Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21,50 €/m²289 m² 6 214 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy klasy A, idealnie skomunikowany. Wejście do budynku znajduje się bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Politechnika. W okolicy liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż apartament z rynku pierwotnego w kameralnym kompleksie położonym w spokojnej, zielonej części Kościeliska, z widokiem na Tatry i Giewont. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatnia kawalerka w inwestycji! tuż przy trójmiejskim parku krajobrazowym kawalerka gotowa do odbioru idealna na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²80 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany przy Placu Narutowicza 24 w Bełchatowie - w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych punktów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł26,09 m² 19 892,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najbardziej prestiżowa inwestycja w sercu miasta! Klimatyczne studio wykończone pod klucz. Lokalizacja: inwestycja noho, katowice, ul. Nadgórników 16. W zasięgu ręki wszelka infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 938 zł36,58 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup mieszkania bez prowizji i podatku pcc. Inwestycja jest gotowa, zapraszam na prezentację. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, przestronne, jasne mieszkanie 1-pokojowe w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Nowocześnie urządzona kawalerka w centrum przy ulicy Grochowej Przytulne, nowoczesne jedno pokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Centrum. Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł175 m² 26,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam skrajny szeregowiec, położony w Baranowie przy ul. Rubinowej. Dom zadbany, po gruntownym odświeżeniu, o funkcjonalnym rozkładzie. Na parterze znajduje się niezależna kuchnia, obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł15 m² 120 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowoczesne mieszkanie W centrum sopotu lokal: na wynajem 15 metrowe mieszkanie w Centrum Sopotu. Kawalerka wyposażona w sofę rozkładaną, szafę oraz w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gdańska Wrzeszczu górnym. Mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: kuchnia Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 696 850 zł145,52 m² 18 532,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy, wielopoziomowy apartament o całkowitej powierzchni sprzedaży 145,52 m . Inwestycja Royal Garden to synonim prestiżu, łączący nowoczesną architekturę z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Łukta

Łukta,warmińsko-mazurskie

850 000 zł342 m² 2 485,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż: hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem w Łukcie położona na dużej działce 14 388 m2. Cena za halę na działce 2500m2 wynosi 850 000 zł netto , cena za halę na działce 14 388.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m na wynajem - Gdynia Karwiny, ul. Makuszyńskiego Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł45 m² 13 178 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne mieszkanie z duszą, położone w pięknej przedwojennej kamienicy przy ul. Szczęśliwej na wrocławskich Krzykach. To miejsce, które od progu robi wrażenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł164,36 m² 7 179,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

1.180.000 zł / Segment skrajny/ 155,96m2 powierzchni użytkowej / 164,36m2 powierzchni całkowitej / działka 655m2 BASZKÓWKA, gmina Piaseczno, obok Głoskowa i Złotokłosu. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 366 m² 871,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Kościelisku o pow. 1366 m2 z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Kompletny projekt wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu o pow. 153.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 974 zł40,92 m² 16 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Proponuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie położone na os. Aleja Majowa w Gliwicach w bezpośrednim sąsiedztwie parku Starokozielskiego. Lokal o powierzchni 65,12 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu jar. Jest to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Torunia. Jest tam zarówno mnóstwo zieleni jak i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

85,11 zł/m²23,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal z przeznaczeniem biurowym/usługowym o powierzchni 23,5 m2 na III piętrze ( w kamienicy winda). Widok z okien na Plac Szczepański. Przeznaczenie wszystkich lokali.

Szczegóły ogłoszenia

66,13 zł/m²83,17 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne pomieszczenia biurowe znajdujące się w budynku na parterze z wejściem od ulicy w doskonałej lokalizacji z przynależnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł266 m² 7 330,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:409 m²

Kamienica, budynek handlowo-usługowy w centrum Buska-Zdroju o pow.użytkowej ok. 266m2, na działce o pow. 409m2. Budynek 2 kondygnacyjny, znajduje się w najlepszej możliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł26 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnej i funkcjonalnej kawalerki położonej w ścisłym centrum Bydgoszczy, w okolicy Placu Piastowskiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,70 m² 20 408,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Wygodna kawalerka w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł59,37 m² 5 373,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które kupuje się na już. I są takie, które dają coś znacznie więcej możliwość stworzenia przestrzeni dokładnie po swojemu. To właśnie jedno z nich. 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł63,57 m² 16 989,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe | bez pcc | w pełni wykończone | 63,57 m | ogródek | 2 miejsca postojowe | Zielonka Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63,57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,30 m² 16 786,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Światło, cisza i przytulny klimat! To pierwsze, co poczujesz po wejściu do tego mieszkania we Wrzeszczu Dolnym. Bardzo słoneczne 2 pokoje z balkonem idealne dla singla lub pary. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł68 m² 13 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie 68 m z dwoma balkonami | Mydlniki | garaż podziemny | spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: do wynajęcia nowe, piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 przy ulicy Fabryki "tewa" na warszawskim Mokotowie. Jest to oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²394 m² 5 713 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Adgar Plaza to kompleks budynków biurowych w standardzie klasy A. Zapewnia komfortowe warunki pracy oraz elastyczność aranżacji. Budynki umożliwiają dostęp do co-workingu Brain Embassy.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 044 m² 53,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Budowlano-rolna działka w gminie Żyrzyn przy ul. Partyzantów. Działka ma kształ trapezu i szerokość od drogi wynoszącą około 43m. Około 24ary to teren oznaczony symbolami mr (siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Tylko u Nas! Na sprzedaż: mieszkanie w kamienicy - centrum Świdnicy, 51 m , duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69,94 m² 7 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje na powierzchni prawie 70 m2 w niskim budynku, w otoczeniu sporej ilości zieleni i zabudowy jednorodzinnej. Zachęcam do poznania pozostałych atutów mieszkania. Znakomita propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja 30 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. Budziwojska opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54,36m2 - piętro: parter z 1,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal (od 20 lat prowadzony sklep spożywczy, ale doskonale nada się na gabinet lekarski, salon piękności, bądź prowadzenie cichej działalności biurowej) o powierzchni 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł3 853 m² 11,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3853 m Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dźbów przy ul. Przyjemnej Wymiary: 8x500 Media: prąd oraz woda Plan zagospodarowania przestrzennego: pas.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł149 m² 41,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

*****przestronny szereg dla rodziny lub pracowników ***** Do wynajęcia szereg w Bielanach Wrocławskich. Układ funkcjonalny lokalu: parter: - salon z wyjściem na ogród - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w pięknej spokojnej okolicy. Działka jest dla osób które potrzebują odpocząć i odetchnąć od zgiełku miast, w cieniu drzew, w spokojnej okolicy z małym sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 700 m² 81,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1600 m2, leży na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Do działki dochodzi woda, prąd i światłowód. Świetna lokalizacja w spokojnej, urokliwej okolicy,.