Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

297 000 zł27,24 m² 10 903,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 6 mieszkań usługowych w Bobolinie - Nadmorska miejscowość blisko Uzdrowiska Dąbki! Oferujemy na sprzedaż 6 mieszkań usługowych w malowniczej miejscowości Bobolin, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł61,41 m² 40 709,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3-pokojowy w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 61.41 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

2 567 zł64,18 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Skoczylasa 19/1, wrocław Powierzchnia uż.: 64,18 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 40zł/m2 - Atuty nieruchomości - Dobra lokalizacja w pobliżu Skweru Andrzeja Kobla, - Możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 zł/m²36 m² 2 160 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokale na wynajem centrum Opola | 25 m i 2x36 m | winda, parking, media w cenie Do wynajęcia lokale użytkowe o powierzchni 25 m oraz dwa lokale 36 m, położone na 2. i 4.

Szczegóły ogłoszenia

399 004 zł1 278 m² 312,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działka z widokiem na Jezioro usytuowana w miejscowości Wicko (gm. Międzyzdroje) Działka na wzgórzu o powierzchni 1278 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł36 m² 19 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Lokum Vista | Walerego Sławka 13a Cena: 719 000 zł Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 36 m , zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł120 m² 3 332,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Nie przegap takiej okazji! hit cenowy - dom z dużą działką budowlaną, dużą stodołą i garażem na dwa auta oraz dojazdem z dwóch stron! Śleszowice k/ Suchej Beskidzkiej Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł48,70 m² 4 517,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji przy ul. Alei Wolności. Lokal wymaga remontu, co daje możliwość własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł74 m² 15 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Ursus, przy ulicy Herbu Oksza. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 74.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Szklarskiej Porębie Dolnej salon, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz balkon piwnica 10m2 ogrzewanie gazowe mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł450 m² 3 553,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferta 0% od kupującego! Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjną kamienicę w Centrum Częstochowy. Na parterze 5 mieszkań typu M2 (pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój), na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 084 m² 304,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy teren o łącznej powierzchni 1084 m, położony w malowniczej i spokojnej części Wielenia Zaobrzańskiego, tuż obok lasu i w niedalekiej odległości od jezior.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2. Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł44,60 m² 5 986,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w cichej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44.6m , położone w zielonej okolicy miasta Dąbrowa Górnicza.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł59,20 m² 6 706,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! mieszkanie 3-pokojowe do remontu - ulica zagórska, kielce Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,20 m , zlokalizowane na 3. piętrze w wieżowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł38,92 m² 12 821,17 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Panstwu do zakupu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,92m2. Mieszkanie usytowane jest w budynku A3 nowopowstającej inwestycji w samym centrum Katowic. Inwestycja obejmuje trzy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł5 765 m² 624,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Klaudyn, gmina Stare Babice, koło Izabelina - atrakcyjna działka pod budowę osiedla domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie wolnostojącej, w otoczeniu natury, niedaleko Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138,62 m² 3 599,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:351 m²

Nowość! dobra lokalizacja! kup stan surowy zamknięty Z przyłączami gazu! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w trojaku - segment skarajny prawy o powierzchni użytkowej 138,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł122,33 m² 7 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

~ wyłączność ~ Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w dzielnicy Piaskowa Góra. Takich miejsc jest naprawdę niewiele. To.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: piękna działka budowlana 1000 m Świniowice, gmina Tworóg Film z drona: Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

8 144 000 zł10 180 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka pod zabudowę osiedla Nieruchomości leży na terenie planu zagospodarowania przestrzennego który mówi: max intensywność zabudowy 0,6 max powierzchnia zabudowy 35% max.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 303 m²

Polecamy nieruchomość w miejscowości Osłowo, gmina Mielnik. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5303m2. Działka w kształcie trapezu zabudowana jest drewnianą stodołą.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 500 m² 192,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka położona w miejscowości Dys, w malowniczym rejonie Doliny Ciemięgi. Świetna propozycja dla osób posiadających ciekawy pomysł na biznes. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 522 m² 427,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowa o powierzchni 1522 m2 usytuowana w Otrębusach przy wkd. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego oznaczone symbolem U przeznaczone do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

4 227 850 €38 435 m² 110 €/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przemysłowe ponad 3 ha na sprzedaż! Zbywany obszar składa się z kompleksu działek budowlanych i ma powierzchnię ponad 3 ha ( 38 435 m2) Miejsce położenia zbywanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 310 750 zł52,43 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 138 zł48,39 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 362 m² 161,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki tuż przy infrastrukturze rekreacyjnej? Ta nieruchomość położona w Spytkowicach, zaledwie 200 metrów od wyciągu narciarskiego Spytkowice-Beskid, stanowi idealny kawałek ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł2 598,12 m² 3 075,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym na działce o powierzchni 5373 m . Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość przemysłowa zlokalizowana w Gdańsk, w dzielnicy Orunia.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł86,30 m² 4 403,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne i przestronne mieszkanie (86,3 m ) z własnym ogrodem - Dolna Grupa Szukasz spokoju, przestrzeni i własnego kawałka zieleni? To wyjątkowe mieszkanie w Dolnej Grupie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł180 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

001dw N Sącz os. Kochanowskiego, dom w zabudowie bliźniaczej na wynajem, pow. całkowita 180 m2, działka 3,26 ar, garaż. Cena: 3300 zł Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego biura,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł4 400 m² 35,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta i pełnej infrastrukturze w pobliżu ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 zł45 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Nalewki o powierzchni 45 m2 położone na 2 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2000 roku. Składa się z salonu, umeblowanego i wyposażonego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,50 m² 18 536,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 48,5 m2 znajdujące się przy ulicy Sosnowieckiej w Krakowie. * 3 piętro * idealne dla rodziny lub pod inwestycję * bez.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Okonek

Okonek,wielkopolskie

20 zł/m²149,47 m² 2 989 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

NA wynajem! Przedstawiam atrakcyjną ofertę pomieszczenia handlowo - usługowego o pow. 149,47 m2. Pomieszczenie zlokalizowane na III piętrze z dużymi witrynami od ulicy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 827 m² 546,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cena W dół- ogroma okazja inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1826 m , położona w Mszanie Dolnej przy ul. Krakowskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

II etap inwestycji - ostatnie wolne mieszkanie Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z narożnym, dużym ogródkiem idealnym miejscem do wypoczynku i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł810 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   oferta dostępna tylko W sdp nieruchomości Podstawowe informacje: działka budowlana przy ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

845 900 zł67,69 m² 12 496,68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3