Nieruchomości

239 767 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

990 000 zł158,80 m² 6 234,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej położony w miejscowości Racławice Wielkie, gmina Kobierzyce. Powierzchnia użytkowa domu 152,8 m2, powierzchnia działki 300 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Mieszkanie po generalnym remoncie 3 lata temu. Okna pcv, na ścianach gładź, na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł130 m² 23 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 262 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą nieruchomości w pobliżu Nałęczowa - domu z basenem oraz komfortowego domku dla gości, usytuowanych na pięknej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł891 m² 125,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

[stylesheet-group="0"]{} body{margin:0;} button:-moz-focus-inner,input:-moz-focus-inner{border:0;padding:0;} html{-ms-text-size-adjust:100%;-webkit-text-size-adjust:100%;-webkit-tap-hi

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 479 000 zł463 m² 13 993,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Wyjątkowa inwestycja: dochodowa Stacja Kontroli Pojazdów z domem. Przedstawiam Państwu unikatową nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym, położoną na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z przepięknym widokiem na Zatokę Gdańską, park Europy, teatr Muzyczny, skwer Kościuszki. Usytuowane w samym centrum miasta Gdyni, przy Skwerze Kościuszki. Kawalerka z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

357 480 zł25,58 m² 13 974,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł399 m² 8 020,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:938 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż nieruchomość położona tuż przy plaży w nadmorskiej miejscowości Pobierowo. Idealna inwestycja zarówno do zamieszkania jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze sprzedażą 8 etapu osiedla Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni 135,59 m w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 920 zł78,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem i antresolą idealne dla Twojej rodziny! Marzysz o miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem, a życie rodzinne zyskuje nową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 191 140 zł69,56 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie nr 10, położone na II piętrze w prestiżowej, kameralnej inwestycji Apartamenty Podchorążych na Mokotowie. Nie jest to masowa inwestycja. To tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł44,30 m² 6 297,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m , położone na 1. piętrze przy ul. Skrzetuskiego. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,20 m² 10 249,27 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie Estaton prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku z windą z 2015r. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

106 560 zł888 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Położona w miejscowości Rumunki Skępskie działka o powierzchni 888 m to propozycja dla osób, które szukają równowagi między prywatnością a wygodnym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł85,80 m² 6 165,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Dzień dobry, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym położonego w Przylepie przy ul.Potokowej 25. Nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 roku, wyposażonym w windę i monitoring. To.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Elbląg

Elbląg,warmińsko-mazurskie

425 790 zł3 154 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta: działka budowlana o powierzchni 3154 mkw w Próchniku. Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w malowniczej dzielnicy Elbląga- próchnik. Opis nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł53,70 m² 5 026,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania - banie, centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,7 m zlokalizowane w ścisłym centrum Bani , na 1 piętrze. Do lokalu przynależy także piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 165 m² 1 030,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona, płaska działka w Pruszczu Gdańskim! lokalizacja: działka znajduje się w Pruszczu Gdańskim, przy jednej z bocznych uliczek na Osiedlu Wschód. Świetnie rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wysokoenergooszczędny o pow. 125 m | Miłosna | 7 min od Lubina Szukasz nowoczesnego, bezobsługowego domu, który łączy niskie koszty utrzymania, zdrowy mikroklimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł61,42 m² 19 537,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest ciche i funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze, zlokalizowane na Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej ( okna nie na ulicę).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:175 m²

Działka przy rynku - z budynkiem do remontu lub pod nową zabudowę! Budynek: powierzchnia: 160 m Powierzchnia działki: 175 m Kilka pomieszczeń do dowolnej aranżacji Możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł175,42 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, luksusowy apartament położony w prestiżowym kompleksie City Park -jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł209 m² 3 110,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z sauną + biznes! mieszkaj I zarabiaj! kwadrat prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Mroczeńu. W Mroczeniu znajduje się Zespół Szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł50,76 m² 1 970,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko u Nas na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ponad 50 m , położone w Boguszów-Gorce, w kamienicy na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch osobnych, jasnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł1 599 m² 405,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona w centrum wioski, z widokiem na wodę wraz z obszerną panoramą Kielna, działka pod dom nad jeziorem, 20 min od Gdyni. Pow. 1599 m2 z kompletem mediów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000.

Szczegóły ogłoszenia

65,69 zł/m²20,55 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia Augustów, ul. Kopernika 4 Powierzchnia: 20,55 m Dostępność: od zaraz Czynsz: 50,00 zł netto/m Lokalizacja i otoczenie: oferujemy do wynajęcia lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł91,10 m² 13 051,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 91,1 m (powierzchnia po podłodze ponad 100 m ), zlokalizowane w nowym budynku szeregowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję Państwu mieszkanie na Osiedlu Piastowskim , położone na 7. piętrze 10-piętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnię 55 m i składa się z dwóch przytulnych pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 078 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Płóczki Górne, w gminie Lwówek Śląski, znanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł3 100 m² 322,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną, mieszkalno-usługową, o pow. ok 3100 m2, położoną przy głównej ulicy (ul. Bukowska) w miejscowości Sierosław, w odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

447 120 zł48,60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Scyzoryk nieruchomości prezentuje 2 pokoje | 48,6 m | duży balkon | ślichowice | widok na górę | dyża piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł111 m² 17 117,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 111 m, położony w spokojnej części Żółwina, w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 900 m² 179,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka gruntu o powierzchni 29,35a położona w samych Krzeszowicach. Kształt działki nieregularny, zbliżony do kwadratu. Dojazd drogą asfaltową, media: sieć wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,34 m² 11 899,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51 m² 18 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Unikalne mieszkanie 51 M W sercu dębnik! 900 M od wawelu Z widokiem na zieleń! Lokalizacja, która sprzedaje się sama Dębniki, ul. Michała Bałuckiego! Marzysz o mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,97 m² 16 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnej części warszawskiego Ursusa. Powierzchnia 51,97 m obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł45 m² 14 889 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Mieszkanie gotowe owacyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł108,87 m² 11 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużą działką - Zawada, gm. Mstów (okolice Częstochowy) Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 108,87 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 159 m² 142,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z panoramicznym widokiem na Międzyodrze i Park Krajobrazowy Moczyły Na sprzedaż działka o powierzchni 3159 m położona w malowniczej miejscowości Moczyły (woj.