Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

330 000 zł90 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego budynku mieszkalnego, który znajduje się w spokojnej okolicy, blisko Jasła. To parterowy dom o powierzchni 90 m , idealny.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 800 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki o łącznej powierzchni 2800 m 2 zlokalizowanej w niezwykle cichym i spokojnym miejscu -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sandomierz,świętokrzyskie

535 000 zł115 m² 4 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Jeśli szukasz okazji inwestycyjnej blisko centrum Sandomierza lub domu dla 2-ch rodzin to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł37,45 m² 9 052,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Podjuchach w bardzo cichej okolicy. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

571 454 zł45,72 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m , położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji Złota Jabłonna przy ul. Złotej Renety. Idealne dla pary, singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 520 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wierzeja - gmina Duszniki - centrum wsi na sprzedaż - działka określona w księdze wieczystej jako zurbanizowane tereny niezabudowane - powierzchnia działki 1520 m2 - wymiary - szer. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł59 m² 7 694,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje dwa atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30,87 m² 6 478,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 1-pokojowe (z możliwością adaptacji dodatkowej sypialni) mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,87 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

281 200 zł28 m² 10 042,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu przy ulicy Franciszka Smółki. Mieszkanie składa się z półotwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł21 233 m² 94,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Będzinie w rejonie ul. Pokoju, oznaczoną geodezyjne jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 020 800 zł336 800 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Gmina Strzyżów, obręb Dobrzechów, ok. 34 ha gruntów rolnych Tylko u nas! Działka posiada dostęp do drogi gminnej (częściowo utwardzonej, następnie polnej Działka posiada bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 752 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna na Kaszubach w sąsiedztwie j. Trzebielsk. Na sprzedaż działka rekreacyjna w miejscowości Lipnica. Powierzchnia działki 1752m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 200 zł3 913 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny - Wągrowiec, berdychowo Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Wągrowcu przy ul. Grunwaldzkiej (osiedle Berdychowo) o łącznej powierzchni 3.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł189 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duże siedlisko okolice starej kiszewy atuty duża powierzchnia działki. dwa oddzielne domy oraz piękne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu. Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkania nadającego.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł42,60 m² 9 248,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł124,30 m² 5 953,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,3 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Armii Krajowej 8 w Ełku II piętro, ścisłe centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł578,72 m² 1 900,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do sprzedania willa z potencjałem zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów -luborzyca o pow. użytkowej 578,72m2. Dom położony na dużej działce o pow. 25 arów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50,70 m² 5 424,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 51 m w starej kamienicy - Szklarska Poręba, ul. Potokowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w urokliwej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,17 m² 14 215,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w sposób przemyślany i uniwersalny. Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości materiałów zachowa trwałość przez wiele lat,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł6 400 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o nr ewidencyjnym 274/1, położoną w malowniczej Grabownicy Starzeńskiej (powiat brzozowski). Nieruchomość o powierzchni 6190 m stanowi idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:109 m²

Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W tym momencie pełni funkcję sklepu. Wejście bezpośrednio z ulicy lub.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł144 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 (powierzchnia całkowita 144 m2) znajdujący się w Brzeziny Kolonia gm. Poczesna. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki w miejscowości Lubowo (działki w trakcie podziału): - 219/3 o powierzchni 3204 m2 (sprzedana), - 219/6 o powierzchni 3059 m2, - 219/7 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 100 m² 177,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1100 m2 w Lubnowie ok. 5 km od Obornik Śląskich i 20 od Wrocławia. Położona w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie domy o niskiej architekturze oraz las.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 569 m² 101,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości: nieruchomość gruntowa, zabudowana budynkiem garażowym, oznaczona geodezyjnie nr 150 o powierzchni 1569 m 2 położona w obrębie Ziębice Miasto, zachód, miasto:.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,26 m² 15 885,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

homfi ma przyjemność przedstawić komfortowe i jasne mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy ul. Taylora w Warszawie lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł13 400 m² 339,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy ofertę działki budowlanej z przeznaczeniem pod zabudowę przemysłową zlokalizowaną w Węgrzcach Wielkich. Podstawowe informacje O działce: - objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 882 zł54,58 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 449 000 zł120,79 m² 28 553,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartament z tarasem w inwestycji monument by noho Kraków W sercu Krakowa, w jednej z najbardziej ekskluzywnych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, powstał apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

11,11 zł/m²360 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem długoterminowy hala handlowo-usługowa 360 m Kamienna Góra Na wynajem przestronna hala handlowo-usługowa położona w doskonałej, widocznej lokalizacji przy ul. Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 348 zł44,28 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 992 zł44,24 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:23/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 900 zł58,85 m² 9 276,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1