Nieruchomości

239 811 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

670 000 zł70 000 m² 9,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zespół działek rolnych o łącznej powierzchni 7ha, położny około 1 km od Jeziora Solińskiego. - chrewt, gmina Czarna, powiat bieszczadzki - malowniczo usytuowany teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł92,30 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł111,82 m² 6 429,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Zapraszamy do zapoznania się z kameralnym osiedlem 32 lokali w zabudowie szeregowej ( w każdym z budynków 4 lokale) , zlokalizowanym w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł1 348,30 m² 4 071,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja z Potencjałem Pawilon Usługowo-Handlowy w Centrum Osiedla Wkrótce w ofercie idealna propozycja dla Inwestora! Lokalizacja: centrum dużego osiedla w atrakcyjnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

460 000 zł64 m² 7 188 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal usługowo - biurowy usytuowany na parterze w budynku wielopiętrowym na ul. Próchnika. Lokal o powierzchni całkowitej 64 m2 składa się z: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł36,50 m² 25 479,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament o powierzchni 36,5 m2 - komfort i styl w najlepszym wydaniu! Lokalizacja: ul. Sienna Grobla to miejsce, które łączy wszystko, co najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł87 m² 8 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bardzo ładnie zaaranżowane, słoneczne, przestronne mieszkanie, gotowe do zakupu. Istnieje możliwość 7- dniowej rezerwacji. Inwestycja zlokalizowana jest w Bojanie, w malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 406 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki rolno-budowlane niezabudowane o powierzchni łącznej 0,8607 ha, o numerach ewidencyjnych 1228/5 i 1228/6, które zgodnie z (mpzp) Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł1 004 m² 223,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 10,04 a w Chorągwicy - idealne miejsce na Twój wymarzony dom Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10,04 ara, położona w Chorągwicy, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 926 m² 254,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum: - najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowa i mieszkaniowa wielorodzinna, - z licznymi miejscami parkingowymi na terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż świetnie przemyślana nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej - przy ul. Ujejskiej. Szukasz gotowego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł57,77 m² 8 568,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Katowice Dąb ul. Akacjowa - 58 m2, 3 pokoje z balkonem blisko scc! przy parku śląskim! cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - 3 pokojowego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł36,55 m² 10 342 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Stawu.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38,54 m² 15 153,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z 2020 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,10 m² 10 997,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Dąbrowskiego. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł48,11 m² 60,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MB Estates prezentuje komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy Mariana Domagały 33h Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m , zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł172 m² 5 581,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usługowo-mieszkalny Z witryną | legionowo | ul. Warszawska Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-mieszkalny położony przy ulicy Warszawskiej w Legionowie. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł35,50 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw., stanowiące odrębną nieruchomość, bezczynszowe, położone na pierwszym piętrze w bloku w Czarnej Dolnej, w gminie Czarna,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Sprawdź tę ofertę! Lokalizacja: ścisłe centrum Szczecina zamknięte osiedle, tylko 2 minuty od Galaxy. W pobliżu sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni ok 34 m2 położoną na drugim piętrze niskiego budynku w Śródmieściu w okolicy targu Nad rzeczka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

97 900 zł1 100 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rekreacyjne zlokalizowane w miejscowości Orzyny (gmina Dźwierzuty), położone w sercu malowniczych Mazur. Szczegóły nieruchomości W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł52,82 m² 43,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w dzielnicy podmiejskiej Witomino to jedna z najbardziej zalesionych dzielnic Gdyni położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Mieszkanie przeznaczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. 3-pokojowe mieszkanie | 48,20 m | 11 piętro | balkon | Toruń ul. Łyskowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 370 750 zł1 635 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 1635 m , położoną w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy ul. Patriotów, w dzielnicy Falenica (wawer),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 400 zł58,90 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna architektura, całościowo zagospodarowane osiedle i przystępna cena. Pełna infrastruktura w okolicy i bardzo wygodna komunikacja miejska. Inwestycja zapewnia: - ścieżki zdrowia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł559 m² 2 146,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną numer 1572 o powierzchni 559 m2 przy ulicy Małopolskiej 29 w Gdyni obręb Wielki Kack. Działka zabudowana jest starym budynkiem/ garażem do.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł16,07 m² 7 405,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż garaż usytuowany w bryle budynku mieszkalnego, położonego przy ulicy Piłsudskiego we wrocławiu. Rewelacyjna - topowa lokalizacja - 500 metrów pieszo od nfm (narodowego Forum Muzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 3 - pokojowe o powierzchni 53,12 m na parterze z prywatnym ogrodem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł81,40 m² 7 346,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 462 m²

Bez prowizji biura nieruchomości! Idealny Dom Parterowy Z Dużą Działką i Klimatem Pojezierza. Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni całkowitej 81,4 m oraz użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46,5m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Staszica 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane na warszawskiej, bliskiej Woli. Na 37 mkw składa się przedpokój, jasna kuchnia, przechodni salon oraz sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł90 m² 2 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż murowany dom położony w miejscowości Niepla, w gminie Jasło, powiat jasielski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dogodnym dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

55 080 zł1 533 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Różanka, gm. Wiśniowa - dwie ładne działki w warunkami zabudowy o powierzchni 15,33 i 16,88 ara z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej; przez działki przebiega prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe 33 m Górzyskowo, ul. Skorupki Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w bloku na osiedlu Górzyskowo. Układ mieszkania: -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł289,13 m² 2 936,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Ładny lokal gastronomiczny 287 m2 w pełni wyposażony. Możliwość adaptacji pod inną działalność usługową. Na sprzedaż lokal komercyjny - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł27 m² 27 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Consilo oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na 4. piętrze czteropiętrowego apartamentowca z recepcją, ochroną, windą.

Szczegóły ogłoszenia

530 100 zł1 767 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej. Prezentowana nieruchomość o pow. 1767 m2, położona jest w miejscowości Kliniska Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł283 m² 3 848,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz wyjątkowej nieruchomości z duszą i charakterem? A przy tym, nie chcesz rezygnować z przestronnego i nowoczesnego wnętrza? Prezentujemy przepięknie odrestaurowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy powstają na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej. Bliskość lasu, możliwość odbywania długich.