Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

680 000 zł33,83 m² 20 100,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: stylowa kawalerka 33,83 m Wrocław, grunwald | Balkon | Blok z windą | Idealna inwestycja Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73,12 m² 10 243,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz loggią, zlokalizowane w budynku J, w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł66,40 m² 10 677,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w budynku M , w inwestycji Sosnowy Zakątek II. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobroszyce,dolnośląskie

1 900 000 zł244,71 m² 7 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dzień otwarty sobota 25.03.2026 r od godziny 10.00-13.00 po uprzedniej rezerwacji. Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny z 2024 roku, położony na dużej, zagospodarowanej 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 900 000 zł244,71 m² 7 764,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kupujący nie płaci prowizj. Zapraszam do Dobroszyc na dzień otwarty w dniu 25.04.2026 r. w godzinach od 10.00-13.00 po uprzedniej rezerwacji. Na sprzedaż wyjątkowy nowoczesny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,50 m² 11 196,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,50 m, wzbogaconego o funkcjonalną antresolę. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł4 591 m² 14,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy położona w miejscowości Żuki, w gminie Tuczna, powiat bialski. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł57,30 m² 9 232,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 57m , położone w bloku przy ul. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. To świetna propozycja zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 996 zł40,28 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Osiedlu Dakar Karolina, przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie! Powierzchnia: 40,28 m2 Liczba pokoi: 2 Dodatkowa powierzchnia do odpoczynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 888 zł68,14 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Osiedlu Dakar Karolina, przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie! Powierzchnia: 68,14m2 Liczba pokoi: 3 Dodatkowa powierzchnia do odpoczynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 415 zł54,57 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z loggią na Osiedlu Dakar Karolina, przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie! Powierzchnia: 54,57 m2 Liczba pokoi: 3 Dodatkowa powierzchnia do odpoczynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

619 000 zł30 m² 20 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ventus Park ul. Piłsudskiego w Świnoujściu. Idealne rozwiązanie zarówno dla inwestorów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wolin,zachodniopomorskie

415 000 zł5 529 m² 75,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż działkę położoną w Wolinie. W sąsiedztwie działki znajduje się pralnia, świetne miejsce pod inwestycję. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

465 000 zł53,50 m² 8 691,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje przy Parku Zdrojowym | balkon | potencjał na 3 pokoje | 15 minut do morza Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 990 000 zł298 m² 13 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:922 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Pensjonat w Międzywodziu położony pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamińskim, jedynie 300 metrów od plaży, którą oddziela od miejscowości wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł63,94 m² 9 227,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na parterze w niskim bloku z 2008 roku. Bardzo atrakcyjna i lubiana lokalizacja Szczecina - Gumieńce, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,18 m² 10 891,24 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w naszym biurze Cena do negocjacji Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,18 mkw, położone przy ul. Krynickiej we Wrocławiu (krzyki - Gaj). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 131 zł75,72 m² 7 806,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. Pośredniej 41, na radomskim osiedlu Wośniki. Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 373 zł33,80 m² 7 880,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem na parterze, zlokalizowane przy ul. Pośredniej 41, na radomskim osiedlu Wośniki. Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 311 zł75,62 m² 7 806,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

625 000 zł93 m² 6 720,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Szanowni Państwo Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej. Boguszyce - zaledwie 5 km od Oleśnicy, 34 km od Wrocławia, blisko trasy S8. Kupujący nie płaci prowizji, a otrzymuje.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł22,60 m² 14 159,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 22,6 m , położoną we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. (Zakrzów) Idealna inwestycja lub mieszkanie na start -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł4 732 m² 94,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 4732 m Miodary Przestrzeń, cisza i zieleń w sąsiedztwie terenów chronionych Na sprzedaż oferowana jest duża, regularna działka o powierzchni 4732 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł520 m² 421,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Nowinach o powierzchni 520 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Wrocławia. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł168 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 168 m , położony w Nowinach, w cichej i kameralnej części miejscowości, z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Siechnicach na ul. Kościuszki , do drobnego wykończenia ,stan - do zamieszkania, 5 pokoi i duży salon z aneksem kuchennym podpiwniczony na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł68,05 m² 8 802,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 68,05 m | Piła - Osiedle Górne Na sprzedaż komfortowe i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 68,05 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł60,75 m² 6 255,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania umeblowanego o powierzchni 60,75 m2, położonego w Bielsku Podlaskim. Niewątpliwym atutem jest jego lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ełk,warmińsko-mazurskie

698 000 zł210 m² 3 323,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:884 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 180 m , zlokalizowany w spokojnej części Ełku przy ul. Śląskiej - na osiedlu Zatorze. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bez prowizji na sprzedaż, stan deweloperski- rzeszów, dzielnica budziwój, do sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł163,10 m² 4 598,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy o powierzchni użytkowej 114 m , realizowany na podstawie sprawdzonego projektu ,tosia duolit' (archeton) z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł164 m² 3 957,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferta domu 164M2, stan surowy zamknięty - 5km od centrum głogowa małopolskiego. Oferujemy do sprzedaży nowy dom o pow. użytkowej 164m2, wybudowany na działce 6.32a w gminie Głogów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł892 m² 459,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 892 m , położona w jednej z najbardziej klimatycznych i spokojnych części Świnoujście na wyspie Karsibór. - adres:.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł65,40 m² 9 938,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,4 m , które znajduje się w samym sercu miasta. Lokal położony jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł132,10 m² 6 729,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Nowoczesny standard, świetny układ pomieszczeń oraz doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Gdańska. Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132,1 m,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł40,21 m² 12 310,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m, położone na 1 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 619 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez