary: - szerokość - średnio ok. 7 m, - długość - ok. 340 m. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe Z garażem, położone w słupsku przy ul. Ogrodowej (osiedle zamknięte) na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł39,74 m² 1 635,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Gozdnica, lokal użytkowy o powierzchni ok 39,74 m2, dwa pokoje, cena 65 000 zł, sprzedam. Sprzedam lokal usługowo-handlowy z możliwością przekształcenia na mieszkanie, w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł44,30 m² 13 544 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 44,30 m , w Krakowie przy ul.Widok w dzielnicy Grzegórzki/Dąbie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 292 426 zł86,74 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,74 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 700 000 zł385 m² 7 012,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z rynku pierwotnego, położony w samym centrum Karsiborza w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji regionu. Nieruchomość znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł152 m² 4 013,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

>nowoczesne I energooszczędne domy W zabudowie bliźniaczej < nowe aleksandrowo> polecamy Państwu nowoczesne, komfortowe i energooszczędne jednorodzinne domy parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł180 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność zaprezentować segment w Zamieniu, azyl na granicy Ursynowa. Szukasz idealnego balansu między dynamiką miasta a spokojem własnego ogrodu który stanowi doskonałą alternatywę.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł73,36 m² 11 995,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Józefa Piłsudskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 464 m² 88,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Proponujemy Państwu niezwykle atrakcyjnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1464 m w miejscowości Wrzeście, oddalonej zaledwie 9 km od Słupska. Jest to teren przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

7 692 000 zł6 410 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomość niezabudowana przeznaczona pod zabudowę usługowo-produkcyjną na terenie miasta wrocław obiekty usługowe, handel hurtowy/detaliczny, budynki biurowo-usługowe, hale.

Szczegóły ogłoszenia

651 040 zł4 069 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budow. u podnóża gór Złotych i Bialskich Działka budowlana w kształcie prostokąta (+ widoczny na mapce pas dojazdowy) o łącznej powierzchni 4069m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 500 zł52,50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa - przedmieścia łańcuta! Wyłącznie w biurze Res Nieruchomości oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł100 m² 17 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Sopot - przestronne mieszkanie blisko plaży, idealne jako inwestycja i miejsce do życia. Marzysz o przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł52 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania usytuowanego na II p. w bloku - miasto Chojnów. Lokal o powierzchni 52 m2, gotowy do zamieszkania! Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję wykończone w dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy przy kultowej ul. Chmielnej 35. czynsz administracyjny 350 zł Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł4 663 m² 211,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna | Borowa | 4 700 m | Doskonała Lokalizacja przy Trasie Wrocław Warszawa Lokalizacja: borowa, trasa Wrocław Warszawa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł157 m² 6 681,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Niepowtarzalna oferta dom 5 pokoi, w Łomiankach Dolnych. Dom w stanie developerskim o podwyższonym standardzie. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

521 zł115,85 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pomieszczenia usytuowane w budynku magazynowym, położonym w pobliżu dworca i torów kolejowych o pow. 115,85 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł78,28 m² 11 752,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe, zadbane i ciche 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,28 m , położone na II piętrze w bloku na wrocławskich Pilczycach, przy ul. Rękodzielniczej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł115,30 m² 1 821,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: w lokalu może funkcjonować hurtownia, sprzedaż wysyłkowa, magazyn, gabinet, biuro lub studio. Przyziemie: dwa duże przestrzenie użytkowe możliwość ich wykorzystania na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 850 m² 35,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia nowy obiekt biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł81 m² 24 567,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 81 m - Stary Żoliborz, ul. Sarbiewskiego 2. Oferujemy Państwu unikatowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane na tuż przy Teatrze Komedia!.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102,75 m² 4 369,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszknie,ścisłe centrum, lubań, potencjał na 2 mieszkania. To nie jest zwykłe mieszkanie, to gotowy scenariusz na zysk! Wgn Nieruchomości rekomenduje do kupna lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

100 660 zł1 438 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

948/2 Kruhel Pawłosiowski Jarosław. Do sprzedania działka o pow. 14,38 a z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny ( z 2017r). Nieruchomość posiada regularny.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 299 m² 265,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 1299m2 | bardzo dobra lokalizacja | czempiń ul. Czereśniowa | warunki zabudowy | nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

257 400 zł1 287 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6839 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1287m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł1 245 m² 30,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 1245 m , zlokalizowana w miejscowości Góra, (gmina Miedźna , województwo śląskie). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 270 m² 281,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka siedliskowa położona w przepięknym miejscu Borzęcina Małego w trzeciej linii zabudowy od ulicy Trakt Królewski z widokiem na las, media przy drodze gminnej ok 60.