dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Osiedle Śródmieście Południowe

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

1 040 000 zł47,12 m² 22 071 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesność Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Koszykowej jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy. Tutaj każdy dzień zaczyna się kawą.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60,80 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście Południowe,Warszawa

120,46 zł/m²162 m² 19 515 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę lokalu użytkowego do wynajmu o powierzchni 162 m2 w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy. Lokal znajduje się w piwnicy, nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł24,45 m² 112,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 24,45 m2 przy Pl. Zbawiciela. Idealna dla singla. Bez prowizji! rozkład Powierzchnia mieszkania to 24,45 m2 na co składają się: pokój dzienny, kuchnia z oknem, hol, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal użytkowy Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy usytuowany w stuletniej kamienicy, przy Pl. Politechniki. Powierzchnia 120m, na trzech poziomach, aktualnie wynajęty. Wejście bezpośrednio z ulicy. Witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

21,50 €/m²607 m² 13 051 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:tak

Nowoczesny budynek biurowy klasy A, idealnie skomunikowany. Wejście do budynku znajduje się bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Politechnika. W okolicy liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Wspólna

Śródmieście Południowe,Warszawa

115,85 zł/m²94,52 m² 10 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śródmieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie |.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Plater

Śródmieście Południowe,Warszawa

104,37 zł/m²95,81 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

: krótko: śródmieście Południowe | Emilii Plater | Lokal biurowy - 95 m2 | 4 gabinety, kuchnia, toaleta, balkon | Idealny na reprezentacyjną siedzibę firmy | Świetna komunikacja : Dla kogo? Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Bracka

Śródmieście Południowe,Warszawa

765 000 zł39,65 m² 19 293,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 39,65 m2, mieszcący się w kamienicy z 1957 r., nieopodal Placu Trzech Krzyży, przy ulicy Brackiej. - 1 pokój ok.25 m2 - kucnia.

Szczegóły ogłoszenia

53 490 000 zł10 539 m² 5 075,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz stabilnego gotowca inwestycyjnego, chcesz ulokować kapitał w budynek komercyjny w Warszawie i mieć zrównoważony miesięczny dochód z wynajmu nieruchomości? dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Plac Konstytucji

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 869 000 zł89,31 m² 20 927,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Uwaga: rezerwacja do 12.06.26 R. Uwielbiasz klimat Kamienic? Ta oferta to perełka inwestycyjna dla koneserów grubych murów. W skrócie: pl. Konstytucji 5, śródmieście Południowe, warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

133,33 zł/m²105 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy W centrum warszawy Nowoczesne wykończenie | Parter | Duże witryny | Możliwość adaptacji | Śródmieście Południowe ***** rozkład I standard: lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Plater

Śródmieście Południowe,Warszawa

10 000 zł95,81 m² 104,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł37,30 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! zobacz film Z wirtualnym spacerem po lokalu Do wynajęcia ciche mieszkanie 1 pokojowe w kamienicy przy ul. Czerniakowskiej. Ujazdów, przy Łazienkach Królewskich, granica.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł140 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronny apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany w jednej z najbardziej luksusowych kamienic w Warszawie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 800 000 zł89 m² 31 460,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1905 roku na ulicy Lwowskiej. Jest to najstarszy dom na Lwowskiej. Po upadku Powstania Warszawskiego dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

94,05 zł/m²84 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul. Mokotowskiej - jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Nieruchomość Do wynajęcia biuro o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37,30 m² 77,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz jasnego, wygodnego i nowoczesnego mieszkania typu studio, położonego na ostatnim piętrze, w samym sercu miasta - zatrzymaj się tutaj na kilka minut, aby poznać szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

7 900 zł84 m² 94,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej, eleganckiej kamienicy przy ul.Mokotowskiej - jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Nieruchomość Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

14 000 zł156,10 m² 89,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, stylowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Wiejskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu bardzo eleganckie i wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł101,54 m² 25 408,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z duszą, na ostatnim piętrze zrewitalizowanej kamienicy Drehera w Śródmieściu Południowym. Mieszkanie 101 m2, na 4 piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 480 000 zł140 m² 24 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Dwupoziomowy apartament W elegancko odrestaurowanej kamienicy. DO własnej aranżacji, z możliwością podziału na 2 lokale. Klimatyzowany *** please scroll down for description in English or call.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²44 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia salon fryzjerski / gabinet kosmetyczny, ul. Wspólna Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowany i przygotowany do pracy lokal użytkowy, idealny pod salon fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Śniadeckich

Śródmieście Południowe,Warszawa

93,05 zł/m²114 m² 10 608 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro 114 m2 w eleganckiej, zabytkowej kamienicy english description below - please do not hesitate to contact us Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

115 zł/m²255 m² 29 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie I nowoczesne biuro W prestiżowym budynku klasy A W śródmieściu Prestiżowy adres w sercu stolicy | Najwyższy standard wykończenia (klasa A) | Elastyczna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,70 m² 25 336,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, której próżno szukać w codziennych ofertach rynkowych. Przestronne, rozkładowe mieszkanieo powierzchni 96,7 m z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne, jednopokojowe mieszkanie w Śródmieściu Południowym o powierzchni 35 m2, usytuowane na drugim pietrze w pięciopiętrowej zadbanej kamienicy z 1955 roku.

Szczegóły ogłoszenia

25 €/m²278,05 m² 6 951 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od Najemcy! Do wynajęcia reprezentacyjna powierzchnia biurowa zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy - przy ul. Pięknej 49, tuż obok Hali Koszyki. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51,03 m² 18 028,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pokoje, śródmieście, top lokalizacja, kamienica Śródmieście Południowe Aleja Armii Ludowej 2 pokoje 51,03 m2 kamienica z windą To mieszkanie nie udaje czegoś, czym nie jest. Nie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Żurawia

Śródmieście Południowe,Warszawa

98,50 zł/m²150 m² 14 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy | Nowoczesny standard | Dostępność miejsc parkingowych ***** budynek: żurawia 22 to nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł102 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje wyjątkową, dwupoziomową nieruchomość przy Alejach Ujazdowskich odrestaurowaną kamienicę z XIX wieku, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym designem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

17,50 €/m²420 m² 7 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro 420 m2, warszawa Śródmieście. Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra 420m2 lub 145m2. Standard: lokal zajmuje całe piętro klimatyzacja otwierane okna podwieszany sufit.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,01 m² 21 925,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Klimatyczne, gustowne, city vibe w świetnym wydaniu! Poznańska 24! Śródmieście Południowe. Zadbana kamienica z 1959r. Balkon! Opcja parkingu! Piwnica! Przepiękny widok na zielony skwer B. AK,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasna i komfortowa kawalerka, zlokalizowana przy Alei Armii Ludowej w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy, przystanki metra Politechnika i ul. Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Górskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament w prestiżowej rezydencji Restaura Górskiego, w samym centrum Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł111,24 m² 35 059,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zjawiskowy apartament wykończony W wysokim standardzie Najlepszy adres | Zabytkowa kamienica | Wysokość pomieszczeń = 3,3 m | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²92 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa I cicha lokalizacja W centrum warszawy Przy Łazienkach Królewskich | Spokojna uliczka | Wysoki standard | Przestronne | 3 pomieszczenia ***** rozkład I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wiejska

Śródmieście Południowe,Warszawa

110,10 zł/m²181,66 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość komercyjna W sercu warszawy Z witrynami Sąsiedztwo Placu Trzech Krzyży | Witryna od ulicy | Świetny dostęp do infrastruktury i komunikacji miejskiej *****.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście Południowe,Warszawa

85 zł/m²260 m² 22 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę biura do wynajmu o powierzchni 260 m2 netto (tj 340 m2 z częściami wspólnymi) w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 380 000 zł148,47 m² 29 500,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Apartament W przedwojennej kamienicy W śródmieściu południowym Trzy Sypialnie | Doskonała Lokalizacja - Metro Politechnika | W pobliżu Park Pole Mokotowskie i Łazienki |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 600 000 zł89,17 m² 40 372,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Trzypokojowe mieszkanie W kamienicy na śródmieściu Kamienica | Parkiet | Wyposażone | Śródmieście Południowe | Metro Politechnika | Plac Zbawiciela | Wysokie ***** rozkład pomieszczeń: * Duży.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe