Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48,85 zł/m²17,81 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy/usługowy 17,81 m Kraków, ul. Opatkowicka 1 | Od zaraz! Małe biuro, duże możliwości przy jednej z najbardziej uczęszczanych tras w Małopolsce. Kompaktowy, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł80,42 m² 7 199,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Komfort | nowa iwestycja | twój dom pod lasem Prezentujemy Państwu projekt, który jest odpowiedzią na współczesne pragnienie powrotu do natury, bez rezygnacji z komfortu i nowoczesności. To.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni użytkowej 53m.kw. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w zadbanym budynku z 2000 roku, z alejkami.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

131 400 zł1 314 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży unikatowej działki widokowej w Krasiczynie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej z widokiem na malowniczą dolinę rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł97 m² 4 113,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny położony przy drodze asfaltowej w Tyczynie koło Rzeszowa. Nieruchomość dobrze sprawdzi się zarówno jako wygodny dom dla rodziny, jak i miejsce pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Morawczynie koło Ludźmierza. Działka B. Informacja o miejscowości: morawczyna jest to miejscowość w Gminie Nowy Targ. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł650 m² 2 753,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica po kapitalnym remoncie do własnej aranżacji w centrum Gorzowa. Budynek do adaptacji pod mieszkania,hotel,firmę itd Cena 2250zł.m2 + 23%vat DO NEGOCJACJI! Budynek trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł144,13 m² 5 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego domu w malowniczej części Małopolski, miejsca do zamieszkania na stałe lub domu weekendowego, to zobacz ofertę domu w malowniczej Świnnej Porębie w Beskidzie.

Szczegóły ogłoszenia

37,33 zł/m²75 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kontakt: agnieszka Paprocka tel.   Szanowni Państwo, dzisiaj mam przyjemność podzielić się z Państwem naszą nową oferta lokalu do wynajęcia. Polecam do najmu lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Dom wolnostojący - połajewo, idealny dla osób szukających ciszy, swojego miejsca z dala od zgiełku miasta, będąc nadal blisko centrum, z dostępem do szkoły, urzędów, restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł8 200 m² 67,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Karwodrzy, zaledwie 13 kilometrów od Tarnowa. Działka zabudowana wiatą rekreacyjną, w pełni ogrodzona, zagospodarowana, z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 025, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,60 m² 6 539,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - Trynek ul. Kilińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 252 100 zł1 318 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! flisy, ul. Flisacka Zapraszam do zakupu działki budowlanej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ok. pół domu - wydzielone mieszkanie o pow. 99,44m2 położone na parterze budynku ( 2 lokalowego ) 4pokoje , kuchnia , łazienka , kominek, taras z zejściem do ogrodu ( pow. gruntu do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł150,98 m² 4 967,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy bliźniacze na osiedlu Brzozowa Aleja w Strumieniu komfort, spokój i wygoda! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnych, parterowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,48 m² 14 553,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,48 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis; na sprzedaż niezwykle ustawne trzy-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim 4- kondygnacyjnym bloku z cegły. Położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł16 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem pokoje jednoosobowe ze wspólna kuchnią i 2 łazienkami w odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy. Łącznie w budynku oferujemy 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36,20 m² 8 149,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 36,20 m Osiedle Młodych, ul. Tuwima Białystok Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,20 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Młodych przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

556 500 zł1 855 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1855 m z Warunkami Zabudowy Stare Lipiny, ul. Poranek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1855 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponuje państwu kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł80 m² 14 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kraków-prądnik biały/ żabiniec Do sprzedaży 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie ok.80 m2 powierzchni całkowitej ( ok.68 m2 użytkowej) Blisko uczelni Rolniczej i Business Campus Opolska. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł98,50 m² 5 025,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze kamienicy w atrakcyjnej lokalizacji Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł243 m² 3 621,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kupujący-prowizja 0% Posiadamy w ofercie wyjątkowy budynek w Mikołowie Kamionce posadowiony na działce o powierzchni 650m2. Budynek posiada 3 kondygnacje na które składają się: poziom-1.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,90 m² 7 074,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna w Pepper House! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 890 zł41 m² 11 924,15 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł480 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 232 m²

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks wypoczynkowy położony w Jagniątkowie, w sercu lasu 8 domków z sauną, balią i zejściem do przerębla, w którym można morsować Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 109 m² 38,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Właśnie do sprzedaży trafia działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Mielnik, nad rzeką Bug. Powierzchnia działki: 3109 m2 Wymiary: 200 x 17 m Działka posiada wydane.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 050 m² 126,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o pow. 10,5 ara każda, położone w miejscowości Kłodawa, niedaleko jeziora Polnego. Działki z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,35 m² 12 226,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni nowy apartament w ofercie - komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, balkonem, garażem i poddaszem w Gdyni Chyloni. Idealne dla osób ceniących spokój, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 414 zł37,76 m² 11 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w Lublinie na osiedlu Koncertowe Wzgórze (dzielnica Czechów). Rynek pierwotny - mieszkanie w stanie deweloperskim w trakcie budowy. Budynek zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł4 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana blisko jeziora*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w malowniczej miejscowości Tobołowo, położonej w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł113,72 m² 6 814,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem, położony na kameralnym osiedlu w Dobrzykowicach (2 minuty od Wrocławia) idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 001 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o budowie własnego domu? Szukasz działki w spokojnej i cichej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do większych miast aglomeracji śląskiej?.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł660 m² 4 545,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:49

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość pod warszawą idealna na biznes - pensjonat, hostel, pokoje, kwatery pracownicze, imprezy okolicznościowe, warsztaty (duża sala). Aktualnie działający biznes - kwatery pracownicze.

Szczegóły ogłoszenia

67 600 zł2 600 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Niepołomice hala około 2600 m2. Proponowana powierzchnia około 2600 m2 jest już dostępna i gotowa do wynajmu od zaraz. Polecamy do najmu nowoczesną halę produkcyjno-magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

118,75 zł/m²16 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pomieszczenie biurowe 16m2 do wynajęcia w centrum Gdańska. Powierzchnia pokoju 16 m2. Dostępny od zaraz. Budynek całodobowo strzeżony, w dzień wstęp do budynku poprzez portiernię, nocą.