Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w miejscowości Piasek przy ul. Leśnej 1. Lokal znajduje się na 1 piętrze w prywatnym domu, co zapewnia spokojną, kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 828 m² 519,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę inwestycyjną o powierzchni 18,28 ara położoną w Opolu-Czarnowąsach. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł4 065 m² 319,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż teren o powierzchni 4065 m2, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w skład którego wchodzą 4 działki obok siebie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł30 m² 13 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2 przy ulicy Władysława Broniewskiego. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Baranówka jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

959 000 zł71 m² 13 507,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych części Kielce przy ul. Klonowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł135,40 m² 8 485,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

*** 0% prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji: listopad 2026 r. *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82 m2 (+15 m2 poddasza) położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186,82 m² 6 417,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Czy można połączyć prestiżową przestrzeń, ciszę natury i bliskość dynamicznie rozwijającego się miasta? Poznaj posiadłość przy ulicy Rzecznej w Aleksandrowie Łódzkim miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł76,25 m² 7 504,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 76,25 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 879 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 879 m , położona w miejscowości Zabijak przy ul. Śląskiej, w spokojnym i naturalnym otoczeniu lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,30 m² 6 627,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Lubin, os. Ustronie | 51,30 m Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,30 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Jasło

Jasło,podkarpackie

559 000 zł140 m² 3 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję - dom wolnostojący usytuowany w malowniczej lokalizacji w Jaśle. Nieruchomość ta, wybudowana w 1925 roku, zaskakuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe pod klucz do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 200 zł118 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni około 118m2 - świetna lokalizacja - Czuby, lublin. Lokal o przeznaczeniu handlowym oraz handlowo usługowym. Lokal narożny, dwa wejścia z ulicy oraz rampa z tyłu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 m² 20 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie Górny Mokotów | Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

12 870 000 zł26 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 2,6 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł213 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Odkryj niezwykłą ofertę - wyjątkowa posiadłość z potencjałem na sprzedaż, składająca się z dwóch domów posadowionych na przestronnej działce o powierzchni 3 300 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 140 000 zł25 700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna Wymiary 60 x 540 Działka znajduje się bezpośrednio przy trasie 718 oraz przy wjeździe na A2 Pruszków Działka z dużym potencjałem oraz z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

182,54 zł/m²63 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia wyjątkową, wysoką (ok. 4,5 m) powierzchnię handlową w najbardziej prestiżowym kompleksie biurowym w Warszawie. Jest to najwyższy budynek w Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł41 806 m² 9,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki mogą być twoje za 5985 zł miesięcznie! sprzedaż na raty bez banku! Działki można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. Działki rolne O łącznej pow. 4,1806.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł211 m² 2 037,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku magazynowo produkcyjnego, zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Olsztyńskiej 59. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 500 zł340 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy ofertę najmu przestronnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 340 m . Wysoka moc energetyczna umożliwia realizację produkcji ciężkiej, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 662 m² 198,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka numer 199/20. Powierzchnia działki wynosi 1 662m2. Płaskie ukształtowanie terenu. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej. Media przy granicy działki w drodze: -woda.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł7 800 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

6 900 000 zł I sprzedaż I 7800M2 I działka I ursynów I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Ursynowie, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,63 m² 11 106,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. 42 Pułku Piechoty, na osiedlu Nowa Wygoda, w nowoczesnym bloku z 2020 roku. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym, trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²61,13 m² 6 724 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny w Rzeszowie zlokalizowany w nowej prestiżowej inwestycji Olszynki Park. Lokal o dokładnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 200 zł67,28 m² 15 609,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowo remontowanej kamienicy przy ul. Gwarnej w Poznaniu, w budynku frontowym z początku XX wieku położonej w centrum Poznania. Kamienica podczas.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 000 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Działka o pow. 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy, położona na granicy Czernikowa, teren pagórkowaty; ładny krajobraz, cicha i spokojna okolica; przy działce las.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²65 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 65m2 zlokalizowanego w Sanoku na osiedlu Błonie. Adres lokalu: ul.

Szczegóły ogłoszenia

222 000 zł2 017 m² 110,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy na sprzedaż działkę w Pasłęku z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2017 m2. Nieruchomość położona w ciągu innych dziełek o oznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²74 m² 4 884 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura, które wyróżni Twoją firmę i zapewni zespołowi komfortową bazę w samym centrum Warszawy? Przy Al. Solidarności czeka na Ciebie wyjątkowa przestrzeń - 75 m w gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł74,50 m² 11 798,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Szkolnej na zamkniętym i kameralnym osiedlu. Mieszkanie parterowe z ogródkiem oraz dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 770 000 zł171,07 m² 10 346,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szukasz nowoczesnego domu w wysokim standardzie, z dużym ogrodem i garażem dwustanowiskowym? Skrajny Dom (oddzielny budynek z własną działką) w zabudowie szeregowe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł94,70 m² 8 870,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie w Orłowie | 94,7 m2 | 4 pokoje | Garaż | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,7 m2 położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł240 m² 7 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 647 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący wybudowany w 2008 r na działce 3647m2, położony w Rybniku przy ul.Granicznej. Posesja ogrodzona i wybrukowana. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł81 m² 14 679,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Są mieszkania, które są po prostu funkcjonalne. i są takie, które zostały stworzone z myślą o stylu życia. To właśnie jedno z nich. Już od pierwszego kroku czuć, że to.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł2 178 m² 183,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wydane warunki zabudowy na budowę 4 domów jednorodzinnych! Media na działce! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 21,78 ara , zlokalizowana w Łańcucie, przy ul. Kąty - tylko 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł326 m² 9 049,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom na zalesionej działce 1800 m, otoczonej sosnami i dębami, z nasłonecznionym miejscem idealnym na ogród lub strefę relaksu. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 903 zł25,59 m² 18 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł63,46 m² 7 296 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Okazja - nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł600 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferujemy na sprzedaż halę magazynowa o powierzchni ok. 600m2 położona w Gminie Nowogród Bobrzański. Hala posiada rampę oraz 2 wejścia przez bramę 2,70m szerokość x 2,60m wysokość.