Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł39 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 5/7 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

16,50 €/m²290 m² 4 785 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

112-metrowy budynek biurowy Atlas Tower zlokalizowany w okolicy pl. Zawiszy. Budynek oferuje nowoczesną przestrzeń biurową dla najemców. Doskonała lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł77 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż nieduży wolnostojący dom na pięknie położonej działce wielkości 323 m2 położonej przy ulicy Szczyglej na wrocławskim osiedlu kowale/zacisze. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 899 900 zł79,79 m² 23 811,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Potoki w unikalnej inwestycji Ogrody Potoki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł100,17 m² 6 389,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Planujesz skredytować to mieszkanie zadzwoń. To mieszkanie to gratka dla miłośników klasycznej architektury i otwartych przestrzeni. Jego sercem jest układ amfiladowy, tj. pokoje łączą się ze.

Szczegóły ogłoszenia

674 900 zł45 m² 14 997,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł950 m² 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław , Poświętne , ul. Michała Henryka Kamieńskiego - Osiedle Pod Platanami - mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 położone na 1 piętrze 4 piętrowego budynku przeznaczone do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem - Żory, centrum Wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł160 m² 1 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedwojenna perełka w malowniczych Jarkowicach | Dom z duszą do kapitalnego remontu | Idealny dla miłośnika dawnej architektury Są miejsca, które mają historię, klimat i duszę.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł48 m² 14 164,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń z balkonem. Mieszkanie po generalnym remoncie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu o wysokim standardzie, zbudowanego w 2022 roku, o powierzchni prawie 100 m , położonego na dużej działce, zaledwie 150 metrów od jeziora z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł104,30 m² 33,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5 pokoi ; atrakcyjny umeblowany lokal na Gocławiu; ogrodzona posesja, budynek w drugiej linii zabudowy - cicho! Mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku. Lokal wyposażony w rolety.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz pięknie wykończone, wyposażone oraz klimatyzowane mieszkanie z dwoma balkonami i przypisanymi miejscami postojowymi 100 m2 przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 007 zł46,80 m² 15 897,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wykończenie wnętrz Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł150 m² 23 327 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten adres mówi wszystko. jedyne takie mieszkanie nad samą Motławą! Apartament w samym Sercu Starego Miasta! Taras z widokiem na Motławę i panoramę miasta! *tylko U nas!*.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w zadbanym, siedmiopiętrowym bloku przy ul. Chodkiewicza w Raciborzu. Mieszkanie pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł50,51 m² 27 321,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50.51 m z ogródkiem o powierzchni 47.50 m położony w kameralnej willi miejskiej w sercu zielonego Mokotowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom w Stylu Rezydencji Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem usytuowany w kameralnym, spokojnym rejonie na monitorowanym, zamkniętym osiedlu. Idealny dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł42,67 m² 10 428,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie po cześciowym remoncie Na sprzedaż dwupokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 42,67 m , zlokalizowane na parterze w niskim, 4-piętrowym budynku z 1968 roku.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł322,40 m² 303,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. - mniszek, ul. Kossaka, ogrody Działkowe im. 100-lecia Agromet Unia w Grudziądzu Szukasz miejsca do wypoczynku blisko natury, z własnym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania, które łączy w sobie zalety miejskiego życia z komfortem posiadania własnej zielonej przestrzeni. To idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł84 m² 10 226,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Ostatni dom w gotowej inwestycji! Dzięki temu nie musicie zdawać się na wizualizacje tylko zobaczycie jak wyglądają faktyczne domy! I nie zapominajmy o ogrodzie mającym 233m2! Segment.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 903 m² 688,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 634 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kompleks nieruchomości składający się z budynków produkcyjno-biurowych oraz produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni około 2900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł37,72 m² 16 171,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Południu Krakowa - Ruczaj gotowe Funkcjonalne 2 pokoje dużym ogrodem 60m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,25 m² 12 677,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dostępne tylko u mnie | Bez prowizji ul. Toruńska | Targówek Na sprzedaż aktualnie 3 pokojowe mieszkanie do remontu, położone na Warszawskim Targówku. Lokal znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł4 472 m² 120,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, zlokalizowanej w Częstochowa przy ul. Hutników 36. Nr działki: 44, obręb 275.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71,40 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Prezentuję Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie położone w Mińsku Mazowieckim, przy ul. Warszawskiej 250/103. Powierzchnia 71,40 m2 II piętro 4 pokoje Balkon - tak Piwnica - tak opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 754 zł60,27 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle przy ul. Jaworowej i Zbożowej, inwestycja na Wyłączność tylko w Soho Realty Group! Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniowo-usługową w Wieliczce, realizowaną w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł42,62 m² 18 768,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Banacha w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z dobrym dostępem do infrastruktury, to ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie, które położone jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Spółdzielcze Własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego zlokalizowane na Piaskowej Górze przy ul. Dunikowskiego o powierzchni 45 m2 , spadające sie z 3 pokoi ( w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na północy Krakowa! Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na II piętrze II-piętrowego bloku przy ul. Białoprądnickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł62 m² 10 311,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1080

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Wrocławskim Nowym Dworze, przy ulicy Hiszpańskiej 41. Lokal o wielkości 62m2 znajduje się na 1 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł46,50 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 46,5 m | 2 pokoje | centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | przy strumyku Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 1. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł38,70 m² 7 364 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Centrum Krakowskich Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 38,7 m, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 893 zł63,09 m² 15 785,28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Borkowska | Kliny | 2 pok | eng | ua [oferta na wyłączność] Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 znajdującego się w dzielnicy Kliny przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł66,84 m² 24 685,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł65,40 m² 33 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pełen designu apartament W prestiżowej inwestycji Z tarasem Bliskość Starówki | Portier | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Unikatowa przestrzeń w kolorach.