Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

655 000 zł32,92 m² 19 896,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł68,62 m² 9 457,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 68,62 m | parter + ogródek aż 86,88 m świetnie nasłonecznione wyjście na ogródek z salonu i głównej sypialni prawdziwe przedłużenie przestrzeni salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł200 m² 8 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:667 m²

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Mamy przyjemność oferować piękny pensjonat w uroczej lokalizacji Międzywodzie, zaledwie 800 metrów od plaży Bałtyku. Pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł142,50 m² 29 824,56 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronny, klimatyzowany lokal o powierzchni 142,5 m , zlokalizowany na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 5 w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 490 000 zł922,91 m² 3 781,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,66 ha, zabudowaną budynkiem restauracji z 2 salami bankietowymi i antresolą o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł6 450 m² 1 550,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- grunt należy do terenów zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i zamieszkania zbiorowego. - powierzchnia: 6450m2 - Wysokość budynków nie może przekraczać 12m - Budynek mieszkalny wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł130 m² 47,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: funkcjonalna hala magazynowa - Wrocław, sołtysowice Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 130 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł1 613 m² 152,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1613 m2 w miejscowości Kopiska koło Jaktorowa w gminie Baranów. Działka jest płaska i równa o nieregularnym kształcie. Skrzynka energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł1 682 m² 796,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia rewelacyjnie usytuowanej działki w Centrum Inowrocławia przy ulicy Staszica. Działka budowlana z prawomocnym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł65,97 m² 2 576,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Główne atuty nieruchomości: w centrum miasta,wejście Z glównej ulicy,wysokie pomieszczenia ~3M,3 niezależne wejścia,możliwość podziału nieruchomości na 2 niezalezne lokale.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł62,20 m² 9 469,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Biuro jwg Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Gagarina w Toruniu, w bezpośrednim sąsiedztwie rektoratu umk. - informacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34,40 m² 55,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal położony w odrestaurowanej kamienicy - nowa elewacja, wymienione drzwi oraz okna, a także odnowione klatki schodowe. - lokal ok 34,4 m - położony na 1 piętrze - okna.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł59,61 m² 9 728,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 59.61 m , położone przy ul. Pomorskiej w Rumi (janowo) w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

7 568 zł473 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Obiekt magazynowo-przemysłowy 473 m2, koszalin Magazyn 473 m2 - w przemysłowej części Koszalina. W skład nieruchomości wchodzą: - magazyn: 473 m2 - łazienki do współużytkowania: 2 Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł947 m² 316,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna. Nieruchomość usytuowana jest na płaskim, łatwym do zagospodarowania terenie z dobrym utwardzonym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł5 153 m² 289,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 924 zł25,96 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Enklawa - inwestycja zlokalizowana w sercu Dobczyc przy ul. Turystycznej, to najlepszy adres w mieście. Miejsce sportu, rekreacji, oraz odpoczynku. W towarzystwie istniejącego parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł95,90 m² 39 624,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 520 zł10 114 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa doskonała inwestycja w okolicach Żabiej Woli! Lokalizacja z potencjałem tylko 7 km do centrum Żabiej Woli, szybki dojazd do S8! Idealna dla biznesu! Planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł68,35 m² 7 300,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie na parterze z własnym ogródkiem Rybnik Kłokocin. Oferowane mieszkanie znajduje się w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł749 m² 1 735,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Zielonych Wzgórzach z balkonem i zielenią za oknem. Szukasz miejsca, w którym naprawdę można poczuć się jak w domu? Mamy coś dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

337 500 zł1 350 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Świetna działka! Płaska, z łatwym, całorocznym dojazdem (asfaltowym), dobrze skomunikowana! Proponujemy Państwu działkę o średniej pow. (1350m2), w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł460 m² 2 717,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Strzelcach Krajeńskich, w powiecie strzelecko - drezdeneckim, w spokojnej i zacisznej okolicy sprzyjającej prowadzeniu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł904 m² 928,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kształtna działka budowlana w Sulejówek blisko lasu, świetna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezabudowanej działki położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 190 m, położony na dużej działce 1260 m w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Sochaczewa Chodaków. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł40,65 m² 8 339,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje W centrum miasta - 41 M2 atuty: - centrum miasta! - ogrzewanie miejskie! - nowe instalacje! - gotowe do zamieszkania! - osobne wejście! charakterystyka: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł5 300 m² 311,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 5300 m na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki. Świetna lokalizacja | Idealna pod inwestycję. Dostępne media. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5300.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł71,42 m² 4 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz dużego mieszkania w rozsądnej cenie? Tu masz aż 4 pokoje i 71 m w Lipsk idealne dla rodziny. Najważniejsze: 4 niezależne pokoje każdy ma swoją przestrzeń aż 71 m komfort.

Szczegóły ogłoszenia

58,89 zł/m²90 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 90m2 przy ulicy Sokolniczej 5 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

916 348 zł32 m² 28 635,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne dwupokojowe mieszkanie w cichej okolicy Rogowo. Apartament o pow. całkowitej 32 m2 , położony na 3 piętrze. W skład nieruchomości wchodzi : Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł47,70 m² 14 843 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł80,50 m² 27 316,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Połozenie: dom położony w cichej i przyjaznej części Górnego Sopotu- blisko przyrody i z dala od wielkomiejskiego zgiełku i gwaru, a jednocześnie blisko wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

895 500 zł8 955 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Tej nieruchomości nie znajdziesz w innym biurze. Poznaj ofertę działki położonej w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

31,20 zł/m²125 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w Galerii Mazurskiej w Ostródzie Lokalizacja: galeria Mazurska - największa galeria w centrum Ostródy, położona przy ruchliwej ulicy, blisko przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

784 981 zł37,93 m² 20 695,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Kawalerka w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

408 999 zł55 m² 7 436,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Chojny w Łodzi. Lokal zapewnia prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy pod działalność taką jak: szewc, punkt telefoniczny, serwis gsm, dorabianie kluczy, punkt napraw oraz inne działalności o podobnym profilu w Centrum Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²47,40 m² 2 844 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na parterze z witryną o pow. 47,4m2 w Dobrzewinie przy głównej trasie. Lokal znajduję się w nowoczesnym budynku o wyższym standardzie przy dużym natężeniu ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł89 m² 12 921,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni.