Nieruchomości

239 129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

618 000 zł45 m² 14 622,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z 2022 roku, położone w ścisłym centrum, tuż obok Galerii Grodowej i Centrum Kultury. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł26,60 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Centrum. Mieszkanie o powierzchni 26,6 m 2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34,45 m² 17 387,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m , położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 000 zł112 187 m² 410,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka przemysłowo-usługowa pod Wrocławiem! Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w Kamieńcu Wrocławskim, o powierzchni ponad 11,2 ha. Działka jest zlokalizowana około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł1 713 m² 875,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w centrum Zgorzelca idealna pod zabudowę wielorodzinną! Zgorzelec, ul. Daszyńskiego | 1 713 m | mpzp zabudowa do 5 kondygnacji opis oferty: na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł170 m² 3 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom na dużej działce Polecamy Państwu do sprzedaży wolnostojący dom w stanie surowym. Nieruchomość wybudowana w miejscowości Niepołomice na działce o powierzchni 6,3 ar. Do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 770 000 zł177,27 m² 9 984,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania bliźniak oznaczone jako lokal M2 na działce o powierzchni 500 m w miejscowości Dawidy Bankowe przy ul. Miklaszewskiego 15. Lokal M2 w budynku D1

Szczegóły ogłoszenia

615 490 zł50,45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,45 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 010 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Informacje o działce Działka budowlana, uzbrojona całkowicie, o powierzchni 1010 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka w kształcie zbliżonym.

Szczegóły ogłoszenia

18 864 zł1 518,40 m² 12,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną halę o powierzchni 1518,4 m2 i wysokości 7,8 m 2, idealną pod działalność magazynową, produkcyjną, usługowa lub handlową. Obiekt położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 420 m² 105,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka budowlana 1420 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,30 m2 usytuowane na IV piętrze niskiego bloku z płyty po termoizolacji na Os. Widok. Mieszkanie z balkonem o dwustronnej ekspozycji okien.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł6 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję ewentualnie swojego miejsca na ziemi. Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną w miejscowości Bednary tuż przy trasie Żyrardów - Skierniewice.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 17 arów zlokalizowana w miejscowości Masłomiąca gm. Michałowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach: 31.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Idzikowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²11 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie użytkowe w budynku biurowo-usługowym przy ulicy 1 Maja. Budynek odnowiony, parking, teren ogrodzony. Lokal o powierzchni 11m2 usytuowany jest na parterze. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 408 zł84,04 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralna Inwestycja: zaledwie 14 mieszkań w całym budynku wolne pozostało już tylko to jedno! Szukasz nieruchomości, która nie jest częścią wielkiego, anonimowego osiedla? Prezentujemy ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 000 zł1 546,72 m² 7 758,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Budynek typu loft! Przytulny czteropiętrowy budynek typu loft o funkcji usługowo-mieszkalnej o łącznej powierzchni 2939,52 m2, w tym: - powierzchnia użytkowa wynosi 2194,71 m2 - -.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Marzysz o własnym domu? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Przy zakupie tej nieruchomości kupujący nie ponosi żadnej prowizji. Dodatkowo, oferujemy bezpłatne wsparcie w zakresie usług.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł74,30 m² 7 200,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim, usytuowanego przy ul. Zgody w Tarnowie. Ta przestronna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł171,90 m² 7 556,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł164 m² 7 865,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

NA sprzedaż energooszczędny dom - wolnostojący z dwoma niezależnymi mieszkaniami - Bór, skarżysko-Kamienna! Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł360 m² 5 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:543 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 215 m na działce 543 m , położony przy spokojnej, ślepej uliczce w Ursusie. To nieruchomość stworzona dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł94,38 m² 7 724,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment środkowy, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 94,38m2 na działce o powierzchni ok. 225m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł110 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywny Penthouse z Tarasem na Dachu Wymarzone Miejsce tuż przy Parku Skaryszewskim! Z wielką przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę wynajmu luksusowego, zupełnie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł52,10 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Praga Południe, ul. Pisarka 4 Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 240 zł809 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w Lublinie - czechów/górki Czechowskie, przy ul. kpt. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł15 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:850 zł

Wynajmę pokój (15m2) dla jednej osoby w mieszkaniu 4- pokojowym( 3 pokoje zajmują studenci). Pokój umeblowany: łóżko, biurko, krzesło, szafa, komoda. Do dyspozycji wspólna łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł50,60 m² 19 466,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania Apartament w Triton Park, grójecka 194, osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł156,30 m² 4 926,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Na sprzedaż dom w Komornikach idealny pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż wolnostojący dom z lat 80-tych, położony w doskonałej lokalizacji w Komornikach, zaledwie 30.

Szczegóły ogłoszenia

1,84 zł/m²19 000 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu Myjni Wagonów Towarowych w Kluczborku. Myjnia zlokalizowana przy ul. Karola Miarki 26 przy linii kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł76,90 m² 11 053,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecamy Państwu kameralną inwestycję na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Na inwestycji trwają ostatnie prace, spodziewamy się, że niedługo mieszkania będą miały pozwolenie na użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 352 zł48,37 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowalne w miejscowości Nowa Jastrząbka, gm. Lisia Góra idealne zarówno pod budowę domu, jak i jako inwestycja. Łączna powierzchnia: 78 ar (7 800 m ).

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, jeszcze nie zamieszkiwane mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa, na Apartamenty Zamkowe II, przy ul. Kopisto 11. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie w zadbanej kamienicy, idealnie nadające się również na biuro, kancelarię, na sprzedaż komfortowe, rozkładowe mieszkanie położone w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 735 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łubiankach obrzeża Sokołowa Podlaskiego o powierzchni 1735 m2. 5 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 28x62 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 160 zł39,44 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,44 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł509 m² 1 196,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z eleganckim sąsiedztwem apartamentowców. Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji - pomiędzy morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Powierzchnia działki: 509 m2, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł64,90 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na cenionym Osiedlu Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, osób szukających wygodnej.