Nieruchomości

239 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 900 zł1 149 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki z warunkami zabudowy nad Jeziorem Pakoskim - Broniewice, gm. Janikowo (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł56,49 m² 8 302,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wystartowała sprzedaż mieszkań z inwestycji Nowy Horyzont Słupsk. Zapoznaj się nowymi przestrzeniami dla siebie w świetnej lokalizacji. 0% prowizji dla kupującego! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53,38 m² 13 844,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *proponujemy Państwu do sprzedaży: - nowy - położony w doskonałej lokalizacji, z dala od ulicznego ruchu - idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

120 000 zł1 482 m² 80,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górska działka budowlana z aktualnym mpzp w sercu Kotliny Kłodzkiej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 850 zł47,39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł263,36 m² 3 565,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Niezwykłe widoki-dom na wzgórzu-płóczki górne Oferujemy na sprzedaż dom połączony z budyniem gospodarczym, który posadowiony jest na działce o powierzchni 3400m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

54,97 zł/m²20,23 m² 1 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal położony w biurowcu po remoncie znajdującym się blisko centrum miasta ale jednocześnie niedaleko dróg wylotowych. Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Klimatyzacja! 2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 614 m² 148,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1614 m2 | wz dom jednorodzinny Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni: 1614 m2. Dojazd do działki, drogą asfaltową. Położenie działki daje duże możliwości do zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

94,43 zł/m²41,30 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia gotowy lokal usługowy na wynajem w Centrum Handlowym Arkada w Warszawie w dzielnicy Powiśle ul. Solec. Lokal handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 506 m² 291,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękną, widokową działkę położoną w centrum Grajowa przy szkole, zaledwie 6 km od Wieliczki z bezpośrednim dojazdem drogą asfaltową. Działka w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,95 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Wschodniej potencjał i klimat w sercu Łodzi! Marzysz o przestrzeni, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta klimatyczna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł767 m² 3 389,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: lokal komercyjny nad rzeką narew Cena: 2 600 000 zł Powierzchnia działki: 5515 m Powierzchnia zabudowy: 767 m Prezentujemy Państwu unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł7 821 m² 19,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Agdom Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę w Chełmicy Dużej, powiat włocławski, gmina Fabianki, województwo kujawsko - pomorskie. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł44 m² 16 590,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na krakowskim Płaszowie przy ul. Wielickiej Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje, kuchnia umeblowana, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł106 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom bliźniak z ogrodem | Bestwina, ul. Bialska | 106 m | spokojna okolica Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 100 m (106 m całkowitej).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 000 zł105,71 m² 7 662,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania w Wieliczce 5 pok. Termin zakończenia: IV kwartał 2025 N20 Nieruchomości oferuje nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Na inwestycji znajdują się dwupoziomowe mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł143,20 m² 2 653,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

Połowa bliźniaka z garażem - stan surowy otwarty Mława, os. Marysieńka Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym, położona w Mławie na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł1 539 m² 2 988,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferta 0 % prowizji od kupującego! Kompleks produkcyjno-magazynowy 1514 m | działka 0,43 ha | strefa przemysłowa Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa położona w rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł550 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:937 m²

Dochodowa kamienica - Centrum Gołańczy - tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy znajdującej się w centrum m. Gołańcz (woj. wielkopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

23,81 zł/m²63 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy ul. Piastowska 27 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 63,48 m , zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej 27. Lokal przeznaczony do własnej aranżacji, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom wolnostojący , jednorodzinny , gotowy do zamieszkania! Zabrze Centrum ul.Jasna ( okolica kościoła św. Józefa ) Super lokalizacja , mnóstwo zieleni , blisko do lasu ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 114 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działki budowlane na Naletonem w Trzebiatkowej, gmina Tuchomie!.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł56,60 m² 7 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Możliwość zakupu przez osoby spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Niemcewicza w nowym budownictwie, na zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł30 259 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.009139, 21.139361 Baniocha, ul. Lipowa Numer ewidencyjny 396/5 Media Woda i kanalizacja - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 275 zł53,34 m² 15 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł522,50 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:98 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż. Szczecin, stare Miasto, ul. Osiek 9. Wyjątkowa kamienica położona w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Szczecina, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

88,13 zł/m²89,16 m² 7 858 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Zdjęcia Z oferowanego biura to nie są zdjęcia poglądowe! preferowana długość najmu min 12 miesięcy czynsz łączny z opłatami 10 976 pln netto+vat Powierzchnia netto: 89,16.

Szczegóły ogłoszenia

53 951 zł2 062 m² 26,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia magazyny o łącznej powierzchni 2062m2 na parterze w Gliwicach Nieruchomość składa się z lokalu o powierzchni około 1537m2 oraz antresoli o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł128 m² 7 179,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom w zielonej okolicy Kosów k. Nadarzyna Na sprzedaż oferujemy połowę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej, zielonej części Kosowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł47 m² 14 021,28 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Tadeusza Manteuffla budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku. Winda do piętra 8. Rok budowy: 1987.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 398 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlan-rolna w Aleksandrii II gm. Konopiska przy ulicy asfaltowej. Powierzchnia 6400mkw., szerokoścć 24mb. Wodociąg, gazociąg) i energia elektryczna przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

391 720 zł5 596 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Nądnia, w gminie Zbąszyń, w spokojnej okolicy, w pobliżu Jeziora Zbąszyńskiego. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

131 500 zł1 400 m² 93,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 1400 m2 , idealną pod budowę domu, zlokalizowaną w malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Banie

Banie,zachodniopomorskie

220 000 zł2 735 m² 80,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana nr195 obręb Banie 1 * 2735 m2 > 1074m2 budowlana lub pod inwestycje > 1661 m2 działka rolna riiib * Media > skrzynka elektryczna przy działce >woda oraz Kanalizacja ok 10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 552 zł33,84 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ustawne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku przy ul. Pięknej w Dominowie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,60 m² 12 528,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność3 pokoje | 2025 rok | klimatyzacja | duży balkon | winda | gotowe do wejścia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł70,40 m² 5 539,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,40 m , położone na parterze wraz z garażem w spokojnej dzielnicy Zamość w Pile. To trzypokojowe mieszkanie zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

4 990 000 zł500 m² 9 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę inwestycyjną o funkcji hotelowo-rekreacyjnej, malowniczo położoną nad morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno w cieszącym.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł2 980 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-