Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

840 000 zł85 m² 9 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

owa inwestycja w pólnocnej części Milanówka. Ekonomiczny i nowoczesny budynek o dwóch lokalach. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal wraz z przynależną działką ok 400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł35,50 m² 5 154,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na terenie zamkniętym. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

361 760 zł1 292 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki w Tanowie przy ul. Brzozowej w cichym i urokliwym miejscu, dla osób ceniących sobie spokój. Proponujemy kilka działek odpowiedni podzielonych o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł191 m² 6 806,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 399 m2 zabudowaną domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 143m2, w Rudzie Śląskiej - Halemba. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł65 540 m² 28,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zainwestować w miejsce z duszą, z dala od zgiełku miasta? Ta oferta to strzał w serce natury! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 6,554 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł829 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania jest działka budowlana we Wrocławiu na Swojczycach, działka nr 31/10. Działka ma powierzchnię 829 m2, jest usytuowana przy głównej drodze ul. Swojczycka 123a. Na działce są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

409 900 zł54,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

- ldealna propozycja pod biuro, kancelarię lub wynajem długoterminowy ze względu na prestiżową lokalizację i parter." OKAZJA! 3 pokoje | 54 m | centrum | Parter | parking | od zaraz Na.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł49,60 m² 13 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Nowa Huta, ul. Klasztorna - 2 poziomowe - 3 pokoje / 49,6m2 ( powierzchnia użytkowa ) + komórka lokatorska + ogrodzony duży parking / nowe budownictwo Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł313 m² 31 309,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Wyjątkowa propozycja! Takie oferty się po prostu nie zdarzają. Macie Państwo niezwykłą okazję, aby kupić nowy, świeżo postawiony dom jednorodzinny w nadmorskiej część Sopotu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł4 480 m² 41,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państu grunt w otoczeniu natury. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4480m2, wydane warunki zabudowy - położona w Gutowie, w gminie Zławieś.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 400 m² 39,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną ścianą lasu Twoja enklawa spokoju w Ostrownicy Wieś! Marzysz o domu, w którym jedynym sąsiadem z tyłu jest kojący szum drzew? Szukasz miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł51 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 3. piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji tuż przy Dworcu pkp Wrocław Nadodrze. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł47,29 m² 12 455,06 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,00 m , położone na 6. piętrze budynku, przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie (os. Pobitno).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł126 m² 7 896,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż jednokondygnacyjny dom wolnostojący, położony w miejscowości Przylep k.Zielonej Góry. Na powierzchni 102 m2 rozdysponowano salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż mieszkanie 55 m w klimatycznej kamienicy 2 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | piwnica | ul. J. Kochanowskiego 59a.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 424 m² 1 825,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Hala biurowo-magazynowa/produkcyjna na sprzedaż - Oborniki Śląskie Na sprzedaż funkcjonalna hala biurowo-magazynowa z częścią produkcyjną, zlokalizowana w Obornikach Śląskich. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 65m2, usytuowany w świeżo oddanym do użytku bloku z 2024 roku na Osiedlu Miła.

Szczegóły ogłoszenia

14 640 000 zł1 404 m² 10 427,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż hala magazynowa wysokiego składowania zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim, w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

4 966 920 zł298 m² 16 667,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż dochodowa kamienica usytuowana w mieście Bielsko-Biała, z dużym potencjałem inwestycyjnym, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 298 m2, wraz z działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł31,30 m² 16 134,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Grand Estates ma przyjemność zaoferować mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym - gotowe rozwiązanie dla osób szukających stabilnego dochodu z najmu. Gdańsk, wrzeszcz Dolny - ul.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom wolnostojący, stara Dąbrowa 3 pokoje, 90 m , działka 2800 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m , położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Tylko w biurze prospace! Zapraszamy do kupna rozkładowego, jasnego 3 pokojowego mieszkania o pow.63 m , położonego na 9 piętrze w wieżowcu przy ul.Lisiej,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł19 000 m² 24,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Siedlisko 1,9 ha z budynkiem mieszkalnym i stodołą w Ryglicach w powiecie tarnowskim. Na sprzedaż przedstawiam murowany, piętrowy dom o powierzchni ok. 120 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

90 000 zł2 257 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł148,36 m² 3 902,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż nowe domy w stanie surowym zamkniętym w Czarnym Borze przy ulicy Polnej - oferta na wyłączność Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:538 m²

Działka z wz i budynkiem gospodarczym w dzielnicy Zabłocie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 538 m2, położona w Tarnowie przy ul. Ludwika Zamenhofa.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Hale do wynajęcia w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna. To idealna propozycja dla firm poszukujących powierzchni magazynowej, logistycznej lub produkcyjnej w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł2 385 m² 413,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są nieruchomości, które trudno porównać z innymi. Ta działka to jedna z nich. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2385 m , położona w zielonej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stare Bielice,zachodniopomorskie

99 000 zł1 200 m² 82,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Stare Bielice, idealna dla osób ceniących spokojne otoczenie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Lubiąż, gm. Wołów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²204 m² 14 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Mint Property prezentuje na wynajem nowoczesny, w pełni wykończony lokal biurowy o powierzchni 204 m , zlokalizowany na 3. piętrze eleganckiego biurowca w dzielnicy Borek Fałęcki.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł133,17 m² 12 239,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:963 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwulokalowy dom położony na urokliwych Kuźnikach w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 963 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł60 159 m² 38,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością ogłaszam sprzedaż działki o imponującej powierzchni 60159 m2, zlokalizowanej w malowniczym otoczeniu w miejscowości Nowe Racibory. Ta wyjątkowa nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

43 400 zł6 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chcesz powiększyć swój areał ziemi? Prezentujemy działkę rolną o powierzchni 6200 m . Działka numer 467 (oznaczenie łv, łvi, w). Działka może zostać zakupiona razem z działkami.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na drugim piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -jasnej kuchni -pokoju otwartego na kuchnię -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 36 m , położona na 1. piętrze w klimatycznej kamienicy z 1936 roku przy ul. Dolnej 30a - w sercu warszawskiego Mokotowa. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, nowoczesne i zadbane mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na pograniczu Gumieniec i Warzymic (os. Harmonia). Komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta z kategorii zamieszkaj lub zarabiaj w topowej lokalizacji w Gdyni. Atuty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł153 m² 7 509,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

/ rezerwacja / na sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej, gdynia, ul. Miegonia. Widok na morze! dom Dom o powierzchni 153 m2 usytuowany na płaskiej, słonecznej działce od strony.

Szczegóły ogłoszenia

283 693 zł1 187 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu kapitalne działki w Sosnówce z widokiem na Kaplicę Świętej Anny. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze łączącej.