Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 000 zł2 287 m² 78,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

MM Nieruchomości prezentuje częściowo zabudowaną działkę o powierzchni 2 287 m2 w miejscowości Olszak w gminie Świeszyno. Działka oddalona zaledwie 10 minut drogi autem od Koszalina!.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 376 m² 43,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu działkę na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy w malowniczych zakątkach województwa Wielkopolskiego. Nieruchomość składa się z trzech działek, które.

Szczegóły ogłoszenia

62,30 zł/m²191 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal do wynajęcia - Kraków, kazimierz ( ua ) Do wynajęcia lokal w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa w okolice ulicy Dajwór. To idealna przestrzeń dla restauracji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja W ścisłym centrum miasta mieszkanie W kamienicy, w rejonie dworca pkp I pks Mieszkanie o powierzchni około 65 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy do wynajęcia Ładna Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni ok. 80 m, położony w miejscowości Ładna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł64,90 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oficjalny partner sprzedaży - osiedle radosne Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola Dickensa w Gliwicach to.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 000 m² 19,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona na mapie numerem 254- b o powierzchni 3000 m2, blisko morza i jeziora Gardno. Działka zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł311 m² 4 019,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:513 m²

Sprzedam dom z wynajętymi wszystkimi lokalami > powierzchnia działki 513 m , całkowita domu 311 m > poziom 0 - 3 niezależne pokoje > poziom 1 i 2 - oddzielne 3-pokojowe mieszkania >.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| oferujemy Państwu na wynajem przestronny, w pełni wyposażony dom położony we wsi Zachełmna, u podnóża góry Chełm (603 m n.p.m.), w Beskidzie Makowskim. Budynek usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł105 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 105 mkw., zlokalizowany przy ul. Siennej w samym sercu Centralnego Obszaru Biznesu w dzielnicy Wola, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²25 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu powierzchni usługowej Łomianki przestrzeń dla branży beauty Do wynajęcia odnowiona powierzchnia usługowa na piętrze budynku przy ul. Warszawskiej w Łomiankach, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł23 883 m² 11,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki w Zabłudowie 23883m2 * pierwsza rolno budowlana 18428m2 wymiary: 77m x234m -prąd w drodze -dojazd drogą gminną utwardzoną -klasoużytki: ł IV-0,1481 psiv-0,078 psv-0,8186.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe | usługowe w nowym budynku, klasa A - Wzgórza Krzesławickie. Możliwy wynajem: 200 - 400 m - 1. piętro, 200 - 400 m - 2. piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

75 880 zł1 084 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki z warunkami zabudowy w Słupi pod Bralinem - blisko do wjazdu na S8 | łączna powierzchnia 2171 m2 kwadrat - Nieruchomości, kredyty, ubezpieczenia prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Niwy

Niwy,kujawsko-pomorskie

326 669 zł5 117 m² 63,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia: syndyk masy upadłości.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie willowe. Lokalizacja, która zachwyca Przedstawiamy Państwu niezwykłe mieszkanie 3-pokojowe położone przy spokojnej Alei Kasztanowej - w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 100 m² 153,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** studzianki ** blisko lasu ** tylko U nas *** Serdecznie zapraszam na prezentację działki z warunkami zabudowy, zlokalizowanej w Studziankach,gm. Wasilków, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Konieczki

Ełk,warmińsko-mazurskie

227 000 zł811 m² 279,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane jakich już zostało niewiele. Objęte planem miejscowym dwie nieruchomości o powierzchniach po 811m 2 , zlokalizowane na os.Konieczki, zaledwie 250 metrów od szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł90 m² 4 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Dom Z potencjałem blisko krosna świerzowa polska Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w zacisznej części Świerzowej Polskiej, tylko 7,5 km od centrum Krosna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Filice

Filice,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 200 m² 108 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działki budowlane w spokojnej okolicy Filice k. Działdowa Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Filice, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Chcesz poczuć się jak w domu będąc w mieszkaniu. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Andrychowie na os. Brzegi o pow. 99 m2 usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł595 m² 16 638,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 899 m²

Niepowtarzalny dom, położony w zielonej i kameralnej części Warszawy - w dzielnicy Wesoła. Dom został zaprojektowany jako prywatna, niezależna przestrzeń do życia, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł85,26 m² 16 420,36 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Strzegom,dolnośląskie

1 500 000 zł201 m² 7 462,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronny wolnostojący, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 201 m , zlokalizowany przy Alei Wojska Polskiego w Strzegomiu. Liczba pokoi: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 317 zł54,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,53m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł410 m² 10 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Nowy ośrodek wypoczynkowy w Kudowie-Zdrój u podnóża Góry Parkowej, składający się 5 całorocznych domków rekreacyjnych oraz dodatkowego domku administracyjnego. Opiekunem oferty jest:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł71,56 m² 10 327 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w "na Swoim " Prezentowane mieszkanie : Nowe ,gotowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem z oddzielną kuchnią - Pruszcz Gdański Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41 m² 15 365,85 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kraków Mistrzejowice os. Oświecenia Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko zieleni i z wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! nieruchomość: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

239 000 zł41,32 m² 5 784,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2, położone w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł122,52 m² 7 508,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Porosły. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,10 m² 13 615,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu dzielnicy czuby/węglinek! Mieszkanie idealne dla singla bądź młodego małżeństwa, duży balkon od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

474 900 zł30,90 m² 15 368,93 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna i jasna kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 9. piętrze w wysokim budynku na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Żabiance. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł91,27 m² 3 835 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Sprzedam dom w Tczewie ul. Wigury - osiedle prątnica. Przedmiotem sprzedaży jest: - piętro budynku wolnostojącego z 1925 roku, stanowiące odrębną, wydzieloną nieruchomość, jako lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł64,31 m² 17 384 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Sosnowieckiej. Jest wykończony w wysokim standardzie, funkcjonalny, w pełni wyposażony. Powierzchnia: 65 m Cena: 1 069 000 zł Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł85 m² 14 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu WYJĄTKOWY APARTAMENT 85 m2 W SERCU PIASECZNAZ.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:526 m²

Biuro akm nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Jesionowej w miejscowości Mareza (obrzeża Kwidzyna). Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 450 m² 54,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nad rzeką, dębnica Kaszubska, ul. Ks. Antoniego Kani, 79.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana z dostępem do rzeki Skotawa o powierzchni 1450 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł707 m² 1 386,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 499 m²

707 m pod apartamenty! Nowy obiekt na 1 ha. Agroturystyka Góry Dolny Śląsk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w malowniczym Rębiszowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , zlokalizowane przy ul. Zdunów w Krakowie (borek-Fałęcki). Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,60 m² 7 932,86 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,60 m , położone na 13 piętrze w 15 piętrowym budynku na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie ma bardzo praktyczny.