dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 594 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 594 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Bielany,Warszawa

3 600 000 zł143 m² 25 174,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Do sprzedania skrajny segment na nowoczesnym osiedlu warszawskich Bielan. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Wysokość pomieszczeń na parterze i piętrze ok. 3m! Parter : - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 865,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w zielonej części Warszawy ul. Esperanto, muranów (wola) Jeśli szukasz cichego, dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

816 000 zł55 m² 14 887,80 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,81 m , parter w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa, sadyba, ul. Bernardyńska. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł70 m² 19 931 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament przy Metrze Wilanowska Zamieszkaj w komfortowym, świeżo wyremontowanym apartamencie w rezydencji przy Orle, położonym zaledwie 50 metrów od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

930 000 zł37 m² 25 409,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe, piękne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

2 366 575 zł108 m² 21 856,10 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie na Woli z niesamowitym widokiem z 11 piętra. 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

539 000 zł37 m² 14 686,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Warszawa - Włochy ul. Potrzebna - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,7m2 położone na drugim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Włochy,Warszawa

849 000 zł76 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentowane 3-pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 75,40 m2, na którą składają się: - salon 21 m2, - dwie sypialnia 12,10 i 12,20 m2, - kuchnia 11,80 m2, - łazienka 4,20 m2, - wc 2,50 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł40 m² 21 466 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie o powierzchni 39,55m w świetnej lokalizacji - przy rondzie onz. Znajduje się na XIV piętrze bloku modernistycznego osiedla zaprojektowanego w 1961 roku, między Parkami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

839 900 zł54 m² 15 591,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 53,87m2 wraz z 12 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Białołęka, nowodwory - Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

640 000 zł41 m² 15 481,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Dzień Otwarty Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tej nieruchomości! - 10 maja 2025 r. | godz.11.00-15.00 - Nasza agentka będzie na miejscu - odpowie na wszystkie pytania i oprowadzi Cię po wnętrzu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

1 245 000 zł59 m² 20 942 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje sprzedaż Warszawa | 3 pokoje sprzedaż Mokotów | 3 pokoje sprzedaż Stegny | 3 pokoje inwestycyjnie | 3 pokoje dla rodziny sprzedaż | Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

6 350 000 zł293 m² 21 672,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

658 000 zł45 m² 14 557,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowy układ - 3 pokoje z loggią w zielonej części Ochoty idealne na start, dla rodziny lub pod wynajem. Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, blisko do parku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hlonda

Powsinek,Warszawa

4 600 000 zł188 m² 24 460,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca dla siebie i swojej rodziny, ale również Ci zależy na komforcie i dostępie do natury, podejrzewam że ta wyjątkowa inwestycja jest dla Ciebie. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - mokotów/ursynów Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,13 m , położone na parterze w eleganckim, 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 175,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy. 3 lokale na piętrze. W budynku nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

682 000 zł28 m² 24 357,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, o pow. 28 m2, usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie świeżo po remoncie, w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł116 m² 10 748,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją osiedla zacisze ursynów, która składa się z domów w zabudowie bliźniaczej oraz czterolokalowej - aż 18 lokali w ofercie! 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

953 355 zł49 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w na warszawskim Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 350 000 zł119 m² 19 781,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 119 m - Mokotów, dom pod Zegarem, 5 min do Metra Wilanowska. Najważniejsze informacje : 118,8 m2 na jednym poziomie : wysoki standard wykończenia : 3 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 990 000 zł640 m² 3 109,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo cicha działka w sąsiedztwie parku "na Kamionku". Nieruchomość gruntu w drugiej linii zabudowy przy ul. Grochowskiej na wysokości Terespolskiej. Działka jest objęta mpzp mu11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Zerzeń,Warszawa

2 460 000 zł197 m² 12 487,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu usytuowanego na warszawskim Wawrze. Bezczynszowy segment narożny w Wawrze to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! przedstawiam ofertę przytulnego 2 pokojowe mieszkania po generalnym remoncie! # # # wspaniała lokalizacja W znakomicie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Powsinek,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 19 956,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów 55 m z balkonem i miejscami postojowymi! Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł54 m² 15 722 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa / saska kępa / ul. Międzynarodowa Wyjątkowe, jasne mieszkanie na 9 piętrze z genialnym, panoramicznym widokiem / 3- pokojowe / salon z aneksem kuchennym / 2 sypialnie / piwnica /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ostródzka

Bródno,Warszawa

2 990 000 zł240 m² 12 458,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Wyjątkowy dom, który inspiruje! | 240 m | Taras 40 m | Warszawa Targówek Szukasz domu, który łączy nowoczesność, oryginalną architekturę i komfort na najwyższym poziomie? Ten segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

2 695 000 zł275 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Zapraszam serdecznie do kontaktu w celu umówienia się na oglądanie tego wyjątkowego apartamentu. To nie tylko doskonała inwestycja, ale również miejsce, gdzie możesz stworzyć swój wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł58 m² 19 113 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojową rozkładową oraz funkcjonalną nieruchomość usytuowaną na pograniczy Woli oraz Śródmieścia przy ulicy Icchoka Lejba Pereca. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

839 000 zł56 m² 15 060,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje sprzedaż Gocław | Sprzedaż Mieszkania Praga Południe | Warszawa Praga | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Sprzedam rozkładowe, 3 pokojowe, mieszkanie na Pradze południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Cena 699 000 zł - do negocjacji dla zdecydowanych klientów gotówkowych. Szukasz mieszkania z potencjałem? Na sprzedaż bezpośrednio przestronna kawalerka o powierzchni około 40m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

1 099 000 zł52 m² 20 997,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla osób ceniących spokój i wygodę Marzysz o przytulnym miejscu do życia w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

1 370 000 zł61 m² 22 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze informacje: lokalizacja! - tuż przy budowanej stacji metra - Chrzanów! Rewelacyjne miejsce pod wynajem jak i dla rodziny! kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 61 m2, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

559 000 zł27 m² 20 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu Polecam bardzo ładną, przytulną, wysoką i cichą kawalerkę, na pograniczu Śródmieścia z Wolą-obok Sądów Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złotego Smoka

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 000 zł273 m² 12 811,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Dom na Ochocie | Dom na Szczęśliwicach | Warszawa Ochota | Dom do Wejścia | Sprzedaż Domu | Szeregowiec na Ochocie | Dom z Sauną | Dom z Garażem Więcej zdjęć na otodom Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

747 236 zł28 m² 26 850 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna kawalerka na Mokotowie 0% prowizji od kupującego Posiadam wszystkie dostępne lokale w tej inwestycji, co pozwala na wybór idealnego mieszkania dopasowanego do Państwa potrzeb. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Słodowiec,Warszawa

698 000 zł38 m² 18 613,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż wyjątkowe, ciche mieszkanie o powierzchni 2 pokoi z widną kuchnią, łazienką oraz piwnicą, zlokalizowane w kameralnym budynku położonym w głębi podwórka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Wesoła,Warszawa

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, znajduje się na 2/2 piętrze w bloku z windą, w którym jest 10 mieszkań. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

760 000 zł57 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować piękne mieszkanie w przyjaznej dzielnicy jaką jest Gocław na Pradze Południe. Budynek jest kameralny i bardzo zadbany. Klatka odnowiona, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Ursynów,Warszawa

2 380 000 zł132 m² 18 030,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Lokal 132M2, z umową najmu, dostosowany do działalności medycznej lub kosmetologii, ursynów - natolin budynek: budynek mieszkalny pięciopiętrowy z lokalami usługowo-handlowymi na parterze.