dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Koszyki,Warszawa

53 500 000 zł6 333 m² 8 447,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz stabilnego gotowca inwestycyjnego, chcesz ulokować kapitał w budynek komercyjny w Warszawie i mieć zrównoważony miesięczny dochód z wynajmu nieruchomości? dochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Nowolipki,Warszawa

1 300 000 zł60 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

4- pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w centrum Warszawy, znajdujące się na parterze 4-piętrowego budynku. Wyremontowane generalnie klika lat temu wymagałoby odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esej

Bielany,Warszawa

535 000 zł35 m² 15 242,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja: mieszkanie (2000r.) przy ul. Esej 19 z możliwością połączenia kuchni z salonem oraz wydzielenia sypialni z oknem, a to wszystko przy niskim nakładzie pracy przy utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

1 460 000 zł91 m² 16 097 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Ursusie Skorosze. Prezentujemy komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł63 m² 15 481,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

1 100 000 zł120 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

824 990 zł60 m² 13 809,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy z Tobą do końca. Sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wawer,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i windą w zielonej części Wawra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

749 990 zł46 m² 16 332,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

English below! Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji w czwartek 26/06/2025 r. pomiędzy 17.00-19.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: brazylijska 13a / Saska Kępa 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Bielany,Warszawa

2 620 000 zł163 m² 16 073,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Komfortowy dom dla rodziny 163M2, 4 sypialnie, gustowne wykończenie, osiedle zamknięte, bliskość puszczy kampinowskiej, bielany radiowo budynek: dom o powierzchni użytkowej 163m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Gabriela Narutowicza

Stara Ochota,Warszawa

835 000 zł48 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Było 839 tys. => jest: 800 tys. Promocja ceny trwa tylko do 10 maja. *na wyłączność! Zapraszamy! Budynek z cegły, z windą i monitoringiem. Podwórko z zamykaną bramą na pilota. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

39 900 zł12 m² 3 192 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce postojowe w garażu podziemnym, w nieruchomości przy Al. Rzeczpospolitej 33a. Platforma, czyli 2 miejsca. Cena: 39 900 zł. Oddzielna Księga Wieczysta. Powyższa oferta ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

740 000 zł60 m² 12 353,90 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

913 500 zł44 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Śródmieściu. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasne, ciche i przestronne mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dembego 20a. Lokal dwustronny, ekspozycja północ-południe(południe od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Stara Miłosna,Warszawa

939 000 zł120 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wesoła - stara miłosna I 108,7 M2 I 4 pokoje I garaż | 939 000 pln Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 108,7 m , położone w malowniczym osiedlu Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 213,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Północ. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o wyjątkowym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 250 000 zł69 m² 18 221,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna wyłącznie w Agencji Varso Property - parametry nieruchomości Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,6m , usytuowane na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

1 069 000 zł67 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Przedpole 9 na Rakowie w warszawskich Włochach. Nieruchomość znajduje się w Miasteczku Nova Ochota na 2 piętrze w budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Zielona,Warszawa

1 450 000 zł54 m² 26 654,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu położonego na prestiżowym ,żoliborzu Artystycznym w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wola | ścisłe centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i ul. Żelaznej > 57 m2 | 3 pokoje z odzielną kuchnią i łazienką > 2 km od Pałacu Kultury > bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

2 190 000 zł126 m² 17 450,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż: lokal usługowy z dużym potencjałem - al. Solidarności, warszawa Wola Lokalizacja: lokal usługowy zlokalizowany przy al. Solidarności , Warszawa Wola. Obiekt znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

640 000 zł43 m² 15 023,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ursynów,Warszawa

1 157 000 zł66 m² 17 424,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Top lokalizacja ursynów przy metrze Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m , w świetnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie po generalnym remoncie, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Zawady,Warszawa

1 219 000 zł64 m² 19 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przytulne mieszkanie z ogródkiem na kameralnym osiedlu Zaściankowa 2, wilanów - Zapraszamy do zakupu komfortowego, w pełni umeblowanego mieszkania z ogródkiem, położonego na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

520 000 zł28 m² 20 961,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem Warszawa, nowy Raków (włochy/ochota) Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 489 760 zł164 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty westate Śródmieście tel. 163,8 m na parterze z ogromnym potencjałem - idealna przestrzeń na przestronne mieszkanie! Bemowo Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

855 000 zł37 m² 22 983,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić urokliwy apartament na Saskiej Kępie. Atuty Świeżo po generalnym remoncie Przemyślany rozkład Świetna lokalizacja Nieruchomość Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gocław,Warszawa

2 500 000 zł106 m² 23 518,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu 106 m2 słonecznego apartamentu z niezwykłym klimatem i przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament usytuowany pomiędzy Saską Kępą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

4 200 000 zł420 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż nowy dom na Zawadach o pow. 418 m2 na działce 1200m2, 5 pokoi, garaż na dwa duże samochody. Lokalizacja Dom położony w bardzo dobrej lokalizacji, do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 384 500 zł96 m² 24 838,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie wykończone jako biuro, można je określić jako stan deweloperski! Niepodległości 124 to kameralny, nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy usytuowany w południowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

569 805 zł45 m² 12 662 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe (44,45m2) + 2 tarasy Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję W ofercie ponad 80 mieszkań W tej lokalizacji! Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

670 000 zł38 m² 17 402,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 383,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 880 000 zł87 m² 21 534,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Apartament na Saskiej Kępie 87,3 m , 4 pokoje z garażem! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Saskiej Kępie. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Trąby

Winnica,Warszawa

510 000 zł44 m² 11 512,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na prężnie rozwijającej się Białołęce. Lokal o powierzchni 44,3 mkw usytuowany jest na II piętrze w ogrodzonym bloku, na.