Nieruchomości

239 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

539 000 zł48,70 m² 11 067,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Poznań, ul. Andrzeja Łaskarza 2 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na 5. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 500 zł60,59 m² 8 590,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż gotowe na już, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,59 m2, usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł66,20 m² 13 141,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twój kawałek raju tuż przy Warszawie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia , posiada własny garaż oraz unikalny, kameralny ogród. Są apartamenty, które się ogląda i takie, które się kupuje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie - Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska. Na sprzedaż oferuję jasne, funkcjonalne mieszkanie położone tuż przy lesie, w spokojnej części Witomina. Lokal przechodzi obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | 40 m | balkon | parter | Koszalin ul. Sikorskiego Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku w Koszalinie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,66 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | Kępa Staromiejska | Osiedle zamknięte Polecam do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,66 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł61 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków - os. Młodych. Pięknie urządzone i słoneczne mieszkanie, częściowo umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

52 200 zł454 m² 114,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2 Dwie wyjątkowe działki rod Grodzisko w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim Twój prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 302 zł27,66 m² 20 437,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł40,20 m² 8 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 40,2 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Przyborowskiego 2 w Łodzi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł61,94 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61.94 m2 w nowej inwestycji przy ul. Fredry w dzielnicy Łagiewniki w Krakowie. Nieruchomość z trzema niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł45,13 m² 9 306,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie na Osiedlu Górnym Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego budynku wielorodzinnego, który powstaje w sercu osiedla Górnego - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł1 334 m² 3,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość stanowiąca własność Aleksandry Kopacz nieprowadzącej działalności gospodarczej w upadłości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł143 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lokalizacja: ścisłe centrum miasta z wszystkimi jego urokami. W pobliżu wszystko co niezbędne dożycia: sklepy, kawiarnie, restauracje, urzędy, teatry. Doskonała komunikacja: metro, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł50,60 m² 4 051,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

NA sprzedaż / Mieszkanie o pow. 50,6 m położone w miejscowości Pawłówek w Gminie Sicienko. To idealna propozycja dla osób marzących o życiu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia odświeżone (malowanie) mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,00 m2, na 6 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul Tramwajowej w Słupsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł240 m² 6 662,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Budynek w wysokim standardzie. Skoczów Harbutowice do sprzedaży obiekt o powierzchni 240m2 położony na działce o powierzchni 2624m2. Nieruchomość nadająca się na siedzibę firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł849 m² 94,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Kruszwica, ul. Łąkowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 849 m , położona w spokojnej i cichej części Kruszwica przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł34,24 m² 87,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty go przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja: ulica Rakowicka, ścisłe centrum miasta, w pobliżu wszystko, co ma do.

Szczegóły ogłoszenia

290 zł/m²40 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Biura Serwisowanego Q22 - Prywatne Pokoje od 1 do 30 Stanowisk Lokalizacja i Budynek Prestiżowy biurowiec Q22 zlokalizowany przy Al. Jana Pawła II 22, w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45,12 m² 10 749,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne, 2 pokojowe zadbane mieszkanie w ciekawym układzie. Mieszkanie położone przy ulicy Broniewskiego o powierzchni 45,12mkw ̨ znajdujące się na 3 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

236,67 zł/m²15 m² 3 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura serwisowane gotowe od zaraz | małe zespoły | all-inclusive dostępne moduły - pełne wyposażenie Biuro 121/122 - 15 m | 3 stanowiska 3 850 pln netto (4 735 pln brutto) Biuro 104 - 15 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:866 m²

Sułkowice - do sprzedania dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem, nie podpiwniczony. Dom o powierzchni całkowitej 180 m2 a użytkowej 150 m2 oddany do użytkowania w 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł550 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Stary Grunwald- przedwojenna , willa miejska do remontu w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja Nieruchomość położona przy jednej z ciekawszych ulic Starego Grunwaldu, w ok. ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²40 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biura serwisowane saska kępa | 1 100 pln/osobę | od zaraz 4 osoby: 4 400 pln netto/mc (wszystko w cenie + vat) koszty I moduły - Czynsz: 1 100 pln/osobę/mc - 4-osobowy: 4 400 pln - Dostępne: 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na lato 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pok. mieszkanie w samym centrum Warszawy. Na 48 m2 składają się: - salon ok. 15,80 m - kuchnia - 4,50 m - sypialnia 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

128,33 zł/m²30 m² 3 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: 3850 pln miesięcznie za biuro dla 3 osób Zabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszu Wszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich obowiązujący.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 300 m² 174,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

sprzedam dzialke 1300m.budowlana.cena.175m. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł79 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny i przestronny apartament z ogrodem i tarasem na Woli Justowskiej Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatnej przestrzeni do relaksu, a jednocześnie chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

10 035 zł351 m² 28,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana na terenie przemysłowym, dobrze skomunikowana z obwodnicą Trójmiasta i drogą S6. Na całkowitą powierzchnię 351 m2 składają się: część.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł49,44 m² 6 978,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz okazji, która zdarza się raz na kilka lat? Właśnie ją znalazłeś. Prezentujemy lokal M39 w prestiżowej Zielona Residence. W ramach specjalnej promocji obniżamy cenę o 45 000.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł20,30 m² 7 384,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu, pierwszej nieruchomości na start lub idealnego miejsca na małe biuro? Właśnie znalazłeś ofertę, która znika z rynku błyskawicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 484 zł38,43 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł67 m² 11 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Do sprzedania segment jednorodzinny w bliźniaku położony w zielonej i pięknej okolicy na osiedlu Kliny Borkowskie. Mieszkanie posiada 2 poziomy. Na pierwszym z nich (31,85m2) do.

Szczegóły ogłoszenia

376 000 zł57,80 m² 6 505,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,9 m , położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu (osiedle Warneńczyka) w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł23 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Dobrej 87, w sercu Mariensztatu. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, łącznie z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²20 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - od 1800 pln/os. miesięcznie przy umowie na rok / 2 000 zł netto/os przy umowie na czas nieokreślony Opłaty eksploatacyjne - wliczone Zabezpieczenie - minimum.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł62,95 m² 17 474,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cisza, ogród i przestrzeń dla rodziny - klimat domu w sercu Wrzeszcza Dolnego! To miejsce, w którym dziecko może bawić się w ogrodzie, a Ty odpoczywać na tarasie z dala od.