dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 586 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 586 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 395 000 zł100 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Narożne mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

1 569 000 zł99 m² 15 912,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwupoziomowe mieszkanie 98,6 m Mokotów, sielce, blisko Łazienek Królewskich elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,6 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

758 000 zł40 m² 18 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, biuro nieruchomości Findsquare pragnie zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40m2, zlokalizowane w zacisznej uliczce pod adresem Hery 25C na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wola Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,41 m , zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca Wola Tower z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 390 000 zł62 m² 22 419,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 62 metrowe, nowoczesne mieszkanie wraz z dużym balkonem. Mieszkanie składa się Z: salonu z aneksem kuchennym ponad 7 metrowego balkonu 2 sypialni łazienki korytarza miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

4 200 000 zł414 m² 10 144,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy na sprzedaż duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Stokłosy,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Oferuję wyjątkową okazję - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 999 000 zł150 m² 19 993,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Wilanowie, w prestiżowym otoczeniu i w sąsiedztwie terenów zielonych. Dom wyróżnia spójna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

3 400 000 zł119 m² 28 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Prestiżowy apartament na sprzedaż - ul. Potoki, zielona enklawa Mokotowa Prezentujemy unikatowy apartament na sprzedaż, zlokalizowany przy ul. Potoki - w jednej z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapłocie

Powsinek,Warszawa

1 900 000 zł154 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania komfortowy, dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 154 m2 z własnym, zadbanym ogródkiem - 161 m2 i garażem - 18 m2 w kameralnym 6 - apartamentowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

1 270 000 zł91 m² 13 956 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Pięciopokojowe mieszkanie w niskim budynku w cichej lokalizacji na Gocławiu. Budynek z ramy H w doskonałej lokalizacji w pobliżu pełna infrastruktura sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Warszawa, śródmieście, muranów, ul. Karmelicka Metro, tramwaj, autobus Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m z oddzielną, widną kuchnią, z balkonem. Zadbany budynek świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

488 000 zł28 m² 17 428,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie po remoncie w bloku z lat 60-tych na warszawskiej Woli, przy ul. Obozowej. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku z windą. Budynek z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z 2000roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej. Osiedle spokojne i zielone z dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł79 m² 17 468,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie o pow.79m2 na IX piętrze w X-piętrowym budynku z 1988r. (z windami), mokotów Ksawerów. Składa się z 3 pokoi ( salonu z otwartą kuchnią i jadalnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł143 m² 24 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

620 100 zł32 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe po generalnym remoncie 31,80 m , położone na cichym, spokojnym osiedlu na Bemowie. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

500 000 zł39 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Oddanie VI 2025 Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

590 000 zł53 m² 11 065,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą usytuowane na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym budynku z lat osiemdziesiątych należącym do zamkniętego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł59 m² 20 460,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, 3 - pokojowe mieszkanie (58,6 mkw.), w inwestycji "Oaza Wilanów" -prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie usytuowane w 4 - piętrowym bloku na 3 - piętrze. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

750 000 zł25 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bez prowizji. Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić. Kawalerka W porcie praskim na sprzedaż Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł86 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2 w dobrym stanie technicznym. Spokojna i zielona dzielnica Włoch. Budynek z monitoringiem z 1994r, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzykrotki

Międzylesie,Warszawa

2 050 000 zł2 300 m² 891,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2362m2 (64x38, zlokalizowaną przy ulicy Trzykrotki. Położona w obrębie 3-11-13. Działka znajduje się blisko lasu, w najbliższym sąsiedztwie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów Królewski,Warszawa

1 410 400 zł82 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Tylko bezpośrednio! agentom dziękuję! kupujący oszczędza na prowizji! Na sprzedaż wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na pierwszym piętrze w sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł33 m² 17 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 33,40 mkw. Lokal znajduje się na 2. piętrze 12-piętrowego budynku, usytuowanego przy ul. Łukowskiej (praga-Południe). Nieruchomość typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 146 000 zł57 m² 20 172,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prowizja 0% od kupującego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,81 m2, zlokalizowane przy ul. Śniadeckich 1/15 w samym sercu Warszawy Śródmieściu Południowym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Białołęka,Warszawa

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Dom wielofunkcyjny! Dla dwóch rodzin lub z miejscem na działalność. Duża działka - Metro Bródno 8 min Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

998 000 zł60 m² 16 495,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 60,50 m , położony w prestiżowej części Warszawy Ursus, ul. Herbu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Targówek,Warszawa

324 000 zł22 m² 14 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, bezpośrednio, bez prowizji sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m2 i powierzchni całkowitej po podłodze 41,22 m2 przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedaży bezpośrednio kawalerkę w centrum Warszaw. Blok w którym mieści się mieszkanie, mieści się tuż przy wejściu stacji metra ronda onz. To świetna okazja dla osób ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 410 130 zł89 m² 15 930,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal położony na nowoczesnym osiedlu przylegającym do ulicy Domaniewskiej i Samochodowej. Osiedle ulokowane jest w idealnym miejscu. W niedalekiej odległości od stacji metra Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 322 000 zł98 m² 13 499,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskim Bemowie Świetna lokalizacja to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Spokojna okolica, połączona z bliskością pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

820 000 zł38 m² 21 578,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m , zlokalizowane na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Wola Tower przy ul. Radziwie 7 w Warszawie. Atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Kabaty,Warszawa

2 600 000 zł240 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

*English version below* Avenue Estate prezentuje klimatyczny i stylowo wykończony dom/bliźniak na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Atuty wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

34 000 zł14 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce w garażu podziemnym wielostanowiskowym przy ul. Nugat 9 (skrzyżowanie Nugat / Rosoła / Indiry Gandhi). Opis: poziom -2 Szeroki, wygodny wjazd od ul. Nugat (otwierany pilotem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 777,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m2 znajdujące się na osiedlu Riviera Park przy ul. Krzyżówki 9D. > salon (19,01 m2) z wyjściem na balkon (3,77) > oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

680 000 zł58 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.