Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

794 276 zł59,72 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 638 zł45,66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2025r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,66m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (23,5m ), pokoju (9.2m ), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 200 m² 154,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości brzózki. Brzózki to niewielka wioska w gminie Nowe Warpno w powiecie polickim, w odległości 25 min drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m , zlokalizowany w Duchnicach , w gminie Ożarów Mazowiecki. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji z bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

79 700 zł897 m² 88,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Wyrzykach, gmina Piątnica o powierzchni 897m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Dojazd do działki stanowi droga.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 050 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane położone w Niewodnicy Nargilewskiej, gmina Juchnowiec Kościelny. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Butryny

Butryny,warmińsko-mazurskie

139 000 zł869 m² 159,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury działka wśród lasów Działka budowlana na osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej warmińskiej wsi Butryny. Działka o pow. 869 m2 ma kształt prostokąta 30,7x28m2, uzbrojona (woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł128 m² 9 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy bliźniak w stanie deweloperskim na Bezrzeczu. Do każdego lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe ( możliwość zrobienia wiaty, duża odległość między.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż dom z okresu międzywojennego w zabudowie bliźniaczej do remontu (powierzchnia mieszkalna ok. 120m2) położony w Jarocinie, parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

2-pokojowy lokal z klimatyzacją i widokiem na panoramę miasta o pow. 80m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim. Lokal znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Woźnawieś , gmina Rajgród. Lokalizacja: położenie w malowniczej, spokojnej okolicy , w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy spółdzielcze-własnościowe atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , po remoncie, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł56,70 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7m , położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z lat 60-tych w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość stanowi pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 832 zł39,52 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

794 820 zł6 114 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa Okazja! Duża Działka Budowlana w Miastku - Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 zł95 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża centrum Proponuje do wynajęcia halę o powierzchni 95m 2 położoną nieopodal Centrum. Lokal składa się z pomieszczenia magazynowego, biura wydzielonego na hali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²14 m² 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajem lokalu handlowo-biurowego w atrakcyjnej lokalizacji w Piotrkowie Trybunalskim Szukasz miejsca na swoją działalność? Prezentujemy atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 23.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Całoroczny dom w górach - Poręba Wielka / Koninki Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części regionu - w Koninkach, zaledwie około 1 godziny od Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61,23 m² 42,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość położona jest w cichej , zielonej okolicy co.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł705,12 m² 1 276,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana nieruchomość stanowi zabytkowy zespół pałacowo-parkowy, obecnie zaadaptowany na obiekt restauracyjno-hotelowy. Budynek został wybudowany w 1910roku i stanowił dwór dla ówczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł/m²1 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu powierzchnie 1,00 m2 na parterze w holu budynku dworca pkp w Lesznie z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 300 zł63,13 m² 14 799,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bronowice Mieszkanie gotowe do odbioru, dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 położone na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł7 575,84 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem przestronną powierzchni 7575,84 m2 i wysokości 7,8 m 2. Idealną pod działalność magazynową, produkcyjną, usługowa lub handlową. Całość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,68 m² 9 204,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie znajdziesz drugiej takiej oferty. Do sprzedania jasne, dwupiętrowe mieszkanie położone w sąsiedztwie centrum Andrychowa w bardzo kameralnej i cichej lokalizacji o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł330 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kcynia | lokal | 280m2 | hala sprzedażowa Oferuję na sprzedaż nieruchomość handlowo-magazynową w województwie kujawsko-pomorskim, w samym centrum miasta Kcyni. Budynek wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 500 zł36,11 m² 10 675,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony, dwa osobne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł49,18 m² 12 810,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Bądkowskiego, w spokojnej i zielonej części Gdańska , z dala od zgiełku centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł106 m² 7 453 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w rozszerzonym stanie deweloperskim z możliwością wykończenia. Bez prowizji i bez pcc Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w Bestwinie przy ul. Bialskiej.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł828 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w lesie ul. Spokojna | Ciekocino | 828 m pod dom lub domek letni od zakupu! Spokojna, zielona okolica w otoczeniu lasu, zaledwie kilka minut od Sasina i od morza.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 mieszkań w klimatycznej, świeżo wyremontowanej kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,38 m² 5 476,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta - Bydgoszcz, ul. Sobieskiego 2!.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,68 m² 11 869,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: mieszkanie na atrakcyjnym osiedlu zrealizowanym jako inwestycja Eurostylu pod nazwą nowy horyzont charakteryzującym sie kameralną zabudową budynków, w które wkomponowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł116 m² 7 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży parterowe energooszczędne domy o powierzchni 116m2 zlokalizowane na działkach o powierzchni około 750m2. W każdym domu znajdują się cztery pokoje, dwie łazienki, salon.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł66,39 m² 12 667,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Świetna okazja dla osób, które szukają nowego mieszkania z balkonem - w świetnej lokalizacji! Przy zakupie nie zapłacisz 2% podatku pcc - nawet jeśli posiadasz już jakąś nieruchomość!.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł97,10 m² 11 637,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97,1.

Szczegóły ogłoszenia

263 000 zł4 049 m² 64,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy bytowa lokalizacja Działki położone są w kaszubskiej wsi Grzmiąca, w powiecie bytowskim, w otulinie parku krajobrazowego Dolina Słupi. Wokół roztaczają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Malawa,podkarpackie

695 000 zł141,49 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Centrum Inwestycji Deweloperskich prezentuje inwestycję domów wolnostojących, zlokalizowaną w Malawie koło Rzeszowa. Osiedle składa się z dziesięciu domów o powierzchni 141,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56,29 m² 17 587,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w trakcie meblowania. Z ogromną radością prezentuję Wam jedyną taką nieruchomość na łódzkim rynku. Apartament urządzony pod klucz, w bardzo ekskluzywnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 575 m² 73,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1575 m , położona w miejscowości Waplewo-Osiedle. Teren płaski, idealny pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł112,38 m² 11 478,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament z tarasem 150 m Rzeszów, ul. Potokowa, staroniwa Poznaj wyjątkowy apartament, który łączy elegancję, przestrzeń i prestiżową lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł69,81 m² 11 316,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży gotowy, do wzięcia od zaraz, apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu atlantis prestige park we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską.