dowolna

Nieruchomości Warszawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 345,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1973 roku na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z: ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rozłucka

Grochów,Warszawa

450 000 zł28 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Pokój Z samodzielną kuchnią W cichej zielonej okolicy na grochowie! Budynek z cegły z początku lat pięćdziesiątych. 3 piętro bez windy. Budynek po remoncie, zadbany, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: żoliborz / Metro Marymont / Metro Plac Wilsona / Oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

595 000 zł33 m² 18 145,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje na pograniczu Włoch i Ochoty blisko wkd. Mieszkanie o powierzchni 32,79 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku siedmiopiętrowym z 2022 roku. Osiedle z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

679 999 zł45 m² 15 144,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z 2014 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Krokwi. Atrakcyjne osiedle - zamknięte, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 069 000 zł66 m² 16 243,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Woli / Loggia 4 m2 / Garderoba / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia, sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

539 000 zł46 m² 11 742,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Białołęce - strzeżone osiedle, niecałe 5 minut do autobusu i sklepów. Blisko Wisły - spacer, rower, jogging i autobus zawsze na czas! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

1. Opis lokalu Na sprzedaż funkcjonalna 30-metrowa kawalerka z półtorametrową piwnicą, położona w jednej z najlepiej skomunikowanych części Bródna. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Rakowiec,Warszawa

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje 37m Rakowiec Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, wyposażone, idealne dla rodziny - 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia 37 w Warszawie. To świetna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł30 m² 17 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe do generalnego remontu o powierzchni 30 mkw w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Krasińskiego na Żoliborzu. Rozkład Mieszkanie jest dwustronne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Freta

Nowe Miasto,Warszawa

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

Prezentujemy apartament w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Freta. To wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43 m2. Wysokość mieszkania wynosi 3 metry. Na 43 m2 znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zakupu ładnej kawalerki położonej w dzielnicy Warszawa - Włochy przy ul. 1 sierpnia 53. Mieszkanie z bardzo ładnym widokiem na piękną zieleń i panoramę dzielnicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

525 000 zł35 m² 15 043 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,9 m , zlokalizowane przy ulicy Bogusławskiego na warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

2 350 000 zł120 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w pięknej, wczesno-modernistycznej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, przy ulicy Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Powiśle,Warszawa

4 300 000 zł129 m² 33 429,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Duplex Z imponującym przeszkleniem W samym sercu powiśla Salon o wysokości ponad 6 metrów | 2 miejsca parkingowe | Stan deweloperski ***** rozkład I standard: prawie 130 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

643 250 zł42 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Ochocie. Jest bardzo ustawne jak na swoje rozmiary, ma 2 pokoje!9m2 i 9m2, odrębną kuchnię 6m2, łazienkę 2,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 315,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

449 000 zł26 m² 17 143,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz bezpiecznej inwestycji z pewnym najmem? A może niewielkiego mieszkania na start w zielonej, doskonale skomunikowanej części Warszawy? Ta kawalerka na Bielanach, położona tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

568 000 zł32 m² 17 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Jeśli marzysz o mieszkaniu w kamienicy, które pozwoli Ci poczuć prawdziwy klimat Warszawy, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu kilku minut - ta oferta będzie idealna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

850 000 zł67 m² 12 687 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Północ Komunikacja: - przystanek autobusowy "szwedzka" - 3' pieszo, - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 049 000 zł56 m² 18 566,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem przy metrze na warszawskim Bemowie. 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie na parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

2 930 000 zł113 m² 25 929,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 113 m w centrum Warszawy - idealny do zamieszkania lub na biuro. Jasny, przestronny lokal w prestiżowym budynku przy skrzyżowaniu ulic Wspólnej i Emilii Plater. Aktualnie wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

874 500 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy- tuż przy metrze Bemowo Ratusz. Budynek po termomodernizacji, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

515 000 zł36 m² 14 305,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane przy ul. Toruńskiej 84 na warszawskim Targówku. To świetna propozycja dla osób, które chcą zaaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zakamarek

Wilanów,Warszawa

6 695 700 zł10 145 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciekawa działka dla developera. Działka z wydanymi warunkami zabudowy na 9 domów dwulokalowych. Możliwość zrobienia jednego lokalu o powierzchni - 140 m powierzchni użytkowej czyli 280.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 480 000 zł2 100 m² 704,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2100m2 zlokalizowana na terenie Ursynowa w bezpośrednim sąsiedztwie stacji pkp Dawidy i drogi dojazdowej do węzła trasy s7. Działka poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 310 000 zł111 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

1 310 000 zł | sprzedaż I segment skrajny | 111,5 m2 | warszawa białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!przedmiotem sprzedaży jest 3 poziomowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Antoniewska

Mokotów,Warszawa

3 890 000 zł201 m² 19 346,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy idealny na restaurację. Lokal posiada duże witryny, wejście od głównej ulicy oraz jest w pełni przystosowany do działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

950 000 zł57 m² 16 793,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56,57 m z balkonem i miejscem postojowym. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i mogą Państwo wykończyć według własnego uznania. Jeśli potrzebna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tytoniowa

Marysin Wawerski,Warszawa

785 000 zł68 m² 11 493,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo ustawnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 68,3 m2, zlokalizowanego przy ulicy Tytoniowej w Warszawie! informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Sielce,Warszawa

2 490 000 zł118 m² 21 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż duże, komfortowe i bardzo jasne mieszkanie przy ul. Powsińskiej, w apartamentowcu z ochroną 24/7, monitoringiem i portiernią. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisa

Włochy,Warszawa

575 000 zł36 m² 15 945,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w kamienicy z 1952 roku zlokalizowane przy kameralnej uliczce w warszawskiej dzielnicy Włochy (niedaleko granicy z Ochotą). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

999 000 zł40 m² 24 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które daje Ci więcej niż cztery ściany? Miejsca, które zapewnia komfort życia w mieście, a jednocześnie pozwala odetchnąć w otoczeniu przyrody? Las Bielański 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

798 000 zł48 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Saska Kępa, ul. Niekłańska przy Parku Skaryszewskim. Blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Do metra Stadion 4 przystanki. Trzecia linia zabudowy od al.Waszyngtona, stąd cicho. Do centrum.