Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

300 000 zł3 004 m² 99,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka n. rzeką Bug - lokalizacja Osłowo gm. Mielnik ( podlaskie ) - pow. 3000 m2 - media : prąd przy działce - kształt : prostokąt szer. ok 33/91m - ukształtowanie płaska ,zejście nad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 884 zł45,73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w trakcie realizacji przy ul. Wyścigowej to doskonałe miejsce dla osób, które cenią komfort nowoczesnego budownictwa i szybki dojazd do centrum. Położenie osiedla oraz rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 145 980 zł104,18 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

oraz 2% podatku pcc! B2 -104 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/ 1 p./lok. 1 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana w trakcie podziału na przedmieściach Kościerzyny! lokalizacja: kościerzyna-Wybudowanie -.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł134 m² 30 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy penthouse z tarasem w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 133,83 m znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 375 m² 855,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna wraz z domem 200 m2 zlokalizowana w Tychach przy ulicy Mikołowskiej 238 , położona 5 min od centrum Tychów , Mikołowa oraz 20 min od Katowic - droga krajowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł215 m² 13 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy dom , kupujący nie płaci podatku pcc Budynek o podwyższonym standardzie w prestiżowej lokalizacji Krakowa, wola Justowska. Dom z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł30 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, nowoczesny apartament z widokiem na panoramę miasta english description below - please do not hesitate to contact us Ten stylowy apartament z jedną sypialnią, położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł73,03 m² 7 380,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, już gotowe mieszkanie o powierzchni 73,03 m , położone na parterze w domu w zabudowie bliźniaczej, w urokliwej i spokojnej części Rudnej Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 851 zł39,23 m² 11 135,64 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

276 420 zł2 457 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 981 zł28,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²60 m² 2 460 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

lokal biurowo-usługowy - z możliwością mieszkania, ok.60 m2 * STARÓWKA TORUŃ *bezczynszowe Mieszkanie znajduje się w centrum przy ul. Rynek Staromiejski, na II piętrze budynku (oficyna,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł737 m² 746,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 737 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 675 zł60,89 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Firma pt Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokale mieszkalne w stanie deweloperskim o powierzchniach: 60,89; 60,95; m kw w cenie 7500 zł za m kw w miejscowości Wągrowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 836 zł52,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Budynek posiada 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 978 zł64,69 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,69 m , położone w nowoczesnym budynku w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 033 m² 3 388,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 285 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł48,35 m² 18 386,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,35 m , położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 200 m² 104,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 1200 m położone w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną w pobliżu. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

195 900 zł2 400 m² 81,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki w miejscowości Kozłówka, gm. Kamionka, położone ok. 11km od centrum Lubartowa, o powierzchni około 20-30a. Działki przeznaczone pod zabudwę zagrodową. Do wyboru 1.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - zakup za pośrednictwem biura - zapraszamy Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy wyjątkowe działki położone przy ulicy Bugajskiej w Zatorze (obręb 9). Zator.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pniewy,wielkopolskie

650 000 zł140,83 m² 4 615,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Dom Gotowy do zamieszkania Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140,83 m , położony na działce 519 m w spokojnej części Pniew. Nieruchomość znajduje się na prywatnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,08 m² 14 977,39 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na osiedlu dewelopera Temar przy ul. Kleczkowskiej na Śródmieściu. Nowy budynek z 2018 roku, boczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł550 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 568 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny + 2 hale magazynowo-produkcyjne Korytków, gm. Turek | powiat turecki | woj. wielkopolskie Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Klonowo

Klonowo,warmińsko-mazurskie

495 000 zł92 m² 5 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Jeśli jesteś zwolennikiem spokoju, bezpośredniego kontaktu z naturą, w otoczeniu jezior, lasów i łąk a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do pobliskich miasta to.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 700 m² 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: działka budowlana Lokalizacja: lisowice Powierzchnia: 1 700 m2 największe zalety! niezbędne media w drodze dobry dojazd do Legnicy i Lubina, łatwy wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł43 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

43 m , które robią robotę 3 pokoje, ogromny balkon, natura i miejsce parkingowe w cenie Nie każde 43 m daje radę pomieścić 3 pokoje. Tutaj się udało i to z głową.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł57,60 m² 19 704,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Żoliborz. 3 pokoje Kamienica 1930. Winda. 3m sufit Są adresy, które robią robotę same. A są takie, którym trzeba tylko trochę pomóc. Tu masz jedno i drugie. Na sprzedaż 3 pokoje, 57,6.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wilczęta,warmińsko-mazurskie

895 000 zł117,71 m² 7 603,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 028 m²

Oferta: na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 117,71 m , posadowiony na dużej działce 3028 m . Dom jest w całości podpiwniczony, ma garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł38,31 m² 15 635,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Mieszkanie w aktulanej promocji do końca maja. Pełna oferta mieszkań bezpośrednio od dewelopera od 27 do 79m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu duże mieszkanie - 3 pokoje w kamienicy blisko Rynku Dębnickiego w Krakowie - ul. Bałuckiego. Na powierzchnię mieszkania 86 m2 składa się: 3 pokoje, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 100 000 zł230,50 m² 4 772,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący z pawilonem w okolicach Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się: - parter - przestronna kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na oranżerię,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w Centrum Miasta w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Inwestycja w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł41,90 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 maja! Odstępne: 1900 zł / miesiąc + media Kaucja: 2 500 zł Prowizja: 1900 zł netto Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesną technologię, komfort życia i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł32,79 m² 18 145,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wiktoryn budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku. Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.