Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 030 000 zł77 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni, którą można urządzić według własnej wizji, w dobrze skomunikowanej części Bemowa, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł74 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł165,70 m² 5 124 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowo-biurowy na parterze, wejście bezpośrednio z chodnika. Położony w ścisłym centrum miasta, przy ul. 3 maja, blisko pasażu przy ul. Hetmańskiej. Lokal z tradycją.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 808 zł3 906 m² 767,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3906 m2 - Suche, gm. Poronin około 100 m od górnej stacji wyciągu harenda. Działki położone na obszarze tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł93,20 m² 8 369,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ul. Hallera 4b w Olsztynie. Budynek z 2010r. Nieruchomość składa się z: - salonu 31,5m2, - sypialni 11,9m2, - kuchni 12,6m2, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Nowoczesne Centrum Handlowo-Usługowe oferta wynajmu powierzchni Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu powierzchni w nowoczesnym centrum handlowo-usługowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł41,21 m² 15 287,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kameralne osiedle gotowe do zamieszkania ujeścisko-łostowice Mieszkanie 2 pokojowe 41,29m z ogródkiem położone w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²668,90 m² 23 412 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piastowska 7, brzeg Powierzchnia użytkowa: 668,90 m2 Liczba pomieszczeń: 18 Grunt: dz. ewid. nr 313/1, 313/2, 313/3 o pow. 1 638 m2 Cena: 35,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Urokliwa posiadłość w Zapotoczu Górnym, gmina Czchów idealna na relaks i wypoczynek w otoczeniu natury Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Zapotocze.

Szczegóły ogłoszenia

95,32 zł/m²20,93 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 20,93 m2. Lokal mieści się na piątym piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 287 zł124,31 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Apartament 124 m2 z ogrodem Wola Justowska, ul. Pod Stokiem Odkryj nową definicję luksusu w najbardziej zielonej części Krakowa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł2 361 m² 60,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Droga gminna, media, plan miejscowy. # media W ulicy (woda miejska, prąd) - dzięki ich bliskości szybko i sprawnie dokonasz ich przyłącza. # dojazd gminną drogą gruntową - zawsze i o.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,90 m² 10 014,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, trójstronne Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Twoja Oaza Spokoju Szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym komfortem? Prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł690 m² 181,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowe Działki Budowlane w Kętach Podlesie (kobiernice dolne)twoje Miejsce wśród Natury! - działka nr 10 o pow. 690m2 cena 125 000 zł (181 zł/m2). Z radością prezentujemy nowo wydzielone.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł85 m² 2 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Uwaga nowa niższa cena.Przedmiotem sprzedaży jest dom wymagający remontu , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Klesno w gminie Drezdenko w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zlokalizowana w miejscowości Biestrzynnik , w pobliżu wielu stawów. Planowana powierzchnia ok 1500m2 (działka B w trakcie podziału geodezyjnego). To właśnie w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł52,70 m² 11 859,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie blisko parku sołackiego inwestycja W topowej lokalizacji Polecam Państwu świetnie skomunikowane, 3-pkojowe mieszkanie na Sołaczu, na 3 pietrze bloku z lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł226 m² 4 862,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolny od zaraz dom wolnostojący z pokaźnym ogrodem. Dzielnica Zieliniec, ulica Górska 3. Obiekt przygotowywany pod kwatery pracownicze (standard: do wejścia) lub na własne cele mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł64,50 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne mieszkanie w samym centrum Gdyni, tuż przy Zatoce Gdańskiej, bulwarze Nadmorskim, teatrze Muzycznym czy Skwerze Kościuszki. Tak dogodna lokalizacja mieszkania w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł160 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 905 m²

Na sprzedaż jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie odnajdziesz spokój i cisze wśród natury. Od wiosny do jesieni codziennie będzie towarzyszył ci śpiew ptaków. Dodatkową atrakcją jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 424 zł49,24 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł53,40 m² 5 205,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze jednopiętrowej kamienicy w Bolesławcu, przy ul. Łokietka. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

99 000 zł12 081 m² 8,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren rolny 1,20 ha k./ Nowego Miasta Lubawskiego. - są to 4 działki częściowo ogrodzone. Bez Planu Miejscowego. - położone w ciekawym i urozmaiconym topograficznie terenie. Blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 443 zł63,87 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które łączy bliskość natury z miejską wygodą? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji w prestiżowej dzielnicy Kamienica. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł935 m² 128,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kamieńczyk atrakcyjna działka rekreacyjna na osiedlu domków letniskowych przy rzece Bug. Szukasz idealnego miejsca oddalonego od zgiełku miasta, gdzie każda chwila będzie okazją do głębokiego relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 720 m² 139,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje lokalizacja Działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną znajdujące się w miejscowości Wysiołek Luborzycki w gminie Kocmyrzów-Luborzyca. Ich numery ewidencyjne to.

Szczegóły ogłoszenia

228 285 zł1 691 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano- usługowa blisko lasu w Mikoszowej niedaleko Żarowa. Lokalizacja: miejscowość Mikoszowa. Działka znajduje się w spokojnej okolicy pośród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł5 196 m² 144,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową jeziora Działka położona w urokliwej miejscowości Płociczno, tuż koło malowniczego miasta Ełk, to miejsce, które z pewnością urzeka swoim urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka 4 3000 M2 - idealnie cicha I spokojna okolica! działka: na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4 300 m2 położona w Gniewinie. Okolica słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 736 zł54,48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w nowo powstającym bloku z windą osiedle ustronie w Lubinie położone na I piętrze w stanie deweloperskim o pow. 54,48 m2 Funkcjonalny układ pomieszczeń, wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

512 720 zł19,72 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 19,72 m2 zlokalizowane na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerką która znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł109,50 m² 14 054,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Przedstawiamy nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny zlokalizowany w urokliwej miejscowości Borów, zaledwie 22 km od Wrocławia. To propozycja idealna dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1936 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł594 m² 705,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, morzyczyn, os. Europejskie, ul. Portugalska. Działka położona w linii prostej ok. 100 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 zł111 m² 184,68 zł/m²

 

Piętro:34

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży apartamentu o pow. 111 m z ekspozycją południowo - zachodnią w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł29,60 m² 11 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

! 2 pokojowe mieszkanie 29,60M - okole! atuty: - aneks kuchenny! - ogrzewanie podłogowe w łazience! - potencjał aranżacyjny! - ogródek! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł48 m² 27 083,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 48.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł2 900 m² 124,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2900 m przy lesie - Czarne Błoto, blisko Torunia. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2900 m , położona w miejscowości Czarne Błoto,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 31 m2 składające się z salonu z wnęką, przedpokoju, dużej oddzielnej kuchni z oknem oraz łazienki z toaletą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mierzyn,zachodniopomorskie

370 000 zł1 067 m² 346,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Mierzynie o powierzchni 1067 m2, wjazd od strony południowej. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.