dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Stary Żoliborz

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

1 550 000 zł84 m² 18 343,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Sprzedaż wyłącznie bezpośrednia - pośrednikom dziękujemy. Lokal znajduje się w przedwojennym zabytkowym bloku przy ul. Dymińskiej 9 na 3 piętrze bez windy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potocka

Stary Żoliborz,Warszawa

6 700 zł83 m² 80,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Eleganckie 4-pokojowe mieszkanie na wynajem - Stary Żoliborz, ul. Potocka | 83 m | 4 pokoje | Garaż | Loggia | Wysoki standard Stylove Nieruchomości Butikowe Biuro Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 019 000 zł51 m² 19 980,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 400 zł100 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz, plac Wilsona. Dla Najemców bez zwierząt. Elektryczny kominek. Budynek z 2000 roku z windą. 98 mkw plus balkon! Cztery pokoje , oddzielna kuchnia, dwie łazienki, dwie szafy, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 400 zł100 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz, plac Wilsona. Jedno miejsce postojowe na terenie posesji W cenie! Dla Najemców bez zwierząt. Elektryczny kominek. Budynek z 2000 roku z windą. 98 mkw plus balkon! Cztery pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

2 190 zł24 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z balkonem przy ulicy Zajączka 23 na Żoliborzu. Nieruchomość: osiedle zamknięte. Mieszkanie o powierzchni 23,5 m2 znajduję się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 400 zł100 m² 44 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

995 000 zł43 m² 23 291,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

894 000 zł45 m² 19 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

890 000 zł47 m² 18 973 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opis nieruchomości krótko: stary Żoliborz, ul. Promyka 5, między Kępą Potocką i Parkiem Żeromskiego | mieszkanie o powierzchni 46,91 m | 3 pokoje + aneks kuchenny + łazienka + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze w przedwojennej kamiennicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie jest jasne i przestronne. Zarówno okna salonu, jak i sypialni wychodzą na cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śmiała

Żoliborz Oficerski,Warszawa

22 500 zł250 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:423 m²

Na wynajem dla firmy ceniącej kameralną atmosferę w świetnej lokalizacji - Żoliborz Oficerski przy Placu Słonecznym. Kamienica doskonale nadająca się na wszelką działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący na wynajem - Stary Żoliborz. Idealny na cele biurowe lub mieszkalne Do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

90 zł/m²55 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem unikatowy lokal biurowy o powierzchni 55 m , usytuowany na wysokim parterze zabytkowej willi z ogrodem w prestiżowej części Starego Żoliborza. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

3 400 000 zł133 m² 25 563,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się w kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z 1936 r. Cicha, spokojna okolica, nieskrępowany widok z okien, które wychodzą na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa kawalerka usytuowana w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 300 000 zł106 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie Z 3 sypialniami Garaż | Komórka lokatorska | Blisko metro i parki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Kłopot

Stary Żoliborz,Warszawa

3 200 zł27 m² 118,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka w Warszawie, z miejscem postojowym w podziemiu. Gotowa do Zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowej kawalerki o powierzchni 26,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 699 000 zł85 m² 19 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 84,9 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Żoliborzu - 4 minuty piechotą do placu inwalidów Lokal kwalifikuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

1 700 000 zł85 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy składające się z: - salonu 26 m2 - pokoju 20m2 - pokoju 16 m2 - dużej widnej kuchni (możliwość zaadaptowania na pokój) - widnej łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

820 000 zł46 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

938 200 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz Dolny,Warszawa

1 790 000 zł74 m² 24 091,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

1 790 000 zł I mieszkanie | 74,30 m2 I żoliborz I ul. Gwiaździsta Link do spaceru wirtualnego: przedmiotem sprzedaży jest bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 74,30 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Stary Żoliborz,Warszawa

580 000 zł29 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo pożądana lokalizacja Starego Żoliborza. Elegancka kamienica położona bezpośrednio przy Parku Żołnierzy " Żywiciela ", w sąsiedztwie Teatru Komedia. Cisza, spokój, otoczenie pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 zlokalizowane przy ul. Dymińskiej na Starym Żoliborzu. Lokal usytuowany na 6 piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 60-tych. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 964,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kawalerkę usytuowaną w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957