Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 800 000 zł35 000 m² 137,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowe gospodarstwo agroturystyczne Puszcza Białowieska | 3,5 ha | 5 budynków Pogorzelce, gmina Białowieża, powiat hajnowski. Miejsce, które trudno zapomnieć. Gospodarstwo położone jest 800.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł435,72 m² 1 491,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 104 m²

| nieruchomość z dużymi możliwościami! Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego położonego na dużej działce w spokojnej i zielonej części Koszęcina, przy ul. ks. Gąski.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o pow. 1000 m2, w Gniewniewicach Folwarcznych. Działka w kształcie kwadratu o wym. 31,5 m x 31,5 m. Dojazd drogą utwardzoną. Kupujący nabywa udziały.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł601 m² 1 613,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 512 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy o pow.601m2 za sklepem Dino przy ul. Kołobrzeskiej nr 10 w Białogardzie. Działka nr 76/2 - niezabudowana o pow. 488m2 i działki 75/ 4, 75/6.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,35 m² 4 590,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* oferta na wyłączność Biura 4 Kąty Nieruchomości * Atrakcyjna oferta sprzedaży: 3-pokojowego mieszkanie w Pakości idealne dla rodziny lub jako inwestycja ( np. pod wynajem). Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł2 904 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Sułowie - 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,04a, o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary 70m x 40m). Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł132,20 m² 13 993,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 132,2 mkw. (użytkowej 124,6 mkw.) zlokalizowany we wsi Żabieniec (gmina Piaseczno). Doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,41 m² 6 478,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu ofertę interesującego mieszkania, które jest urządzone w oryginalnym stylu i położone w zadbanym budynku z lat 50 XX wieku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż trzy działki budowlane znajdujące się w spokojnej okolicy (wschodnie Owczarki) gmina Grudziądz ulica Nasturcjowa 2 w sąsiedztwie lasu o powierzchni 1 900 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 393 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Gorzyca, gmina Lubin. Działka ma powierzchnię 53,93 ara. Działka nieuzbrojona- odległość do przyłączy gazu, prądu, wody i kanalizacji około.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł39,60 m² 1 414,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek pod zabudowę jednorodzinną cena 150 zł / M2 Polecamy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 w kompleksie 12 działek położonych w Gryficach nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 52 m . Lokal składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni z jadalnią oraz łazienki z wc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł72,95 m² 16 847,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy wykończone w 2024, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 24a (skrzyżowanie ul. Myśliwskiej i Piekarniczej), dzielnica Piecki-Migowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 862 zł26,23 m² 15 511,32 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł183,90 m² 3 474,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:632 m²

Komfortowy dom w Lidzbarku Welskim gotowy do zamieszkania - spokój, przestrzeń i komfort miejskich udogodnień. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 183,9m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł25,50 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Roboczej 37. Mieszkanie o pow. 25,5 m2 mieści się na 4 piętrze (budynek 5 piętrowy z windą). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł134,50 m² 7 427,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Wyjątkowy dom w sercu lasu blisko jezioro Wyobraź sobie poranek, kiedy budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na tarasie, patrząc na kołyszące się drzewa prywatnego lasu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 200 m² 408,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ma kształt prostokąta przeznaczona w mpzp pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe. Nowa droga umożliwia dojazd z 2 stron. Możliwość podziału na 3 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 000 zł125,79 m² 5 389,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W oborze w stanie deweloperskim, pow. 125,79 m 2 salon + 4 sypialnie Szereg środkowy położony na działce 2,3 ara. Na parterze znajduje się garaż, łazienka z wc, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

142 370 zł1 238 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? cena działki: 142.370 zł DODATKOWE INFORMACJE: - To działka budowlana o powierzchni 1238 m2, -Dostępne media: prąd i woda w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: rodzinne 3 pokoje w sercu Krowodrzy doskonała lokalizacja i budynek z cegły! Szukasz mieszkania, które łączy solidne budownictwo z topową lokalizacją? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł257 m² 9 728 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 257m2 m z ogródkiem o powierzchni ok 440m2 i garażem w Wawrze osiedle- las w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

411 060 zł1 581 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1581m , położona w miejscowości Zaborówek w gminie Leszno. Działka w odległości 18 km od granicy z Warszawą, czas dojazdu to około 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie magazynowe umiejscowione w wysokich suterenach z oknami, o łącznej powierzchni 200m2 bardzo blisko ul. Kożuchowskiej. Lokal znajduje się w wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Krupy

Krupy,zachodniopomorskie

32 000 zł3 289 m² 9,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w odległości 9 km od morza. Działka o powierzchni 3 289 mkw., w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 42 x 75 m, z dojazdem drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²31 m² 465 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia pomieszczenie nr 6 na parterze w budynku Dworca w m. Sątopy Samulewo o pow. 31.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł135 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Nowa cena 900.000 zł. Szukasz nieruchomości innej niż wszystkie? Doceniasz artystyczny charakter nieruchomości? Taka jest właśnie ta oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości.